Jump to content
BulForum.com

Замърсяване на околната среда...въглеводороди


Recommended Posts

Трябва ми доклад на български език по следната тема: "Замърсяване на околната среда от производни на въглеводороди вещества".

Ако искате го разбирайте и като замърсяване на ок. среда след обработката на въглеводородите.Например при преработката на нефта, за да се получат бензин и нафта и керосин и всичките му там горива се получават отпадъци и по този начин се вреди на ок. среда.Същото важи и за въглищата.

Много ще съм благодарен, ако някой ми даде точен линк към такава информация или направо ми помогне, защото доста търсих, но на бг не можах да намеря нищо.

Link to comment
Share on other sites

Нищо общо с това. :( Трябва ми доклад по химия за въглеводородите и преработката им и в сравнение с всичко това на периферен план остава замърсяването на ок. среда, а това, което ти си ми дал е свързано само с замърсяването на ок. среда.Все пак мерси.

Link to comment
Share on other sites

Аз ли чета грешно или ...

Трябва ми доклад на български език по следната тема: "Замърсяване на околната среда от производни на въглеводороди вещества".

Ако искате го разбирайте и като замърсяване на ок. среда след обработката на въглеводородите

 

и после ...

Трябва ми доклад по химия за въглеводородите и преработката им и в сравнение с всичко това на периферен план остава замърсяването на ок. среда

 

Последно по химия ли остава?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...