Jump to content
BulForum.com

FIFA 2003 ISO


veseo

Recommended Posts

Prav si VeNoM_2431.Zaradi Win-a e.Kato probvam pod 98 ne mi se restartva.Ama na absoliutno vseki ma4 mi blokirva kompa kato za svetovno.

Basi 6ibanoto ISO, dano RIP-a da e po-dobyr :angry:

Link to comment
Share on other sites

Prav si VeNoM_2431.Zaradi Win-a e.Kato probvam pod 98 ne mi se restartva.Ama na absoliutno vseki ma4 mi blokirva kompa kato za svetovno.

Basi 6ibanoto ISO, dano RIP-a da e po-dobyr :angry:

Pi4 ne e ot tva tq FIFATA e mnogo bagava az i RIPA sam probval sa6tata rabota

Link to comment
Share on other sites

Be az si vikam 4e moje crackerite da sa q opravili.To cracknat Win98 e po-dobyr ot originalen taka 4e si misleh 4e i fifata e taka.Ok mersi 4e mi kaza da

ne gubq vreme da svalqm. :lol:

Link to comment
Share on other sites

ABE NA MEN MI TRAGVA PERFEKTNO S KRAK NA WIN ME SAN I SQ MI PRAVI PROBLEM KATO SLED KRAKA NE MOJE DA PRIZNAE ORIGINALNOTO EXE STARTIRANA OT ORIGINALEN DISK PAK POKAZVA DA SLOJA DISK

Link to comment
Share on other sites

bravo!!!

az sam v zadanena ulica-ve4e ni6to ne moje da me u4udi prost svalqm kraka registriram igrata i bez da smenqm exe-to[originalnoto exe s crack-natoto exe]kadeto sam go svalil samo go startiram i tragna ama problema e 4e s originalnoto ne6te da go pusni iska disk-slagamemu originalen disk i pak ne 6te da tragne prosto edna ot pri4inata moje da e 4e win me gi krii gadnite failove i mai 6te trqbva i format c:-a moje i pak da se e bagnal win me-to taka ili ina4e si trqbva format

ako imate ideq za tova kak da dse upravin daite savet pppppllllllzzzzz-i ne se smtam za mnogo znae6t kakto mi go namekvat nqkoi "hora"

Link to comment
Share on other sites

tazi no6t mi ostava vrema i 6te go vidq tozi problem.Ama za sq ne sam izigral i edin ma4 v i-neta ise vbisqvam za6toto vliza i-net i ne 6te da zapo4ne da se igrae ma4a-pravq sarvar , vlizam v grug sarvar no za sega mi dava 4e ima problemi s vrazkata a tova e edna golqma laja-za6toto s diska kato q instalirah bez daslagam o6te crakcnatoto exe i vliza do naglasa na kontrolite i tilkoz.

Link to comment
Share on other sites

ebati gadnata fifa maina iska ubistvena vrazka-pone igrah kam 30sek a iziskvaniqta sa kat na diaboto za vraska-ibati konspiraciqta v dostav4icite

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

възможно ли е FIFA 2003 и FIFA 2004 да "съжителстват" на едно pc?

питам, защото първата не може да тръгне и не знам дали за това е причина 2004, която съм я инсталирам преди това.

Link to comment
Share on other sites

не би трябвало да има проблеми. едва ли е от това проблема. това са све напълно различни игри, все пак!

Link to comment
Share on other sites

не би трябвало да има проблеми. едва ли е от това проблема. това са све напълно различни игри, все пак!

 

... ами не знам. :confused

стартирам я и определено се зарежда, но си стои на черен екран. само курсива се вижда и то в дизайна на играта ....

Link to comment
Share on other sites

възможно ли е FIFA 2003 и FIFA 2004 да "съжителстват" на едно pc?

питам, защото първата не може да тръгне и не знам дали за това е причина 2004, която съм я инсталирам преди това.

Nikvi problemi nqmat dvete igri, ako imash zone alarm e disable i probvai da pusnesh fifa 2003

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

абе хора,искам да играя с един мой приятел на фифа 2003 ама собствените си pc-та и нали тряя се регистрирам там от някво си...

... пиша си юзърнейм-а,паролата и т.н. и стигам до serial number...

пробвах колкото се може повече кодове,но не става...

някой който е пробвал нека да ми каже някакъв код или как става,плс :throw: :unsure:

 

--mod-note:

А защо реши, че тази тема трябва да е в радел Others?

Едит: Офф... и аз не знам за ко така ! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

абе хора,искам да играя с един мой приятел на фифа 2003 ама собствените си pc-та и нали тряя се регистрирам там от някво си...

... пиша си юзърнейм-а,паролата и т.н. и стигам до serial number...

пробвах колкото се може повече кодове,но не става...

някой който е пробвал нека да ми каже някакъв код или как става,плс :throw:  :unsure:

Мисля, че трябва да имаш оригинален CD-key...

Link to comment
Share on other sites

еми сигрно може , ама аз кат съм недъгав...

начи има:

 

NAME ||| Ip Address ||| Your ip address

-----------------------------------------------

CTAH4O ||| empty ||| 10.1.1.50

 

 

Host , Connect , Save directory , Delete

 

 

 

и предполагам ,че трябва да дам на Host и когато другия влезе

на мястото на Ip address пише моя - 10.1.1.50 и Connect ?

Дали ще е така?! :huh: :blush:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ako moje da vi zapitam za edna stara igra.Fifa 2003 ako ia e igral niako.Ako molia :( kajete kato slojite BG patcha ekipite nali ne sa falshivi :angry:.Naprimerno lokoto da sa s sini flanelki :D ili levski da sa s 4erveni :laughing: shtoto ako e taka napravo da ne slagam patcha :angry1 .molia kajete po burzo :punk .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...