Jump to content
BulForum.com

ULEB


LSS

Recommended Posts

До къде смятате, че може да стигне Лукойл в турнира и как оценявате досегашното представяне на отбора?

И кой според вас ще спечели турнира?

Link to comment
Share on other sites

Представянето на Лукойл до момента е доста стабилно, което ми дава някакви бегли надежди за нещо повече, но ако погледнем отбори като Уникс Казан или Динамо си мисля, че отбора не е дорасал за титлата. Давам им един 1/2 финал максимум, което само по себе си ще е отлично постижение. Мой личен фаворит е Уникс Казан... 4 - 0 в групата и размазващи победи...

Link to comment
Share on other sites

Според мен тази година отбора е най-силен и трябва да достигне поне 1/4 финал. За титла им е още много рано. Аз се надявам да направят тази година голям пробив и догодина да ги поканят да участват в евролигата. Там е истината.

Link to comment
Share on other sites

Според мен Динамо Москва е най-добрият отбор, а относно Уникс Казан не мога да кажа нищо. Не им знам какво представлява отбора, но се движат перфектно, което е показател за класа.

Лукойл имат напълно реални шансове да направят най-доброто си представяне в евротурнирите, но си мисля, че не могат да спечелят титлата.

Link to comment
Share on other sites

днешната победа срещу Естудиантес не беше особено трудна като изключим последната червърт, когато и съдиите, а и ние доста помогнахме на съперника

в крайна сметка важна е победата..... баланса ни вече е 4-2

Link to comment
Share on other sites

Makabi Telavif i Dinamo Moskwa sa nai silnite i sreshtu tqx nqmame 6ans.Mnogo me drazni Lukoil 4e v vseki ma4 vodat s 10-15 to4ki i nakraq v poslednata 1/4 razlikata e 1-5 pionts.Tova e bati otbora mnogo me drazni!!!Do nikude nqma da stignat az vi kazvam.

Link to comment
Share on other sites

Makabi Telavif i Dinamo Moskwa sa nai silnite i sreshtu tqx nqmame 6ans.Mnogo me drazni Lukoil 4e v vseki ma4 vodat s 10-15 to4ki i nakraq v poslednata 1/4 razlikata e 1-5 pionts.Tova e bati otbora mnogo me drazni!!!Do nikude nqma da stignat az vi kazvam.

 

Макаби са в Евролигата, а до колкото Динамо те наистина заедно със Уникс Казан са най-добрият отбор в Улеб. Лук Ойл си имат своите шансове за много добро класиране.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

днес много се измъчихме с Брее, а играта ни в защита през първите 2 части беше безобразна

добре че в крайна сметка бихме и май с този успех се класираме напред

Link to comment
Share on other sites

Мачът не го гледах,но по-важна е победата,с която си осигурихме участие във фазата на елиминациите

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Еееее неска как я взехме тая победа :D Цял мач с 10 точки водим и накрая едвам едвам с 1 ги бихме

 

Лукойл VS Арис 66:65

Link to comment
Share on other sites

най-накрая да ги бием тия гърци

сега Камен Алипиев казва, че май ще завършим на 2-ро място в групара

сега ще чакаме жребия да видим с кой ще се паднем

Link to comment
Share on other sites

Бихме ги ма с мноу зор. Тея съдиите и те пак си правиха ташак с нас. Некви измислени фалове, не им свирят фаловете на гърците....

Alba Berlin vs. BK Ventspils 91-78 F

 

Класираме се на второ място :D

 

 

Edit: Е те тия грешки бяха заради напрежението :rolleyes: :D

Link to comment
Share on other sites

Дам , доста измъчена победа..но победа :punk

Че и ние правихме глупости - правихме ги..но съдийството беше под всякаква критика.. :unsure:

арис - (finger)

Link to comment
Share on other sites

E за какво на всеки мач водим със стабилни 10-15 т. и после разликата става само на 2т.Много ме нервят .Жалко обаче ,чеWeeks си чупи капачката.Това има голяма значение на кое място 6те е Лукоил .Можем само да съжеляваме.Коментатора на мача с Арис каза че трябва да се гордеем че сме били Арис и че сме стигнали до 1/8 финал.Аз се го гордея че бългаски отбор е стигнал до 1/8финал .

Но все пак състава е от купени американци ,само Т.Стойков е българин.А за тоя Младенов нямам думи .Кво прави в отбор тоя освен с височината си тоя с кво е добър ???? Като го гледам е за махленски баскетбол да си забива на ниските ко6ове :)Мисля че 6те стигнат до 1/4 финал.

Link to comment
Share on other sites

Е така е ся купени американци, ама играят. Сигурно ако се огледат по българските отбори ша намерят малко играчи кат хората. Дано да стигнем до 1/4 финал

Link to comment
Share on other sites

ivancho93 е напълно прав за Бойко Младенов. Ако не беше 212см сега и махаленски баскетбол нямаше да играе.

Американците определено вдигат нивото на отбора. Ламон Джоунс е на 1-во място при реализаторите в УЛЕБ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Какво стана с Ламонд Джоунс? Казаха ми че е контузен и не мога да изровя информация от нета за него.

Link to comment
Share on other sites

Няма да участва в първия мач срещу Цървена Звезда и най-вероятно и за втория. Чух, че са привлекли някакъв нов американец, гард, само за тези двата мача срещу Звезда.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ЛукОйл ппоказаха, че ако бяха играли със стартовата си 5 и в двата мача изобщо нямаше да се стигне до този резултат и си имаха реални шансове да продължат. Ама така е в спорта трябва да имаш и добри резерви. Поне оставиха отново много добро впечатление и се нагледахме на добър баскетбол и този сезон.

Link to comment
Share on other sites

Лукойл Академик показаха че дори без повече от половината си титулярен отбор имат сили и показват добра игра.С всяка следваща година се отвърждават все повече и повече и се надявам другата година да стигнат по-нататък в турнира,защото тоя осмина-финал се оказва голямо препядствие

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...