Jump to content
BulForum.com

help needed


0xdeadc0de

Recommended Posts

moje li niakoi da preporucha programa za razdeliane na fim na chasti? Hubavo shte e ako moje napravo da korigira i subtitles ;)

Problema mi e, che imam filmi po nad 900Mb, koito e absurdno da se napishat na CD. Ne znam koi gi e RIP-val, ama si e ostavil rucete :(

 

10x predvaritelno

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

Mislq 4e edna programa se kazva6e SplitFile.Ta tq mislq 4e razdelq failove na 4asti.Oba4e neznam dali korigira subtitri.I mnogo syjalqvam ama ne pomnq kyde q bqh nameril.Mislq 4e bqh tyrsil koncerti na Br.Spears v hit.bg no ne sym siguren.Sigurno sled malko 6te trygna da q potyrsq.BTW saita e BG taka 4e orientirovkata e mnogo lesna.

 

P.S.Ako subtitrite ne se korigirat kak misli6 da gi napravi6 :)

Link to comment
Share on other sites

ZA SAJALENIE SUBTITRITE 6TE TRQBVA DA SI IGRAE6 BAQVREME 4E DA GI KORIGIRA RQ4NO S EX.VEDNAJ I AZ ISKAH DA GI POPRAVQ ZA6TOTO IZBARZVAHA NA MESTA DO 8 MIN I KATO VSE PROBVAH SLED 10MIN SE OTKAZAH-PO DOBRE NAPI6I NOVI

A ZA PROGRAMA IMA MNOGO NO NEMOGA DA TI PREPORA4AM ZA6TOTO PO4TI NIKOGA NE MI E TRQBVALA PROSTO GI ARHIVIRAM S WINRAR I GOTOVO OT TAM MOJE DA SE DELQT MNOGO NEJTA KAKTO ZNAETE NO SAMO 4REZ ARHIV.A ZA DRUGA SORRY AMA NE SAM POLZVAL 6TE TRQBVA DA SE PORAZPITAM TAKA 4E PROBVAI S GORNITE DVA VARIANTA.

Link to comment
Share on other sites

Izglejda samo xway e razbral kakvo imam predvid. 10x mnogo. Shte probvam VirtualDub.

Po princip za lichnata si filmoteka, opraviam subtitles, taka che da rabotiat sus vseki player, da ne se nalaga da se polzvat blaginki ot roda na RadLight ili Koala, s koito mojesh da go fix-vash play-time.

Po-golemia mi problem beshe za razdelianeto na movie faila. Ne stava s prosto razdeliane, triabva da se korigirat header-ite (koito na niakoi video formati sa otzad :) i t.n. za tova mi triabva tool, ne mi se rovi za informaciata, koiato e nujna za napisvaneto na takuv, no ako VirtualDub ne svurshi rabota, shte se naloji da se puska tejkata artileria ;)

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

veseo, pri niakoi failovi formati (kato AVI naprimer) niama da mogat da trugnat dvete chasti, bez da budat subrani zaedno. Za ASF, mislia, che nomerut shte se poluchi, zashtoto formata e predviden za streaming. Tova e sushtoto kato da mojesh da gledash film, koito oshte ne se e svalil do krai - s niakoi formati raboti, s niakoi - ne. Na men mi triabva universalno reshenie.

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

veseo, nikoi ne e roden nauchen. Ne e nujno da se izviniavash, sujaliavash i t.n. Nali za tova sme tuk, da se uchim edin ot drug. Zanimavam se s computers ot '89 i vse oshte ima mnogo kakvo da ucha, taka che izviniavai, ako sum te zasegnal neshto.

 

Dude, ami MPEG, ASF ?

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...