Jump to content
BulForum.com

Мексико - България


WoW_Lo6iq

Recommended Posts

Мачът е утре от 04.00.Мисля,че няма да го дават по ТВ ;) Прогноза-Х

 

' "Б" националния ни отбор завърши 0:0 в контролата срещу Китай

Б" националният отбор по футбол на България завърши при нулево реми визитата си на Китай в контролна среща, съобщи радио "Гонг".

 

Момчетата, водени от треньор "номер едно у нас за 20-ти век" Димитър Пенев са играли предимно в защита, като домакините са имали едва две по-сериозни положения пред напусналия "А" тима Здравко Здравков.

 

Резултатът е доста добър, особено в сравнение с конфузната загуба на третия ни отбор, воден от селекционера на младежите Петър Миладинов от никому неизвестния судански тим Ал-Мирих с 0:3.

 

Тази нощ пък "А" представителния ни отбор играе контрола с Мексико в Хюстън. Този двубой ще можете да проследите пряко в "Топспорт" от 4,00 часа сутринта българско време.'

Link to comment
Share on other sites

според мен мача е твърдо за мексико дори пари може да слагате на него ;)

 

 

 

-все пак мексико ака не се лъжа са 3ти в ранклистата на ФИФА

 

-освен това не мисля че ще им е много яко на наще да играят в 4 сутринта :))

 

-липсват играчи на левски,цска,литекс

 

-мексиканците ще играят на максимум(самия треньор го каза),все пак се готвят за световното

Link to comment
Share on other sites

според мен мача е твърдо за мексико дори пари може да слагате на него ;)

 

 

 

-все пак мексико ака не се лъжа са 3ти в ранклистата на ФИФА

 

-освен това не мисля че ще им е много яко на наще да играят в 4 сутринта :))

 

-липсват играчи на левски,цска,литекс

 

-мексиканците ще играят на максимум(самия треньор го каза),все пак се готвят за световното

 

Мексико са без Маркез и Борхети,това е важно ;) В нашия отбор има много млади момчета,които са мотивирани да се докажат на Ицко,така че нищо не се знае.Все пак бием Грузия-бххаахха :P :wacko: :rolleyes: :D

Link to comment
Share on other sites

Супер безсмислен и лишен от интрига мач. Както и да завърши, коментарите ще бъдат, че е била поредната "полезна контрола" !

Link to comment
Share on other sites

Извинете, но мога ли да попитам, колко национални отбора имаме? Утре играе А-отборът с Мексико. Днес игра Б-отборът със Судан (2:2). Днес игра някакъв друг отбор с Китай (0:0). НВК говори за още един, който е паднал с 0:3 от судански отбор... Имаме ли наистина 4 мъжки национални отбора? И що за национални отбори са това? Ние не сме нито Италия, нито Бразилия, Аржентина, или Холандия...

Link to comment
Share on other sites

Извинете, но мога ли да попитам, колко национални отбора имаме? Утре играе А-отборът с Мексико. Днес игра Б-отборът със Судан (2:2). Днес игра някакъв друг отбор с Китай (0:0). НВК говори за още един, който е паднал с 0:3 от судански отбор... Имаме ли наистина 4 мъжки национални отбора? И що за национални отбори са това? Ние не сме нито Италия, нито Бразилия, Аржентина, или Холандия...

 

Има три отбора Георги.

 

Единия ще играе с Мексико , другия е в Китай ,а третия е в Судан ;)

 

На отбора в Китай тренер е Пената.Там са изгонените от Стоичков футболисти(Пеев,Пажин,Янкович,Здравков и др.). На третия отбор тренер е Миладинов и там има футболисти само от БГ първенството май...

 

Цялата работа е кинти,кинти и пак кинти... Това се прави за пари. Старото ръководство е уредило тези мачове ,за които БФС ще вземе определена сума пари. Първо писаха 100 000$ после пък написаха че чистата печалба щяла да е 40 000$...В крайна сметка ние не знаем за колко пари става въпрос,но щом са го направили явно има кяр ;) А между другото това е правено и друг път ,не е за първи път.

