Jump to content
BulForum.com

Търси се работник


Recommended Posts

Фирма Gigahertz си търси работник.

 

Кандидатите трябва да отговариат на следните изисквания:

 

- Инсталиране на Windows, драйвери и приложения,

- Познания в областта на мрежите (изграждане, настройка и администриране)

- Диагностициране и отстраняване на повреди

- Сглобяване на компютри

- Шофиорска книжка

 

за кандидатстване за работата или за допълнителна информация в офиса на фирмата на ул. "Опълченска" 13б или на тел: 63-12-59.

Link to comment
Share on other sites

На Gigahertz съм им бил само клиент.. ама предполагам това няма да ми попречи да кандидатствам за работата :)

Това за шофьорската книжка.. изискване ли е ?

Не за друго, ми 'щото нямам такава :-]

Link to comment
Share on other sites

Ами за съжаление ще трябва да звъннеш на телефона или по-добре да минеш на място през офиса и да говориш с шефа - Киро щотото все пак той ще каже става ли или не става. Звънете на посочения телефон от 9.30 до 18.30 или най-добре елате на място в офиса на центъра (адреса го има по нагоре) работното време е от 9.00 до 18.30. Заплатата ТУК НЯМА да се коментира. Това ще стане на място в офиса наред с другите изисквания от наша и от ваша страна.

Link to comment
Share on other sites

Ммм аз ще се пробвам, отговарям на всички изисквания :bgrin: обаче има една пречка за мен... работното време все пак съм и на лекции, но ще видим.

Link to comment
Share on other sites

А с кой може да се говори за заплатата? А тази работа сигурна ли е? Смисъл, осигуровки и някакъв договор всичко по реда ли си е?

Link to comment
Share on other sites

Фирма Gigahertz си търси работник.

 

Кандидатите трябва да отговариат на следните изисквания:

 

- Инсталиране на Windows, драйвери и приложения,

- Познания в областта на мрежите (изграждане, настройка и администриране)

- Диагностициране и отстраняване на повреди

- Сглобяване на компютри

- Шофиорска книжка

 

за кандидатстване за работата или за допълнителна информация в офиса на фирмата на ул. "Опълченска" 13б или на тел: 63-12-59.

В шофьорската книжка трябва ли да фигурират категории A,B,C,D,E,T,K,M или може и само с В ??

;)

 

П.П.

:) Да не сте набили "Дългия" и сега да е болен :)

Link to comment
Share on other sites

В шофьорската книжка трябва ли да фигурират категории A,B,C,D,E,T,K,M или може и само с В ??

;)

 

П.П.

:) Да не сте набили "Дългия" и сега да е болен :)

 

Не ми се смей толкоз за "шофьорската" щото от 10 години пиша с латински букви и на кирилица ми идва малко трудно знаеш как е! не сме били Дългия аз се махам! А, може и само В! :)

 

 

Какво ще рече работата сигурна ли е? има договори, осигуровки и т.н. За заплата се говори само с КИРО!

Link to comment
Share on other sites

Ми на мен мрежите са ми само малко тъмна индия щот не съм се занимавал иначе съм на 21 със шофьорска книжка и уча на съседната улица (техническия), с което веднага опира работното време, което е и проблема заради ходенето на лекции и упражнения... доста ми е интересно да се заигравам с копмчета и съм готов да се уча ако не зная нещо... ако мислиш че съм подходящ ще отида до офиса тея дни.. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...