Jump to content
BulForum.com

Жребий за Мондиал 2006


notor1ous

Recommended Posts

Eто това са групите:

 

A - ГЕРМАНИЯ, КОСТА РИКА, ПОЛША, ЕКВАДОР

B - АНГЛИЯ, ПАРАГВАЙ, ТРИНИДАД И ТОБАГО, ШВЕЦИЯ

C - АРЖЕНТИНА, КОТ Д ИВОАР, СЪРБИЯ И ЧЕРНА ГОРА, ХОЛАНДИЯ

D - МЕКСИКО, ИРАН, АНГОЛА, ПОРТУГАЛИЯ

E - ИТАЛИЯ, ГАНА, САЩ, ЧЕХИЯ

F - БРАЗИЛИЯ, ХЪРВАТИЯ, АВСТРАЛИЯ, ЯПОНИЯ

G - ФРАНЦИЯ, ШВЕЙЦАРИЯ, РЕПУБЛИКА КОРЕЯ, ТОГО

H - ИСПАНИЯ, УКРАЙНА, ТУНИС, САУДИТСКА АРАБИЯ

 

Като гледам какви непретенциозни отбори има и ме хваща яд, че не се класирахме :angry1

Link to comment
Share on other sites

Коста Рика, Еквадор, Тринидад и Тобаго, Кот Д Ивоар, Ангола, Гана, Того, Тунис...

ВЕЛИКИ ФУТБОЛНИ СИЛИ! За мен фаворити за финала са

Гана и Того.

Link to comment
Share on other sites

Коста Рика, Еквадор, Тринидад и Тобаго, Кот Д Ивоар, Ангола, Гана, Того, Тунис...

ВЕЛИКИ ФУТБОЛНИ СИЛИ! За мен фаворити за финала са

Гана и Того.

Мда. Малко гадно се получава, че има такива отбори, а пък ние не сме се класирали :(
Link to comment
Share on other sites

група C ми изглежда най-интересна и ще е досто успорвана според мен. на пръв поглед аржентина и холандия изпъкват, но сърбите са корави копелета :devil

Link to comment
Share on other sites

"F - БРАЗИЛИЯ, ХЪРВАТИЯ, АВСТРАЛИЯ, ЯПОНИЯ"

 

Бразилия леко са се паднали със силни отбори

за мене тука бразилия във тая група няма да загубят нито една точка.

Link to comment
Share on other sites

]Като гледам какви непретенциозни отбори има и ме хваща яд, че не се класирахме :angry1

 

И кои точно са непретенциозните отбори според теб?! Във В група, където Англия и Парагвай шни бият кат' "мече у дирек" или група F, където Бразилия и Австралия така ще ни го сложат (с извинение), че свят ще ни се завие! Направо трябва да сме благодарни, че не дойдохме на тва световно, защото така щяха да ни паднат акциите пред света с голова разлика от сорта на 1:20, че повече няма накъде.

Link to comment
Share on other sites

И кои точно са непретенциозните отбори според теб?!

В А група, освен Германия отборите са много посредствени. Пък и напоследък Германия не показва добра продукция, но ще са домакини!

В В група - Тринидат и Тобаго трябва да са много слаби като се има предвид, че това им е първото участие и се класираха едвам-едвам след победа над Бахрейн на баража. Парагвай в момента няма някакви кой знае какви играчи. Англия... според мен не е от фаворитите на това СП. Швеция, си е Швеция те ни бият където ни хванат.

 

Група С е най-силна. Но Аржетина в последните 3 първенства винаги е считана за фаворит и винаги се проваля. Холандия и имат невероятни игречи, но отборът им е раздиран от скандали. Сърбите вярно са корави, но с тях скоро играхме контрола и се видя, че не са по-добри от нас. Кот Д`Воар са дебютанти.

 

В група Д всички отбори са слаби. И 4-те отбора могат да бъдат победени от България!

Група Е е интересна. Италия и Чехия са фаворити, но САЩ няма да позволят толкова лесно да отпаднат от надпреварата.

 

В група F Бразилия е №1, останалите отбори ще борят за второто място. Не смятам, че който и да е от 3-те отбора ще играе някаква важна роля във втората фаза на първенството. Може би Австралия са способни на изненади донякъде.

 

Група G - всички са слаби. Корея и Франция имат успехи на световни само, когато са домакини на първенството :P

 

Група H е пределно ясна. Испания и Украйна ще продължат. За Тунис и Саудитска Арабия остава утехата, че поне на това първенство най-малко единият отбор ще вземе някакви точки. Всъщност може и да има изненада, ако Украйна се издънят. Но Шевченко най-накрая ще игра е на световно и съм сигурен, че се направи всичко, за да продължат. А и Украйна има доста добри играчи, не е само Шевченко.