 

Принципно си имаме един отбор и това е този в Мексико. Другото е пълнеж ,за да изкарат пари БФС

 

Не помна к'во точно направиха на "Купата на конфедерациите"

 

Завършиха на четвърто място. Но победиха Бразилия в груповата фаза....

Link to comment
Share on other sites

Мексико ще ни сипат много за съжаление :( Просто са с класи над нас. Не помна к'во точно направиха на "Купата на конфедерациите" но доколкото си спомням стигнаха доста далече, а там имаше много силни отбори.

@Slain 04:00 часа може да е при нас, но в Хюстън ще е някъде около 22:00 ;)

Link to comment
Share on other sites

Има три отбора Георги.

 

Единия ще играе с Мексико , другия е в Китай ,а третия е в Судан ;)

 

На отбора в Китай тренер е Пената.Там са изгонените от Стоичков футболисти(Пеев,Пажин,Янкович,Здравков и др.). На третия отбор тренер е Миладинов и там има футболисти само от БГ първенството май...

 

Цялата работа е кинти,кинти и пак кинти... Това се прави за пари. Старото ръководство е уредило тези мачове ,за които БФС ще вземе определена сума пари. Първо писаха 100 000$ после пък написаха че чистата печалба щяла да е 40 000$...В крайна сметка ние не знаем за колко пари става въпрос,но щом са го направили явно има кяр ;) А между другото това е правено и друг път ,не е за първи път.

 

Принципно си имаме един отбор и това е този в Мексико. Другото е пълнеж ,за да изкарат пари БФС

Завършиха на четвърто място. Но победиха Бразилия в груповата фаза....

 

Както каза Гошко Пеев:'Тука сме антистоичковци' :lol:

....................

'

21:20 16.11.2005г.

Агенция "Фокус"

 

Хартум. “Б” националният отбор на България завърши 2:2 със Судан в приятелски мач, игран в Хартум. Българите поведоха още във 2-ата минута с гол на Георги Чиликов. През второто полувреме суданците успяха да обърнат резултата до 2:1, а от загуба ни спаси нападателят на Левски Тодор Колев, който изпълни точно дузпа.'

 

След равенствата срещу Малта и Судан(и най-вече след победата над Грузия) съм сигурен ,че сме на европейско :P ;)

Link to comment
Share on other sites

Нe го раздавайте толкова песимистично де!

Все пак размазахме Грузия - един много добър тим.Сигурно имат повече играчи в евро-турнирите, от доста други национални отбори, включително и България.

Има да чакаме българин да стане титуляр в отбор като Милан...

Може пък да се измием срещу Мексико с едно 2:0 ;)

Link to comment
Share on other sites

Според мен е голяма тъпотия да се викат Янкович и Пажин-тфа си е чиста гаврa.По-хубаво да се извикат футболисти,които се пак имат минимален шанс да изграят за А отбора.Иначе стискам палци да се представим добре,въпреки че се съмнявам,но все пак...

Link to comment
Share on other sites

тцтц кво направиха тея национали :) супер изненада ...

 

LOKOMOTIVcho споко знам за времето ;) но все пак трябва малко време да се свикне... явно са свикнали нашите :Р

 

ейй коефицента за двойка беше бая :)

Бербатов не пропусна да се разпише ... според мен рекорда по голове на Бонев е съпрос на време да бъде подобре от Митко

Link to comment
Share on other sites

Айде стига де....3:0 :wacko: Супер много ме радва тази новина,дано не е плод на случайността,а на добрата игра на нашите момчета :) Искрица надежда,че имаме шанс за европейското,се заражда в мен :P

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха! Супер изненада! Въобще не съм очаквал такъв резултат, Божинов най-накрая вкара! Дано да играят така и в официалните мачове!

Не мога да открия стартовия състав на наште, ако някой го знае айде да го постне.

