Jump to content
BulForum.com

Тоя пич кърти мивки...


midas

Recommended Posts

ЛИНК: http://video.google.com/videosearch?q=dimitar

Незнам тоя нарочно ли го прави или си е пълен простак ама ме накара да се скъсам от смях :).

С тва пеене определено трябва да кандидатства за стар академи 2 :laughing1:

YO!! Клипчетата заслужават да се видят PEACE!! :laughing: :lol: :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Има такава тема :) http://www.evrocom.info/invision/index.php?showtopic=37014

ЕДИТ: Сега видях, че на твоят линк има повече песни :bgrin:, но става въпрос за същия човек.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Искрени съболезнования към момчето. Съжалих го, като го видях. Горкия. Може би е от прекомерното стоене пред компа, а може и като малък да си е ударил главата.

 

Е, все пак добре представя България пред света... :sad2: doh.gif

Link to comment
Share on other sites

kuv vi e problema na si4kite ne moga da razbera pi4a moje da e tup moje da e sqkav prosto e re6il da se pozabavlqva bilo to dori da e sled izpu6vane na 1292 masura a vie vednaga ska4ate sre6tu nego tova bilo balgariq neznam si kvo , trqbva da se zamislim gluposti na tarkaleta ne ste vie xorata koito trqbva da sadite koi kuv i za6to takuv e ....... :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ей на това се разбих :D

 

http://www.funpic.hu/swf/numanuma.html

 

Kicks ass'!!! :punk

Ся някой ша каже,че тоя излагал не знам си коя страна.....

Изроди всякви и навсякаде.

Link to comment
Share on other sites

Аз бях видял само един "шедьовър" на този идиот - "Zileno, zileno". Обаче той е записал още "хитове". И аз предлагам като се върне от САЩ или където е, да му натресем ш*****та камера в още по-ш****я му з****к. Защото като напишеш bulgaria в video.google.com излиза - тоя, Амет, Преслава и тази глупост, която е трудно да се опише. Тази видео търсачка е сравнително нова и сега всеки идиот може за кратко време "да се прочуе", обаче тоя направо е прекалил - "Детство мое", "Аз съм българче", "Зайченцето бяло", кой знае какво ще направи следващия път като се напие в общежитието си.

Link to comment
Share on other sites

Аз бях видял само един "шедьовър" на този идиот - "Zileno, zileno". Обаче той е записал още "хитове". И аз предлагам като се върне от САЩ или където е, да му натресем ш*****та камера в още по-ш****я му з****к. Защото като напишеш bulgaria в video.google.com излиза - тоя, Амет, Преслава и тази глупост, която е трудно да се опише. Тази видео търсачка е сравнително нова и сега всеки идиот може за кратко време "да се прочуе", обаче тоя направо е прекалил - "Детство мое", "Аз съм българче", "Зайченцето бяло", кой знае какво ще направи следващия път като се напие в общежитието си.

 

ooo poredniq rodolubec ....... :angry1

kakvo tolkova se vjivqvate si4kite , kef mu e bilo na pi4a da se pravi na glupak mi neka se pravi kvi ste vie 4e da go sudite ?

Link to comment
Share on other sites

ooo poredniq rodolubec ....... :angry1

kakvo tolkova se vjivqvate si4kite , kef mu e bilo na pi4a da se pravi na glupak mi neka se pravi kvi ste vie 4e da go sudite ?

А ти пък какъв си да го защитаваш по тая логика? :P

Лично мен пича ме дразни супер много. Айде то да беше едно филмче......

Иначе прав си да, нека прави каквото си иска, вес пак в демократична държава сме. Но по-добре следващия път като се матира да не изпозва камерата си :excl:

Link to comment
Share on other sites

ama 4akai malko be pi4 da si pravi kvoto si iska , da ne misli6 4e nqkoi kato gleda toq maloumnik 6te si izgradi takova mnenie za balgariq samo 6toto izlizalo tva v googleto kato napi6e6 bulgaria , spored men nqma takova ne6to vseki si ima pavo na mnenie ti ne go haresva6 a spored men ne e napravil ni6to neredno :)

Link to comment
Share on other sites

da ne misli6 4e nqkoi kato gleda toq maloumnik 6te si izgradi takova mnenie za balgariq samo 6toto izlizalo tva v googleto kato napi6e6 bulgaria

Не си го мисля, защото никой (който не знае български) няма да го разбере (и слава Богу :) ), просто тея простотиии много ме дразнят (като изключим zileno,zileno, която е забавна).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...