Jump to content
BulForum.com

Левски-Артмедия


Dulgia

Recommended Posts

UP!Бабангидаааа! :rolleyes: Браво на това момче,голямо израстване показва,неслучайно Стоичков го повика в националния :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply
Абе ква е тая тема в пловдивски форум?! :angry: Ебати срама! Докъде я докарахме?! :(

Off:То си зависи от тва не какъв пловдивчанин си,ами какъв Българин - ако си такъв се радваш на родния успех.Все едно аз да тръгна да викам срещъ БГ националите,тъй като,да речем в състава на националите играе някой,дето на клубно ниво е в тим,който не мога да понасям?!Пълна Глупост!

Link to comment
Share on other sites

Абе ква е тая тема в пловдивски форум?! :angry: Ебати срама! Докъде я докарахме?! :(

А ве пич, кат няма кво да кажеш по темата, по-добре си мълчи!Капиш???

 

Браво на Левски, дано само с тия бомби да не стане някоя беля, Удинезе да гостуват из Сърбия :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Пак ще кажа,стискам палци на Удинезе!!!

И защо? Защото Левски за пореден път доказаха, че са класи над ЦСКА?

Link to comment
Share on other sites

Привържиник съм на Ботев,браво на левски когато играе български отбор нетрябва да се делим на ботев цска и локо успех на левски срещу удинезе

Link to comment
Share on other sites

Привържиник съм на Ботев,браво на левски когато играе български отбор нетрябва да се делим на ботев цска и локо успех на левски срещу удинезе

А така браво на Уевски :punk :rolleyes:

 

Бан за KenwooD :devil:

шшшшш...

Link to comment
Share on other sites

Апфу... в голяма грешка си.

И защото са едър рогат добитък :devil

Не от Ботев съм, ама признавам успехите на другите отбори, а не като чорбетата... Да ги е яд, че някой е постигнал повече

Link to comment
Share on other sites

Браво на Левски,продължиха серията си от победи като домакини в евротурнирите този сезон.Успех срещу Удинезе,въпреки че да не бързаме може Ланс да ги опукат :P

А относно KenwooD ти сериозно ли бе :confused то бива пристрастия ама все пак Левски представя България в Европа и всички трябват да стискат палци за успех

Link to comment
Share on other sites

А относно KenwooD ти сериозно ли бе :confused то бива пристрастия ама все пак Левски представя България в Европа и всички трябват да стискат палци за успех

Never!Никога!Ако мога и на турски ще го кажа.

 

Не от Ботев съм, ама признавам успехите на другите отбори, а не като чорбетата... Да ги е яд, че някой е постигнал повече

Първия мач от втория полусезон на "чорбетата" е срещу жълтурковците.Да видим след него дали ще си толкова отворен.

Link to comment
Share on other sites

Never!Никога!Ако мога и на турски ще го кажа.

Кажи го бе ромско чадо....верно моа да си изям някой бан ама не ми дреме...от такива като теб напрао ми призлява.Отивай в турция да гниеш.

Link to comment
Share on other sites

Браво на сините, за пореден път демонстрираха мн добър футбол съчетан и с добра тактическа дисциплина.Бабангида със всеки мач ми се издига в очите :) ,браво на Емо :punk .Не мога да разбера как има хора,които не се радват на победата на българския отбор :confused .От нея не печели само Левски,а цялото ни първенство,защото ще ни се вдигне коефициента на точките в европейските турнири.Още веднъж браво Левскииии :woot

Link to comment
Share on other sites

Кажи го бе ромско чадо....верно моа да си изям някой бан ама не ми дреме...от такива като теб напрао ми призлява.Отивай в турция да гниеш.

От къде и ти се извъди патриот. :confused

Link to comment
Share on other sites

Пак ще кажа,стискам палци на Удинезе!!!

 

Стискай, ама стискай да не стане нещо в гащите ;)

 

 

А относно KenwooD ти сериозно ли бе :confused то бива пристрастия ама все пак Левски представя България в Европа и всички трябват да стискат палци за успех

 

Ми сериозно ги боли чорб, че станаха за смях и отпаданаха заради подценяване на Славия Прага, а и Левски им подобри рекорда по брой мачове в евротурнирите за един сезон. Що да не си плюят по "противника", па бил той и българин :) После ще пеят химна де, патриоти са :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ами евала им на Уескарите :wir ...заслужена победа наистина,но ще съм радостен да виждам и други БГ отбори да се представят добре в евротурнирите. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера защо всички фенчета на цска се опитвате да умаловажите успеха на Левски. То според вашата логика вие не играхте с Ливърпул а с третият отбор на Ливърпул, играхте срещу отбор който в момента е на път да изпадне от Бундеслигата, но както и да е не мисля че си заслужава да споря с вас.

 

Браво на Левски, с това което направи и тази година с малки изключения доказа че през 90-те години това е отборът който представа България в ЕКТ.Честито на всички Левскари.

Браво и на Мъри Стоилов който явно е научил отборът си вече да не рита топката само напред, а да я задържа и да се опитва да играе европейски футбол.Браво на всичките 11 през целият мач.

 

Само Левски.Това е единственото което мога да каже след този мач!!!

 

pravo.gif

Link to comment
Share on other sites

Браво на Левски.С всеки мач все повече ми харесват как играят..истински европейски футбол.Въпреки пристраститяа ми към друг отбор не мога да не си призная че Левски ме направиха да се чувствам горд!!!

Браво!!!Идва ред на Удинезе :punk

А тези които не мислят че Левски е заслужил поне едно Браво...просто да не ни дразнят с постовете си :angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...