Jump to content
BulForum.com

Искам да намаля..


icinkyyy

Recommended Posts

Висок съм 1.83 и тежа 71 кг.Краката , ръцете , а бе навсякаде сам си нормален(смисъл не дебел , а нормален) , но корема ми е бая голям.Ако може да ми кажете някакъв метод или тренировка , за да мога да си спадна корем4ето малко :P :P правих много коремни но не помагат :huh: ако може вие да ми дадете някакъв савет

Link to comment
Share on other sites

Не много, а достатъчно преси е решението. Претренирането е възможен проблем при теб. Не прекалявай.

Ако е мазен корема ти - кардио тренировки.

Ако проблема е, че просто ти е издут (не мазно или кофти мускули) може да правиш вакуумки. Това може да пробваш да намериш в нета какво означава, че аз не мога и нямам нерви да го обясня.

Link to comment
Share on other sites

Последните енергийни запази при човека са точно в коремната област. Човек губи мазнини от цялото си тяло, без значение коя мускулна група скъсва от тренировки. Може цял ден да правиш коремни преси, но освен че ще направиш много здрави преси, друг резултат няма да има - т.е. мазнинките ще си ти седят пак там. Първо ще почнеш да сваляш от рамената, гърдите, ръцете..., все местата откъдето не искаш, и така докато заприличаш на хрътка и стигнеш до корема :P

Сега има си хранителни режими, хранителни добавки.., които ще ти помогнат да се справиш по-лесно с мазнините, но определено не е това начина да правиш коремни преси за да разкараш мазнините си от там. Много момчета в залата от страх да не загубят мускулна маса не правят никакви периоди на изичстване и си оставят с висящите шкембета, прикрити от тениските издути от гърдите..., та ти сам трябва да си прецениш кое повече те кефи.

В другата ти тема четох че си начинаещ. Не гони бързи резултати, защото няма да ги постигнеш. Просто ходи да блъскаш, не яж глупости.., резултатите сами ще тръгнат да идват когато даваш всичко от себе си.., постепенно ще достугаш до повече инфо, което ти е необходимо за да оптимизираш храненето и тренировките си и така всичко ще си дойде на мястото.

Само един съвет от мен - постоянството му е майката, бъди постоянен, щото иначе ще го духаш.., с 2 думи :> От опит ти говоря.

Link to comment
Share on other sites

Висок съм 1.83 и тежа 71 кг.Краката , ръцете , а бе навсякаде сам си нормален(смисъл не дебел , а нормален) , но корема ми е бая голям.Ако може да ми кажете някакъв метод или тренировка , за да мога да си спадна корем4ето малко :P :P правих много коремни но не помагат :huh: ако може вие да ми дадете някакъв савет

 

Добре де какъв голям корем за тоя ръст? Мен тия килограми за тая височина ми се виждат съвсем нормални? Поправете ме ако се лъжа. Пък и пишеш че ръцете и краката са ти нормални като размери?

Link to comment
Share on other sites

i spored men ne bi trqbvalo da ti e 4ak tolkova golqm kakto go opisva6

az sum 1.80 i v momenta sum 95 kilograma , kato korema ne mi e golqm , plo4ki nqmam nikoga ne sam i imal no vse pak e gore doly stegnat haresvam si go takuv

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...