Jump to content
BulForum.com

Koi kakvo i kade e kachil ?


Guest ThE_ProFesSoR

Recommended Posts

Guest ThE_ProFesSoR

Tuk kajete ako ste uploadnali neshto novo daite link i opisanie na programata i aide da ne go pretrupvame s neshto drugo

Link to comment
Share on other sites

Nqma smisyl ima si tyrsa4ka na wareza. Koito iska da pi6e info za tova koeto uploadva ama 4ak i linkove da ti dam nqma da stane. Mi da vzema da go svalq vmesto tebe i da ti go donesa u vas napravo zapisano na disk. Ne stavat li malko v pove4ko ve4e kaprizite. I smqta6 li 4e imam vreme da ti davam i linkove.

Link to comment
Share on other sites

Guest The Lord
Nqma smisyl ima si tyrsa4ka na wareza. Koito iska da pi6e info za tova koeto uploadva ama 4ak i linkove da ti dam nqma da stane. Mi da vzema da go svalq vmesto tebe i da ti go donesa u vas napravo zapisano na disk. Ne stavat li malko v pove4ko ve4e kaprizite. I smqta6 li 4e imam vreme da ti davam i linkove.

kolko li vreme otnema da dadesh edin link mi e mnogo interesno?!?

ili kazvash 4e triabva tuka da 4eta kakvo si pliosnal niakade si i posle da izlizam ot tuka, da otivam na serch-a i da se 4udia i maia kade li moje da si go slojil tva jivotno, kak li se kazva faila i tem podobni - to za kvo?!?!, zashtoto ti nemojesh da napravish copy-paste taka li?!?!?!?!

 

ei ot takiva otvorkovci triabva da se otarvavame kakto mojem i ako na tebe triabva da ti dam neshto ilii da ti pomogna sas neshto - ami NEVER! :angry:

a sega kato se pozamislish - dali ima smisal?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

kolko li vreme otnema da dadesh edin link mi e mnogo interesno?!?

ili kazvash 4e triabva tuka da 4eta kakvo si pliosnal niakade si i posle da izlizam ot tuka, da otivam na serch-a i da se 4udia i maia kade li moje da si go slojil tva jivotno, kak li se kazva faila i tem podobni - to za kvo?!?!, zashtoto ti nemojesh da napravish copy-paste taka li?!?!?!?!

ei ot takiva otvorkovci triabva da se otarvavame kakto mojem i ako na tebe triabva da ti dam neshto ilii da ti pomogna sas neshto - ami NEVER! :angry:

a sega kato se pozamislish - dali ima smisal?!?!?!

shto li si mislia, che "otvorkoto" v skuchaia si ti ?

vsichko tuk e na free nachala, koito iska - kachva, koito iska - komentira. Nikude ne e kazano, che tozi koito kachva e zaduljen da ti pravi review, da ti dava link i t.n. budi blagodaren, che ima hora, koito izobshto kachvat, zashtoto tova si e investicia na vreme. Pomisli kakvo shte stane, ako se "oturvesh" ot tiah :)

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

 

P.S.: The Lord == ceco ?

Link to comment
Share on other sites

No comment. 0xdeadc0de go e kazal perfektno. I vse pak otvorko dali nqma da se preumori6 ako se porazrovi6 malko da si potyrsi6 kakvoto ti trqbva, ili ne vzeme6 da postne6 edin request tuka. Ili na princa trqbva da mu se podnese vsi4ko na gotovo. I na tebe 6te kaja kakvoto kazah i na edin drug "master". Kato ne vi kefi ne svalqite i otivaite si tyrsete sami kakvoto vi trqbva. Mene ne mi pla6ta nikoi da uploadvam tuka. Pravq go napylno dobrovolno i s jelanie, btw kakto i o6te 10-tina 4oveka. A takiva kato tebe mrynka4i vzeha da mi pisvat. Ami idete i platete za edno CD s igra 4-5lv i tam 6te ti e napisano vsi4ko kakvoto te vylnuva. Nqma da se zanimava6 s razni otvorkovci tuka. Aide aman ve4e ot kaprizi :angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...