Jump to content
BulForum.com

Левски-Артмедия


Dulgia

Recommended Posts

publikym

okser

dinamo

cska moskva

marsiliq

heerenveen

artmediq

 

 

Само срещу грандове играха тази година от лецки. Колкото и да ме е яд, се надявам да отстранят и удинезе, защото те са от класата на публикум и динамо москва взети заедно и разделени на 2 ;) Но ще дойде април месец, да видим кой кого B) cska1.gifcska1.gifcska1.gifcska1.gifcska1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply
publikym

okser

dinamo

cska moskva

marsiliq

heerenveen

artmediq

Само срещу грандове играха тази година от лецки. Колкото и да ме е яд, се надявам да отстранят и удинезе, защото те са от класата на публикум и динамо москва взети заедно и разделени на 2 ;) Но ще дойде април месец, да видим кой кого B) cska1.gifcska1.gifcska1.gifcska1.gifcska1.gif

 

 

Грандове-дам!Оксер и Марсилия са съответно 4ти и 6ти в първенството...сигурно са слаби?? :D

А пък месец април ще видим наистина кой-кого! Както и да е,темата отново са превърна в избиване на комплекси от разни фенчета на псевдо-отбори..просто не му е сега времето да плюете ЕДИНСТВЕНИЯ БЪЛГАРСКИ представител в УЕФА.

 

'Сериозни проблеми в защита тормозят съперника на Левски в осминафинала на турнира за Купата на УЕФА Удинезе, съобщи официалният сайт на европейската футболна централа. Двама от играчите в тази линия са контузени и няма да играят срещу "сините". Десният бек Марко Мота ще пропусне остатъка от сезона заради скъсани връзки на коляното. 19-годишният Мота е младежки национал на Италия и ще пропусне и финалите на Европейското първенство. Аут до края на март е и опитният защитник Чезаре Натали. Той е получил контузия по време на мача със Сиена от Серия А миналия уикенд.'

 

:D :) ;)

Link to comment
Share on other sites

Грандове-дам!Оксер и Марсилия са съответно 4ти и 6ти в първенството...сигурно са слаби?? :D

 

лески щото са втори и затова ги победиха :lol: кога ще се научите да разграничавате мач от мач? това че ЦСКА победи с 1:0 Ливърпул и сега ако направи равен с ботев пловдив, това означава ли че ботев ще бие Ливърпул?? А как ще обясниш че литекс които ви биха в последния мач в България, паднаха от предпоследния във франция? Във футбола няма логика, има 2 неща, форма и класа! Form is temporary, class is permanent! лески са във форма в момента, затова играят прилично, докато при ЦСКА е точно обратното в момента...

Link to comment
Share on other sites

Първия мач от втория полусезон на "чорбетата" е срещу жълтурковците.Да видим след него дали ще си толкова отворен.

Незнам кой ще мълчи след мача...

Link to comment
Share on other sites

Във футбола няма логика, има 2 неща, форма и класа! Form is temporary, class is permanent! лески са във форма в момента, затова играят прилично, докато при ЦСКА е точно обратното в момента...

 

Да, а в темата изобщо не става дума за ЦСКА... Нещо комплексите са яки...

Link to comment
Share on other sites

Браво на Левски и на Емил Ангелов, но най-вече на Мъри Стоилов. Левски играе модерен, динамичен и красив футбол. Удинезе определено не са сред грандовете в Италия, но са опасен отбор. Имат кадрови проблеми, а освен това този сезон са много непостоянни така, че Левски има нелоши шансове стига да не подцени мача ;)

Link to comment
Share on other sites

не ме интересуват нито сини, нито червени , да се оправят в шопето аз съм чернобял

 

Аз пък съм бембян ... кво общо има криворазбраната ти фенщина с темата ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...