Jump to content
BulForum.com

Сериалът 24


MyH4o

Recommended Posts

1459.jpg

24 е сериалът,който промени сериалите.След излизането му през 2001 сериалът се превърна в абсолютен хит.С иновативното си изпълнение,а именно действие развиващо се в реално време и множеството обрати и интриги в историята определено спечели много фенове.В края на 4 сезон след като Джак Бауер спаси САЩ отново той бе принуден да загърби стария си живот и да започне нов с нова самоличност.Ето че дойде времето и за началото на 5-я сезон.Националната сигурност отново е заплашена и Джак пак трябва да спасява положението :)Днес по FOX ще бъде излъчена двучасова пилотна серия,която още утре ще бъде по торенитите.Сериалът ще продължи с още една двучасова серия в понеделник и оттам натаък с по една серия всеки понеделник,респективно вторник сутрин за нас :woot

Преди да започнете да гледате новия сезон може да си свалите Prequel и trailer

Е какво мислите?Аз лично много се кефя :punk :punk :punk

 

Ще update-вам като излезнат сериите и субтитри към тях

Episode 1@arenabg.com

Episode 1 subtitles BG

Episode 2@arenabg.com

Episode 2 subtitles BG

Episode 3@arenabg.com

Episode 3 subtitles BG

Episode 4@arenabg.com

Episode 4 subtitles BG

Link to comment
Share on other sites

Супер много се радвам, че почна 5-ти сезон :punk 24 е най-якия екшън сериал и няма какво да си говорим. Филма е луд, а всеки следвъщ сезон 1000 пъти по як от предния. :woot

 

24

Season 5:

Ep. 01 - Arena BG

Ep. 02 - Arena BG

Link to comment
Share on other sites

Леле тоя сезон започна направо зашеметяващо.Jack is back :)Просто гледайте този сериал

П.С Ще добавя и бг субс само да излезнат

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Този сериал е много як. Супер е че излезе 5 сезон, но да питам някой знае ли кога ще го качат в movies.co.jp. Сега започвам да го свалям от арената.

Link to comment
Share on other sites

Нови серии няма ли?

Еми незнам какво имаш предвид под нови серии,ако са нови с сравнения от онези,към които съм дал линк в първия post еми има :) Всичките ги има в http://arenabg.com/.Иненнадващо за мен нямаше никакъв интерес за този култов сериал и зарязах темата ;)

Link to comment
Share on other sites

Мен сериала много ме кефи, но просто не съм по обсъждането на всеки епизоди и нямам време. Но сериала е много горин и наистина си заслужава.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

На мен също това ми е любимия сериал и се чудя защо никой не го качва, та се налага да го теглим от арена. Това че не се обсъжда в форума не означава че не се гледа. Лично аз не обичам да чета такива теми заради спойлери и глупави коментари.

Имам всичките серии от 5ти сезон които са излезли до сега но не знам как да ги кача на ftp-то. Ако някой знае нека ми пише бележка.

Link to comment
Share on other sites

На мен също това ми е любимия сериал и се чудя защо никой не го качва, та се налага да го теглим от арена. Това че не се обсъжда в форума не означава че не се гледа. Лично аз не обичам да чета такива теми заради спойлери и глупави коментари.

Имам всичките серии от 5ти сезон които са излезли до сега но не знам как да ги кача на ftp-то. Ако някой знае нека ми пише бележка.

Да, относно 24 и аз не обичам да пиша, макар че и на мен ми е любим сериал, ама то няма и кво да пишеш. Докато при LOST има разни неща за гадаене, при 24 всичко е толкова бързо че... лудница е! :punk

 

Иначе и аз го дърпам от аренатаа и ден някъде го оставям за сиид още ден след това, така че ако има ggbit-ци бързо ще го дръпнат

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Еврика! Най - накрая го качиха в локалния. Сега вече мога да го гледам всяка серия без да чакам толкова много. Евала на хората, които са го качили.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...