Link to comment
Share on other sites

според мен на световно няма слаба група а отбори като кот д"ивоар,того и изобщо всеки африкански отбор изобщо не са за подценяване

Link to comment
Share on other sites

Супер мазно ги наредиха. Това прави всички без 1-2 групи абсолютно решени отсега. От друга страна пък това ще направи следващите фази интересни. Истински наглото беше накрая, когато Матеус изтегли Коста Рика. Беше си взел друга топка и тъкмо да я вземе, докосна една друга, пусна тая, опипа още 2-3 топки и взе една много конкретна и какво? Коста Рика... Пак имаше топли и студени топки мамка им.

Link to comment
Share on other sites

Според мен Група Е е най-завързана...като изключим Гана, всички биха могли да станат първи или втори.В последно време САЩ доста дръпнаха, така че нищо не се знае... ;)

Link to comment
Share on other sites

Тва,че групите са решени не е верно.Със сигурност ще има доста изненади при тези изравнени сили.Парагвай нямали кой знае какви играчи.Мисля,че България нямат футболист от класата на Роке Санта Круз.Колкото до Кот Д Воар никак не са слаби.Направиха равен с Италия като гости и биха Румъния също като гости.Имат футболисти като Дрогба и Туре и съм сигурен ,че ще изненадат един от фаворитите в тяхната група поне с равен.В гр.Д всички били слаби.Португалия ще ни бият с разлика,а Мексико са редовен осминафиналист,а Ангола надделяха над Нигерия в квалификациите.Япония и Корея имат силни отбори,а Тунис ще създават проблеми на Украйна.Не може за отбори,които не познаваме и не сме гледали да кажем,че са слаби.И на който не му е интересно да не гледа мачовете,аз ги очаквам с нетърпение.

Link to comment
Share on other sites

Парагвай нямали кой знае какви играчи.Мисля,че България нямат футболист от класата на Роке Санта Круз.

:laughing: :laughing: :laughing:

Роке Санта Круз - Как можа да кажеш такава глупост. Бербатов е доста по-добър! Виж статистиката за този сезон. Круз има отбелязани едва 3 гола, а вече е декември. Бербатов също прави един от слабите си сезони, но все пак има 6 гола в Бундес лигата и 5 за България! Санта Круз беше считан за голям талант, но така и не се разви. Това е статистика нацялата му кариера в Байерн. Погледнете я и ще разберете за какво говоря!

Португалия - не очаквам нищо съществено от тях, защото нямат качествен нападател! Кристиано Роналдо е в слаба форма. Фиго остаря, за Руи Коща да не говорим. Е не ги подценявам - имат и доста силни играчи, но определено имат много слаби места! А Мексико ги видяхме колко струват.

Ангола наистина не са ми познати, но това че са наделяли над Нигерия не е чак такъв подвиг, защото напоследък Нигерия нямат силен отбор.

Link to comment
Share on other sites

:laughing: :laughing: :laughing:

Роке Санта Круз - Как можа да кажеш такава глупост. Бербатов е доста по-добър! Виж статистиката за този сезон. Круз има отбелязани едва 3 гола, а вече е декември. Бербатов също прави един от слабите си сезони, но все пак има 6 гола в Бундес лигата и 5 за България! Санта Круз беше считан за голям талант, но така и не се разви. Това е статистика нацялата му кариера в Байерн. Погледнете я и ще разберете за какво говоря!

 

Нека да не забравяме, че Санта Круз доста често е контузен пък и кокнуренцията му се състои от играчи като Макай, Писаро, Гереро, преди това Елбер и Янкер. Докато на Бербо съперници са му разни измислени играчи от сорта на Воронин и Франса....за какво сравнение ми говориш? Няма база за такова. Санта Круз е по-добър!

Link to comment
Share on other sites

Някои хора не са много наясно по отношение на някои отбори.

Случайни отбори не се класират на световното първенство. Единствените състави, за които смятам, че нямат място на такъв турнир са Тринидат и Тобаго и донякъде Саудитска Арабия. За 2-рите... просто защото помня какво стана с тях на предното първенство.

Кот д'Ивоар .... Според мен това е най-добрия африкански отбор, който ще участва на първенството. В отборът им са футболисти като Дрогба, Туре, Коне, Зокора, Калу, Акале. Освен това Анри Мишел ги е сработил много добре и не случайно изпревариха Камерун в квалификациите, макар че и самите камерунци са си виновни. Това, че са дебютанти изобщо не е от голямо значение. Спомнете си Сенегал на предното световно.

Коста Рика ..... Не са лош отбор, но не мисля че ще направят нещо особено.

