Jump to content
BulForum.com

Nato - Chorjavon


desert

Recommended Posts

Поздрав от мен за всички

 

http://www.natomusic.com/video/chorjavon.mpg

 

с мое послание:

 

наглите империалистически прасета от САЩ

 

 

Групата е Руска продуцирана от руснака Иван Шаповалов,

който е продуцент и на ТАТУ....

 

 

http://www.podnebesnaya.ru/News/index.htm

Link to comment
Share on other sites

абе не знам дали се толерират такива мнения,обаче песента не ми харесва

 

На мен много ми харасва песента.. ама клипа е много тъжен :cry

 

 

chor gavon

song about four brothers who have left on hunting (in tadgiK)

 

four good fellows have taKen on a gun

and with great hope have gone to a way.

father has warned his sons

that there was a sign from above about the future danger

fellows have not listened to their father and have gone on hunting.

the thunder and a lightning have strucK

suddenly the avalanche has fallen from the gorge

and swallowed up fellows.

нh, great, great, great!

sacred man reads a funeral prayer.

and mother, breaKing her head about stones,

mourns over her sons.

Link to comment
Share on other sites

хич не се връзва клипът(депри) с песента(cool),ne трябваше да го гледам,сега не ми е толкова весела :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Само не разбрах к'во му е тъжното на клипа :huh: Показват няква с черна забрадка и няк'ви тъпи негри и вече дай да ревем...

 

Четирима братя нарамили пушки

и тръгнали на лов с големи очаквания.

Бащата предупредил синовете си,

че е получил знак отгоре за бъдеща опасност.

Синовете не послушали баща си

и продължили по пътя си.

Ударили гръм и мълнии.

Изведнъж лавина се повлякла откъм пролома

и погълнала братята.

 

О всевишни, всевишни, всевишни...

 

Свещеници четат погребална молитва.

Майка си блъска главата в камъни,

тъгувайки по синовете си.

 

 

Четирима братя юнаци

пушки си нарамили,

на път тръгнали

късмет да дирят.

Баща синове си предупредил,

че опасност ги грози.

Синовете баща си не чули

и поели по пътя си.

Ударили гръм и мълнии.

Сила зла по хълма се спусна

и братята завчас погълна.

 

О всевишний, всевишний, всевишний...

 

Молитви черни,

чете свещенник.

Очи тъмнеят, глава се люшка

жална си майка синове оплаква.

 

Ако за мик забравиш, че са "няк'ви тъпи негри" и забележиш лапетата който са армия и се избиват още 10годишни с тежки каратечници, калашници и сякакви иначе не толкова тъжни оръжия... :cry

 

Е вярно на клипа не се избиват, но да не забравяме, че там това е реалност + това няма никакво значение дали са "няк'ви тъпи негри" все пак това са деца...

Link to comment
Share on other sites

Ако за мик забравиш, че са "няк'ви тъпи негри" и забележиш лапетата който са армия и се избиват още 10годишни с тежки каратечници, калашници и сякакви иначе не толкова тъжни оръжия... :cry

 

Е вярно на клипа не се избиват, но да не забравяме, че там това е реалност + това няма никакво значение дали са "няк'ви тъпи негри" все пак това са деца...

Еми незнам дали ще ме сметнеш за някакъв гаден расист обаче за мен негрите са гадна низша раса и трябва да бъдат избити. А това, че сами се трепят е още по-добре. Не ме интересува дали са деца. Те и циганите като са деца крадат. Такаче без тях ще е много по-добре. Както и без евреите. Честно казано не ме трогва този клип. Не виждам нищо тъжно - просто се показва самата реалност, а не мисля, че ме засяга това.

 

П.С Сега знам, че някои ще кажат "ами ако ти беше на тяхно място" . Да, обаче не съм и няма да бъда, затова нито ме трогва този клип, нито ме натъжава по някакъв начин

Link to comment
Share on other sites

Еми незнам дали ще ме сметнеш за някакъв гаден расист обаче за мен негрите са гадна низша раса и трябва да бъдат избити. А това, че сами се трепят е още по-добре. Не ме интересува дали са деца. Те и циганите като са деца крадат. Такаче без тях ще е много по-добре. Както и без евреите. Честно казано не ме трогва този клип. Не виждам нищо тъжно - просто се показва самата реалност, а не мисля, че ме засяга това.

 

П.С Сега знам, че някои ще кажат "ами ако ти беше на тяхно място" . Да, обаче не съм и няма да бъда, затова нито ме трогва този клип, нито ме натъжава по някакъв начин

 

Нямам какво да добавя... въпрос на ценностна система..

 

П.С. Тава, че не искам никой да бъде избит не ме прави по малко Българин.

Link to comment
Share on other sites

Нямам какво да добавя... въпрос на ценностна система..

 

П.С. Тава, че не искам никой да бъде избит не ме прави по малко Българин.

1. Прав си абсолютно

2. Тук изобщо не става дума за национализъм и за това кой е по-голям българин. Няма такова нещо.

