Jump to content
BulForum.com

Никулден


Recommended Posts

На 6 декември източноправославните християни честват Свeти Никола Чудотворец. Първобразът е историческа личност - Никола Мираликийски, който като младеж наследил голямо богатство от баща си и раздал всичко на децата и бедните си съграждани. За добрите му дела се разказвали множество легенди.

Източноправославната религиозна традиция го почита като покровител на мореплавателите. Според една легенда, по време на силна морска буря, светецът спасил с молитви моряците на кораба, с който пътувал към Божи гроб. Соред друга светията запушил дупка в кораба с шаран и възкресил моряк, починал при падане от най-високата мачта.

 

Да са живи и здрави всички, които имат празник днес!

 

Специални пожелания за sincity, да е много щастлив и усмихнат и да бъде блестящ юрист, покровител на Справедливостта!!!

Link to comment
Share on other sites

Не само, че не са 5400 а 7200, имат и 2мб кеш (някои от тях). Аз купих Western Digital Caviar и съм много доволен. Старо пс с този диск и малко рам памет светна. Благодаря на Миро за обясненията за джъмперите :music . Може да очаква нови срещи за още един диск :) .

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ :punk :) :D :P ;) Айде приятно изкарване на всички :punk И по полека с алкохола ..... че да не свършите като мен ония ден :laughing:

ЕДИТ:ХАХХААХаххаахха сия забелзах кво съм цитирал и аз незнам ... ама е готино така ... ша зема го остава :)))

Link to comment
Share on other sites

Благодаря на всички за пожеланията :)

Link to comment
Share on other sites

Малко късно....

 

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!

Да ви е живо и здраво името! :) :beerchug

Аз не съм спирала да съм на бирена вълна от вчера и за това:

НАЗДРАВЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...