Jump to content
BulForum.com

Ikonomika


Recommended Posts

4udix se dali nqkoi ima nape4atani ili SCAN-irani lekcii po slednite predmeti: Osnovi na pravoto (moje i samo pravo), Osnovi na upravlenieto (ili menidjmanta), Matematika - 1-va 4ast, Mikroikonomika.. Naistina malko mi e trudno za6toto xodq i na rabota i na nqkoi lekcii ne moga da prisastvam i ako nqkoi moje da mi pomogne po nqkakav na4in 6te bade SPR! Prerovix po4ti celiq NET ama takiva raboti nikade ne moga da namerq. HELP !!

Link to comment
Share on other sites

Ами и на мен ми тряяха за даскало пич виж в дата.бг всичко имаше...по право незнам само..щото то гаа нямах право :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

4udix se dali nqkoi ima nape4atani ili SCAN-irani lekcii po slednite predmeti: Osnovi na pravoto (moje i samo pravo), Osnovi na upravlenieto (ili menidjmanta), Matematika - 1-va 4ast, Mikroikonomika.. Naistina malko mi e trudno za6toto xodq i na rabota i na nqkoi lekcii ne moga da prisastvam i ako nqkoi moje da mi pomogne po nqkakav na4in 6te bade SPR! Prerovix po4ti celiq NET ama takiva raboti nikade ne moga da namerq. HELP !!

аз имам но незнам от кои университет ти трябват и да ли сте ти свършът работа по ПРАВО

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Я пиши в кой университет си да видя дали мога да ти изровя нещо от моите неща!

BTW Завършил съм в ПУ-то маркетинг, все нещо ще ти изровя, ако е за ПУ-то, може да драснеш и при кого си по съответните лекции, а и има огромно значение дали си редовно или задочно!

П.П. Ама и аз къде пиша в някви теми от 1 месец!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...