Jump to content
BulForum.com

Radio DJ


Naghual

Recommended Posts

В продължение на месеци съм се чудил кое аджеба е тва Радио DJ, което върви Нон-стоп в Ориент кафе на Гладстон. Е онзи ден чух между песните "Radio DJ. Слушайте ни в мрежата на Evrocom." и сега се разрових и установих, че това радио е на музикален фон на инфоканала.

Та въпроса ми е има ли начин това радио да го слушам без да ми минава през телевизора :D

Единственият вариант дето ми минава през главата е с ТВ Тунер на ПиСи-то защото не мога да си представя как ще си кънектна уредбата направо към кабелната мрежа без да използвам ТВ.

Дайте идея или пък ако някой знае повече за това радио и защо, по дяволите, се разпространява по телевизионна кабелна мрежа, да каже :music

 

П.П.: Айде дано не се повтарям с питане относно това радио, ама Search-a нищо не намери...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

жалко за едно от най-слушаните радиа в Гърция и по-точно заимето му...това еврокомското мниого рядко става и не знам човека,който го прави ,как не му прави впечатление,че си личи кое къде е взето без разрешение... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Zyntherius,purvo da otbeleja,che Radio DJ Atina ne e nai-slushanoto takova v Gurziq.DJ radio mnogo otdavna e italianska marka,kakto i jinglite.Po povod razresheniqata,shte kaja samo,che jinglite na radio DEE JAY se pravqat v studio za mastering i remastering v Pld.

Po povod dali neshto stava ili ne stava-stava!Vuprosut e v glednata tochka.Dokolkoto si spomnjam ima shoutcast directorija v koqato moje da slushash bezbroi radia on-line.Enjoy! :music

Link to comment
Share on other sites

споко бе,veni

написах едно от най-слушаните,не най-слушаното

а иначе за гласа,говореш на английски няма как да ме убедиш,дори и да твърдиш,че звукозаисното студио е в София :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...