Link to comment
Share on other sites

LOKOMOTIVcho, ако мислиш, че събития подобни на показаните в клипа са далечни и не те засягат особено, направи малка справка за началото на 90те и конфликтите в нашата съседка бившата Югославия. И там имаше също толкова трагични събития и пак размисли дали гражданската война е присъща само на "чернилки", "цигани" и "чифути" или е трагедия сполетяваща всяка нация с проблеми, социални или етнически.

 

Иначе песента е наистина хубава, а клипът към нея доста по-смислен от повечето в последно време :)

Link to comment
Share on other sites

ni6tu protiv LOKOMOTIV4o ama pi4a e mnogo obarkan ili kak da kaja mnogo sa go obarkali sq si misli 4e e skinar sigurno i 6tom ciganite sa gadni na4i i negrite sa takiva pak da ne govorim za tiq skinari deto akala ne im stiga i nqkoi da im kaje: ARE DA MRAT SI4KI 4IFUDI MAIKA IM DA E** i si4ki se vturvat kato gladni pseta i kvo si mislqt 4e 6te se naedat i do tuk tova deto napisah moje da vi se struva glupost no tova e samo edna gledna to4ka i mislq 4e tiq skinari kakto se nari4at nqmat pri4ina da vinqt 4ifudite i hegrite za6toto te ne ni zasqgat edinstvenoto koeto trea se napravi e da se izbiqt SIGINITE ne negrite te nas izob6te ne ni barkat :blink:

Link to comment
Share on other sites

ni6tu protiv LOKOMOTIV4o ama pi4a e mnogo obarkan ili kak da kaja mnogo sa go obarkali sq si misli 4e e skinar sigurno i 6tom ciganite sa gadni na4i i negrite sa takiva pak da ne govorim za tiq skinari deto akala ne im stiga i nqkoi da im kaje: ARE DA MRAT SI4KI 4IFUDI MAIKA IM DA E** i si4ki se vturvat kato gladni pseta i kvo si mislqt 4e 6te se naedat i do tuk tova deto napisah moje da vi se struva glupost no tova e samo edna gledna to4ka i mislq 4e tiq skinari kakto se nari4at nqmat pri4ina da vinqt 4ifudite i hegrite za6toto te ne ni zasqgat edinstvenoto koeto trea se napravi e da se izbiqt SIGINITE ne negrite te nas izob6te ne ni barkat :blink:

Изобщо не е объркан. Тряя са трепат циганите, щото само мизерий правят, не работят, просят, крадът. За кво са ни? Те са паразити! Има и някой дет работят, но повечето са такива. Ти виждал ли си кво е в шикера или изгрев? Един път съм минавал през шикера и щяха да ма пребият, щото съм минавал от там :angry1

Link to comment
Share on other sites

ni6tu protiv LOKOMOTIV4o ama pi4a e mnogo obarkan ili kak da kaja mnogo sa go obarkali sq si misli 4e e skinar sigurno i 6tom ciganite sa gadni na4i i negrite sa takiva pak da ne govorim za tiq skinari deto akala ne im stiga i nqkoi da im kaje: ARE DA MRAT SI4KI 4IFUDI MAIKA IM DA E** i si4ki se vturvat kato gladni pseta i kvo si mislqt 4e 6te se naedat i do tuk tova deto napisah moje da vi se struva glupost no tova e samo edna gledna to4ka i mislq 4e tiq skinari kakto se nari4at nqmat pri4ina da vinqt 4ifudite i hegrite za6toto te ne ni zasqgat edinstvenoto koeto trea se napravi e da se izbiqt SIGINITE ne negrite te nas izob6te ne ni barkat :blink:

Хахахахахахахах bustingup.gif като не ме познаваш по-добре замълчи моляте. Нито съм скинар, нито някога съм бил, нито ще бъда!!! И изобщо тези движения не ме влечат по някакъв начин. Имам чуството, че в България който мрази циганите и негрите веднага го оприличават със скинарте, което е абсолютна глупост. За съжаление понятията "национализъм" , "патриотизъм" , "нацист" , "фашист" и "скинар" прекалено много се бъркат, но се отдалечихме доста от темата такаче... нито съм объркан, нито съм "скинарче" ;)

Ето ако ти приличан на кинар пиши едно ЛС да ти покажа нашивките си, яките ми кобинки с бели връзки и черепите на циганите, които съм убил :P :) :D

 

buyu Никъде не съм казвал, че войните са присъщи само за негрите и чифутите. То е пределно ясно, че най-много конфликти има в страни със смесено религиозни и етнически раси. Ясно е и, че американците се бъркат навсякъде както беше и в Югославия (бивша). Но както вече казах тези неща не ме засягат пряко (засега). Такаче се повтарям - нито ме трогва клипа, нито ме натъжава по някакъв начин

Link to comment
Share on other sites

май май много ни засягат тези сабития защотото ако не сте забелязали циагните са все повече и повече аз сам в Изгрев (Столюпинбруг) и знам за кжов става вапрос и както е трагнало да ни управляват цигани така и ще ни изпадат от страната ни и искам да попитам LOKOMOTIVcho замислял ли си се за това след като си голям патриот с какво ще променим това защото циганите ще ни управляват рано или касно но ми е интересно дали ще се отнасят така добре с нас както ния сега с тях да им плащаме тоци пари секи месец а и знам че циганина неможе да има страна което ме навежда на мисалта че някоуй сасед ще ни завладей

