Jump to content
BulForum.com

Rammstein - ROSENROT


Fenix

Recommended Posts

Какво мислите за новия албум според мен е най добрия който са издавали досега. Всички парчета са размазващи. Аз лично да си призная не очаквах много след Райзе,Райзе .. ама все пак се оказа супер размазващ . B)

Link to comment
Share on other sites

Добър, доста добър, но не и най-добрия. По-скоро достойно продължение за една от най-великите групи.

Link to comment
Share on other sites

Добър, доста добър, но не и най-добрия. По-скоро достойно продължение за една от най-великите групи.

 

Е-е-е, чакай бе човек! Вярно е, че са МНОГО добра група и всичко останало, ама чак пък една от най-великите... Просто е несериозно. Те имат 5 албума на кръст, а ти ми казваш, че са от най-великите... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Е-е-е, чакай бе човек! Вярно е, че са МНОГО добра група и всичко останало, ама чак пък една от най-великите... Просто е несериозно. Те има 5 албума на кръст, а ти ми казваш, че са от най-великите... :laughing:

Миличко колко си далеч от мисълта! 1во нямат 5 албума... 2ро те събират за 3 концерта повече народ , от колкото някои други групи цял живот не са! (Умишлено не споменавам имена , защото ще има конфликт)

А отностно този албум.. Смея да твърдя , че това им е провала до момента... Дори Reise , Reise е по - добър... Но това е лично мнение. Само 1 човек , който е слушал всичките им песни може да оцени...

Link to comment
Share on other sites

Ми не ма кефи тоя албум бе майна.Една от най-любимите ми групи е Rammstein, ама моеше да са представят доста по-добре от тва, а с испанската песничка избиха рибата просто :wacko: Дето вика Eric Cartman:"Weak ..."

Link to comment
Share on other sites

Миличко колко си далеч от мисълта! 1во нямат 5 албума... 2ро те събират за 3 концерта повече народ , от колкото някои други групи цял живот не са! (Умишлено не споменавам имена , защото ще има конфликт)

А отностно този албум.. Смея да твърдя , че това им е провала до момента... Дори Reise , Reise е по - добър... Но това е лично мнение. Само 1 човек , който е слушал всичките им песни може да оцени...

 

Хууу де, изброй ми тогава останалите албуми, без да броим разни сборни, на живо и т.н., за щото това просто не са албуми. Освен това ме съмнява някога Рамщайн да съберат 400-500 хиляди човека, нещо което са правили и Металика и Айрън Мейдън. Тая информация нз отдкъде си я изкопал, обаче е доста смешна

 

Ето Директно от техния сайт. Не вярвам те да лъжат. Точно 6 са

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Честно си казвам, че не знам за другите албуми, но песента с Sharleen Spiteri - Stirb Nicht Vor MIr (don't die before i do) е много яка, въпреки че не се вписва в типичния стил на Rammstein.

:punk :music

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...