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха! Супер изненада! Въобще не съм очаквал такъв резултат, Божинов най-накрая вкара! Дано да играят така и в официалните мачове!

Не мога да открия стартовия състав на наште, ако някой го знае айде да го постне.

 

 

'Хюстън. Националният отбор на България постигна класическа победа над Мексико с 3:0. Резултата откри Янко Вълканов в 4-ата минута с далечен удар в горния десен ъгъл на мексиканската врата. Валери Божинов с точен изстрел удвои аванса на “лъвовете” в 34-ата минута. Класическото 3:0 оформи централният нападател Димитър Бербатов в 80-ата минута на срещата. През втората част Христо Стоичков извърши две смени като пусна в игра Светослав Тодоров на мястото на Здравко Лазаров и Александър Тунчев вместо голмайстора Янко Вълканов. Мачът се игра в американския град Хюстън.

 

СЪСТАВЪТ НА БЪЛГАРИЯ: Стоян Колев, Асен Караславов, Янко Вълканов (77 - Александър Тунчев), Николай Домакинов, Даниел Божков, Стилиян Петров (85 - Благой Георгиев), Георги Илиев, Здравко Лазаров (62 - Станислав Тодоров), Мартин Петров, Валери Божинов, Димитър Бербатов (86 - Цветан Генков)'

 

Благой Георгиев е бил резерва,ето защо сме били :P Дано да пускат Георги Илиев титуляр всеки мач,по-добре се справя момчето ;)

Link to comment
Share on other sites

10x, тъкмо и аз отрких тази статия във фокуса :)

Предполагам, че Станислав Тодоров всъщност е Светослав Тодоров :P (веднъж и във focus да сгрешат). Двете канарчета гледам са играли цял мач! :punk А Вълканов макар да играе слабо за Славия в националния се раздава много.

Link to comment
Share on other sites

Май изненаданите хора определено са повече. Колкото и национарни отбори да имаме, Ицето върви напред! А и с тези добри играчи, работата му не е особено голяма, само трябва да е точна и на място.

Честита победа, българи. Въпреки, че не печелим нищо от този мач, освен чувството, че все още го можем. 0:3 срещу Мексико... Спомням си за едно лято... едно незабравимо лято...

Link to comment
Share on other sites

Нe го раздавайте толкова песимистично де!

Все пак размазахме Грузия - един много добър тим.Сигурно имат повече играчи в евро-турнирите, от доста други национални отбори, включително и България.

Има да чакаме българин да стане титуляр в отбор като Милан...

Може пък да се измием срещу Мексико с едно 2:0 ;)

Ми който разбира от футбол - разбира :)

Тук проявих невиждана скромност ;)

 

10x, тъкмо и аз отрких тази статия във фокуса :)

Предполагам, че Станислав Тодоров всъщност е Светослав Тодоров :P (веднъж и във focus да сгрешат).

Хихи, имам 20-тина скрийншот-а от сайта на фокус с тъпи грешки :)

Може да ти пратя някои ;)

 

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!

 

P.S. Вижте след като Ицето си призна, че се е провалил, какви мачове правим ;)

Link to comment
Share on other sites

Поздрави на Slain(съвет - не залагай на Ефу :P ) и LOKOMOTIVcho ;) Дано се намери отнякъде запис на мача, та да видим дали е било калитарщина, или наистина добра игра :)

Link to comment
Share on other sites

Хихи, имам 20-тина скрийншот-а от сайта на фокус с тъпи грешки :)

E да, но във топспорт правят по двайсетина тъпи грешки на ден :D

 

Дано се намери отнякъде запис на мача, та да видим дали е било калитарщина, или наистина добра игра :)

Дано! Би трябвало някоя от нашите телевизии поне репортажи да излъчи.

Link to comment
Share on other sites

veseo аз си залагам ама по някога стават големи изненади :) като тази сутрин ;) ако не се лъжа и коефицента беше 6 за 2ка :) такива коефиценти рядко излизат

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...