Ще ме попитате защо неможе да има страна това предание този който е забивал пироните на Исус на краста е бил циганин и тогава Исус го заклева да няма Даржава неговия народ ако сте се интересували всяка даржама има малцинство както в арабските страни така и в европейските

Link to comment
Share on other sites

май май много ни засягат тези сабития защотото ако не сте забелязали циагните са все повече и повече аз сам в Изгрев (Столюпинбруг) и знам за кжов става вапрос и както е трагнало да ни управляват цигани така и ще ни изпадат от страната ни и искам да попитам LOKOMOTIVcho замислял ли си се за това след като си голям патриот с какво ще променим това защото циганите ще ни управляват рано или касно но ми е интересно дали ще се отнасят така добре с нас както ния сега с тях да им плащаме тоци пари секи месец а и знам че циганина неможе да има страна което ме навежда на мисалта че някоуй сасед ще ни завладей

Ще ме попитате защо неможе да има страна това предание този който е забивал пироните на Исус на краста е бил циганин и тогава Исус го заклева да няма Даржава неговия народ ако сте се интересували всяка даржама има малцинство както в арабските страни така и в европейските

Съжалявам ама никъде в постовите ми не виждам да съм намеквал, пък камоли да съм споменавал, че съм "голям патриот" :blink: Просто казвам, че мразя циганите, а вие вече ме нарекохте "скинар" , "патриот" и к'во ли още не. Т'ва което казваш за циганите за съжаление е истина и това е една от многобройните причини да мразя тази долна сган :devil

Link to comment
Share on other sites

LOKOMOTIVcho и аз мразя тъпите,долни и мазни мангали.Тук аз съм на мнение че само скинарите могат да ни оправят,заото наистина циганите ще станат повече от нас и тогава не знам бате-просто не знам.Дано като влезнем в Европейския съюз нещо да се промени че незнам.

Link to comment
Share on other sites

LOKOMOTIVcho и аз мразя тъпите,долни и мазни мангали.Тук аз съм на мнение че само скинарите могат да ни оправят,заото наистина циганите ще станат повече от нас и тогава не знам бате-просто не знам.Дано като влезнем в Европейския съюз нещо да се промени че незнам.

Оооо ще се промени и още как - евросъюза ще продължава да интегрира циганите в обществото, както прави и сега :angry:

Link to comment
Share on other sites

Оооо ще се промени и още как - евросъюза ще продължава да интегрира циганите в обществото, както прави и сега :angry:

Офф.Мани мани.Не ми се мисли.Тъпите мангали.Единствения избор е скинарите да са по много и начесто(както в наща махала).Аз има прая евала на сички скинари.В наща махала има много скинари и такива които не са скинари но при всеки удобен случей могат да смажат от бой някой мангал.

 

П.П.Ако някой не знае живея до гребната и досега НИКОГА не съм имал проблем със скапани мангали :punk

Link to comment
Share on other sites

Офф.Мани мани.Не ми се мисли.Тъпите мангали.Единствения избор е скинарите да са по много и начесто(както в наща махала).Аз има прая евала на сички скинари.В наща махала има много скинари и такива които не са скинари но при всеки удобен случей могат да смажат от бой някой мангал.

 

П.П.Ако някой не знае живея до гребната и досега НИКОГА не съм имал проблем със скапани мангали :punk

Аз живея до бунарджика откъм второ райнно и също има много скинари :D И в наща махала мангал не ми е правил проблем :tongue

Link to comment
Share on other sites

Аз живея до бунарджика откъм второ райнно и също има много скинари :D И в наща махала мангал не ми е правил проблем :tongue

Еми ето глеаш ли.Ако има скинари няма мангали.Лошото е че в отделни райони в Пловдив гадната зган се е барикадирала и там за жалост още ще ги има :angry:

Link to comment
Share on other sites

Еми ето глеаш ли.Ако има скинари няма мангали.Лошото е че в отделни райони в Пловдив гадната зган се е барикадирала и там за жалост още ще ги има :angry:

Жалко е че са много малко скинарите, пък и няма как да ги изселат от изгрев или шикера или аджасана :angry1

Link to comment
Share on other sites

Жалко е че са много малко скинарите, пък и няма как да ги изселат от изгрев или шикера или аджасана :angry1

Нали тфа ти казвам.Там просто са са насабрали прекалено много.Тя леля ми работи в гражданско нещо си(разправя са главно с мангали или много заблудени Българи които искат държавни жилище) и като ходи на проверки ми вика "Иване ако знаеш тея цикаги колко са нагли.Праят кфот си искат"нутали си стени вав стая предназначена за спалня са гледат крави :angry1 .Иначе скинарите хич не са малко :ghost .Аз живея откъм четвирто РПУ може би затфа няма проблемми :devil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...