Мексико ....... Много е глупаво да се правят изводи за един отбор само от някакъв безсмислен мач с нашия национален отбор. Не знам колко от вас са гледали купата на конфедерациите, но там Мексико показаха изключително добра игра и бяха единствения отбор, който успя да победи Бразилия и участваха в най-добрите мачове от турнира.

Гана ...... Това беше африканският отбор, който най-лесно се класира за първенството. В тяхната група беше ЮАР.

Португалия ...... Съгласен съм, че отборът им остаря. В момента там се разчита само на Педро Паулета, но и е глупаво да се каже, че не са заслужили да отидат на световното.

Полша ...... От това, което показаха в квалификациите, бих казал, че изобщо не бива да се подценяват.

Австралия ...... Там най-важния фактор е треньора. Гуус Хидинг е от най-добрите в света. Той изведе Южна Корея до 4-то място на предното световно. През 98-ма отново завърши на 4-то мясно, но тогава беше с Холандия. Работата на треньора е изключително важна. Един отбор без кой знае какви футболисти, може коренно да се промени, ако треньора си свърши добре работата (Гърция на Европейското). В отбора на Австралия също така има и доста класни футболисти като Видука.

Тунис ..... През 2004 станаха шампиони на Африка(континент във, който футбола се развива много добре напоследък). Преодоляха съперник като Мароко в групата си. Сега се паднаха в не толкова лоша за тях група. Испания са много зле в момента. Испанците заслужаваха да се класират много по-малко от други отбори, за които се писа досега в темата. Украйна са по-добри, но С Арабия не са. Така че не отписвайте Тунис.

Того ..... Чесно казано не ми хареса, че се класираха. Фен съм на Сенегал и много ме е яд, че Того ги изпревари. За други футболисти освен Адебайор не се сещам в отбора им. Гледах им малко от един приятелски мач с Мароко, но като цяло са ми загадка.

Ангола ..... За тях се отнася същото, което и за Того.

Парагвай ...... На последните 2 първенства достигнаха до 1/8 финал. Там отпаднаха с по 1-0. През 98-ма от бъдещия световен шампион, а през 2002 от финалиста Германия. Санта Круз беше съпътстван от много контузии, а и конкуренцията в Байерн е много голяма. Валдез пък играе много добре за Вердер. Сработен отбор са и не ги отписвам.

Сърбия ..... Спечелиха квалификационната си група. Имат дух и са корав отбор. Не се съобразяват с никой, а и имат добри футболисти.

 

Иначе група C е най-тежката. Там всичко може да стане.

Пък и така както са подредени отборите, още на 18 финалите може да има мачове от сорта на Германия-Англия, Аржентина-Мексико и Бразилия-Италия.

Едно е сигурно. Ще станем свидетели на футбол от най-висока класа. Световните първенства винаги са били най-интересните събития във футбола и нищо друго не може да се сравнява с тях.

Link to comment
Share on other sites

Според мен е глупаво да говорим за България все едно от ФИФА са виновни,че не сме се класирали.Всички отбори са играли квалификации.Вие кво искате дай ся наще като биха Мексико и да ни сложат на тяхно място ли?Много бързо забравихте тяхната победа над Бразилия с гол на Борхети,който срещу нас не игра.Бербатов като е голям футболист да ни беше класирал,защото Санта Круз определено има голям принос за класирането на Парагвай на това световно

Link to comment
Share on other sites

Аз съм убеден,че нqкои от по-незавидните отборчета ще направят фурор както тимът на Сенегал на миналото световно.На това световно моят фаворит за отбор изненада е Кот'Дивоар-гледах им контролата с Италия, много ме впечатлиха с бързата си и технична игра :punk

Link to comment
Share on other sites

Точно така стана...с очите си го видях и ми направи много голямо впечатление още на момента... Винаги има "топли и студени" топки...

Link to comment
Share on other sites

холандия пак в много трудна група но съм сигурен че този път и те ще успеят да направат нещо запомнящо се а не както досега отпадаха безславно също така очаквам от аржентина да наорават някъв пробив най накрая а относно фаворита за всички бразилия мисла че тяхното време вече свърши и ще бъде доста трдуно да спечелат турнира отново за домакина германия мисла че най много да миант групите просто не са кой знае кво отборът на шева тази година ще успее да прескочи групите заедно с испанмия просто няма съмненение

Link to comment
Share on other sites

Група С е най-завързана така като гледам, обаче като видях Аржентина как играха срещу Англия и ми се струва, че те са фаворити. Е верно отпаднаха, но понякога и спортното щастие играе роля :D

Link to comment
Share on other sites

Според мен група Е ще е най-завързана.....

А иначе и според мен е имало измама на жребия,с цел тикането на Германия напред на всяка цена :angry1 .То точно преди жребия един магьосник направи страхотни номера за отрицателно време,пък на някакъв си жребий ще се затруднят,абе общо взето гадна работа :sick

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...