Jump to content
BulForum.com

prodavam 256 sdram


Recommended Posts

sorry , pi4ove, moq gre6ka ! cenata e 169$, ama na vas kato averi ot foruma 6te q dam za 168...:)

a seriozno, mislq 4e 30$ +- biva ....ne znam kak vyrvqt novite....

abe ako ima jelae6ti vinagi moje da se stigne do nqkakvo re6enie...

.......abe za kvo jelanie govorq i az....AIDE NQKOI DA Q KUPUVA, 4E MI TRQBVAT PARIII :)

Link to comment
Share on other sites

e hubavo de, akto ne prodavat ve4e sdram, tva ne ozna4ava, 4e nqkoi po-stisnat nqma da se navie da q vzeme...pri polojenie, 4e cenata 6te padne...de da znam 20 $ kak vi se struvat?

ne we imah predvid 4e nqma da moje da vidi6 kva e cenata na SD RAM .ina4e tq e s nqkolko $$ po niska ot DDR.i ako otide6 v nqkva firma(PIC) 6ti dadat dobri pari za ram-ta

Link to comment
Share on other sites

interesuva me toq ram kolko e izpolzvan i ot koi SD RAm e shtoto ot SD ram do SD ram ima razlika ot noviq ili ot staria 10 chipoviq ili 8 li kolko biaha ne pomnq ot toq det e golqam ili malak :P) taka da se izrazq :+) q kaji i moje da go zema

Link to comment
Share on other sites

malka izvadka ot cenovata lista :D

 

zna4i opredelena e tvyrda cena - ne po-malko ot 30$  :lol:

128 MB SDRAM pc133 - 6m.war. 18,9

256 MB SDRAM pc133 - 6m.war. 38,0

128 MB DDR PC2100/333MHz - 24m.war. 24,5

256 MB DDR PC2700/333MHz - 6m.war. 41,0

256 MB DDR PC3200/400MHz - 6m.war. 43,0

:) ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

PC133 ?

какво пише на чиповете ?

- по надписа на чиповете веднага може да се разбере съвсем точно каква е паметта !

Link to comment
Share on other sites

pi4 ti ne si nared da iskash tolkova pari za ram na 8-9 meseca ako beshe da 1-2 da.otkaji se ot teq 30 dolara ako namalish moje da me naviesh i mene.tq nova mai e tam nqkade i daje se namirat mislq oshte po magazinite.samo da ti kaja 4e bqh predi mesec do D&E do bankata na glavnata i tam imat 128MB PC133 4ipove deto vurvqt po 17$.smetni 4e za 34 shasi sema dva i sha imam daje i godina garancia.pomisli si pak za rama.

Link to comment
Share on other sites

pi4 ti ne si nared da iskash tolkova pari za ram na 8-9 meseca ako beshe da 1-2 da.otkaji se ot teq 30 dolara ako namalish moje da me naviesh i mene.tq nova mai e tam nqkade i daje se namirat mislq oshte po magazinite.samo da ti kaja 4e bqh predi mesec do D&E do bankata na glavnata i tam imat 128MB PC133 4ipove deto vurvqt po 17$.smetni 4e za 34 shasi sema dva i sha imam daje i godina garancia.pomisli si pak za rama.

Neznam koga si hodil do D&E :) Ama kakto znaesh, cenata na RAM se opredelia ot tova dokolko e dobra.Nai-dobrata i stabilna pamet e tazi koiato e DOUBLESIDE i vyrvi na vsichkite mashini(stari i novi) I az imam 128-ci tochno 8 na broi i to Kingston i gi davam po 10$ parcheto.....ama zashto?Zashtoto tezi pameti vyrviat samo na po -starite dyna za novite izobshto netrygvat.Taka , che nedei da gledash vyv D&E cenite i po tova da se orientirash ;)

Link to comment
Share on other sites

Kokal, pak kazvam, cenata e po sporazumenie. tiq cifri sa za bazik...kazva6 kolko dava6, ako me udovletvorqva - gotovo! Prosto iskam da q prodam, za6toto parite mi trqbvat...zna4i stava duma za 256 sdram, pc133, ednostranna, na 9 meseca...tva e!

 

btw, naistina ne sym nared, daje sym psihqsal :)

 

tadaaam, prodadeno !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...