Jump to content
BulForum.com

Novi Uploadnata Filmi


Guest ThE_ProFesSoR

Recommended Posts

Guest ThE_ProFesSoR

Kajete koi film ste kachili i daite negovia link ako imate neshto da obsujdate ne ka da e v truga tema za da ne stava kato v GameZ ;)

Link to comment
Share on other sites

predlagam i anonsite za zapochnati upload-i da se slagat tuk (kakto v Gamez).

 

i neka napravia sefteto:

 

zapochvam upload na HAIR ... ludo filmche, kachestvoto e zadovolitelno, imaiki predvid kolko e star filma.

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

dam ... anonsite za upload-a neka badat tuka ... no inache za vseki film ste vi pomolq da pravite otdelen topic (Link: edi-koi-si-film) s pic ot filma(ako moje da namerite), link, subs (ako ima) i ako e vazmojno informaciq za nego ot imdb. salgasni ?

 

inache az v momenta uploadvam "Bai Ganio tragva po Evropa" ... v skoro vreme ste ima "BG na gosti", "BG u Irecheka" i "BG vav Viena".

Link to comment
Share on other sites

S goliamo priskurbie triabva da vi suobshtia, che "Hair CD2" neshto ne e v chas :(

 

Ako niakoi znae kakvo oznachava:

Invalid AVI File: chunk at 695418772 extends outside of parent by 330952.
neka se obadi. Shte podursia info za formata na AVI failovete i shte pomislia dali niama da moje da se korigira tova.

 

Ako ne stane, moje li niakoi da dade drugo URL (razlichno ot http://free.techno-link.com/CAT/Movies/HaiR) za svaliane shte go drupna za treti put :(

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

hm .. gadno ... mnogo gadno ... ta 0xdeadc0de znaesh li kakvo mojesh da napravish ... da mu pratish edin PM i da go kachi nanovo ... ako ne probvai s tui - http://free.data.bg/kalta/HAIR/ ... ako ti tragne super ako ne jalko :(. .. btw az ne moga da teglq ot datata, a vie ??

 

nachi sega da kaja che uspqh da drapna "THE GREAT DICTATOR" :))) dam mnogo ludo ... samo che ima edin problem ... slushaite sega ... nadpisite na filma v nachaloto sa na Frenski ... posle uj sichko e na english i tuk tame kato se mqrka Hinki stava na deutsch :) ... ludo nali .. no inache filma e lud i kefi na max ... btw samo na 1 cd e ... jelaesti da go kachvam nekade kam 600-700mb beshe ???

Link to comment
Share on other sites

Zapo4nah upl na Dances with Wolves versiqta e za 3cd-s i e DvDRip Sled nqkolko dni 6te e napalno gotov

super! pusni edin message kato e gotovo CD1 da go puskam da se durpa ... ste karame paralelno, taka shte stane po-burzo sus subtitles.

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

Ima problem s "Vreme razdelno" ot FTL :

 

VR1.jpg

 

VR2.jpg

 

VR3.jpg

celiat film izglejda taka ... i dvete CD-ta :( niakakvi idei ?

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

nachi problemat sas Vreme Razdelno e reshen..minavame natatak :).

 

znachi za Dances With Wolves.. filma go imam na DVD no sam go kupal ot Germany sledovatelno i subtitrite sa na Deutsch taka che ako se naeme nqkoi da prevejda ste mu gi svalna a ako ne neka 0xdeadc0de se machi s prevoda :))))))

 

sq da kaja che pochnah upload-a na S1m0ne.. dvdscreener..kachestvoto e dobro no vie ste go vidite i ste precenite.. btw kachih i parvite 5 serii ot season 2 na priqteli .. ostanalite ste gi kacha pri parva vazmojnost ili s drugi dumi kato uspeq da gi drapna ot ftl ;). that's all

Link to comment
Share on other sites

Uploadvam The Magnificent Seven do 2 4asa 6te e na 100 % ka4en a tova e link kam nego Ka4estvoto bih go ocenil s 7 po desetobalnata sistema dori malko pove4e :) ....../nqkolko 4asa po kasno :PPP/.....Velikolepnata sedmorka ve4e e ka4en koito iska moje da dl......sega uploadvam Conan - The Barbarian ....samo deto 6te stane malko bavni4ko ......sled nego sam planuval i Conan - The Destroyer DVD Rip da upl ,no da vidim koga 6te stane i tova....0xdeadc0de svirni kogato bade6 gotov s sub-s za Dances With Wolves 3cd ,ako 6te ti pomogne ima bg sub-s za 2 cd eto tuk http://www.warez.ru/NEW_FTP/Moviez/Subtitles/ za sega tova ot men

Link to comment
Share on other sites

0xdeadc0de svirni kogato bade6 gotov s sub-s za Dances With Wolves 3cd ,ako 6te ti pomogne ima bg sub-s za 2 cd eto tuk http://www.warez.ru/NEW_FTP/Moviez/Subtitles/

v momenta priatelkata mi pishe programata za opraviane (pojela tia da ia napishe, shtoto i bilo interesno) sled kato e gotova e vupros na 0 vreme da se opraviat ;)

Inache imam 4 varianta na English i edin na Bulgarski (pri tva v razlichni FrameRates) ta za tova triabva malko po-finna rabota. Btw CD1 go opravih do 1/3 na ruka i reshih, che e prekaleno vremeotnemashto.

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...