Jump to content
BulForum.com

Tursa telefon


Recommended Posts

Да ве аз ша свия телефон,и после няма да гледам да го шътна някаде ми ша му търся хендс фрий например,за да го продам на по висока цена :lol: Успех !

Link to comment
Share on other sites

moge bi ima predwid zarqdno

:) moje bi da(kak taka nqkoi se seti).abe neznam az za hands free-to ama ako ima kamera i zarqdno 6te mu zeme6 blizo 50% otgore no seki si znae.o6te pove4e 4e kamerite gi ima po4ti bez pari vtora ruka.za zarqdni da ne govorim...

e ako tarsi6 nqkoi deto savsem slu4aino se e natuknal na takav tel(6610) i 6te go prodade na bezcenica samo 6toto ne razbira i edinstvenata mu cel e da 6utne gsm-4eto za nqkva mizerna suma i s parite da si kupi 20 litra grozdova...ti pojelavam uspeh :P

p.p posledniq post ne go bqh pro4el kato pisah tva :)

Link to comment
Share on other sites

И аз търся нещо такова крадено, ама и да е безплатно, а ако може и пари да ми дадат ще е най-добре. Ако някой има предложение да ми пише ПМ...

Link to comment
Share on other sites

basi pi4ovete ...

mi idete v 6iker maalata; izgrev; ciganskata mahala kvo iskate mu vikaite

zavartete se malko i se 6te doide nqkoi da vi predloji ..

koi mislite 4e prodava kradeni telefoni ... :confused Toq koito gi krade i ...

tiq hora se namirat na ulicata :wacko:

a i ne mislq nqkoi da otgovori v toq forum za kraden gsm

 

P.S. no ako se namerat pove4ko telefoni ... moje edin i za men :D

ae :punk

Link to comment
Share on other sites

mi idete v 6iker maalata; izgrev; ciganskata mahala kvo iskate mu vikaite

zavartete se malko i se 6te doide nqkoi da vi predloji ..

elate, elate...

ako iskate da si kupite now panel s izgoreli chasti wutre na isgodna cena....

izumitelno e kwi fokusnici sa tia pichowe, s edin rabotesht telefon prodawat desetina brakmi i raboteshtia pak si im ostawa za tiah :punk

Link to comment
Share on other sites

mi idete v 6iker maalata; izgrev; ciganskata mahala kvo iskate mu vikaite

zavartete se malko i se 6te doide nqkoi da vi predloji ..

elate, elate...

ako iskate da si kupite now panel s izgoreli chasti wutre na isgodna cena....

izumitelno e kwi fokusnici sa tia pichowe, s edin rabotesht telefon prodawat desetina brakmi i raboteshtia pak si im ostawa za tiah :punk

ako po nqkva golqma slu4ainost se doberete do rabote6tiq telefin garanciq 4e na sledva6tiq ugul 4ernite bratq 6a si go zemat obratno :devil

Link to comment
Share on other sites

Basi vse edno kazah " Davaite komentari 4e neshto mi e sku4no i mi se 4etat gluposti"

 

P.S.  Runner neznam samo ti pak na kade bieshe s tvoia post...

prosto te doprejdava Ael.Naistina siganite taka praviat veche dve priatelcheta izgoriaxa,Vzemaxa si nokia 3330 za 20lv i sled dva dena biaxa izgoreli,otvariame da gi vidim kakvo im e stanalo to vsickite chasti izgoreni.Taka che na kradeno ne se naxvurliaite tolkova

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...