Jump to content
BulForum.com

ЦСКА-Хамбургер


notor1ous

ЦСКА-Хамбургер  

68 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ЦСКА - Хамбургер 0:1 :cry

Голмайстор: Ван дер Ваарт 57мин.

 

Другият мач в групата - Викинг-Монако 1:0.

Класиране

1.Хамбургер 1-0 3т.

Викинг 1-0 3т.

3.Славия П 0-0 0т.

4.ЦСКА 0-1 0т.

Монако 0-1 0т.

 

Остават три дни до мачът и се чудя вие какво мислите. Защото забелязах, че ЦСКА са с доста приповдигнато самочувствие. Разбира се, като всеки и аз им стискам палци, но определено съм притеснен да не подценят съперника (колкото и да звучи невероятно!).

 

Ето една страхотна статия от първата страница на 7 дни спорт, прочетете я, защото си заслужава:

Добрият германец е победеният германец. Затова днес патриотична България очаква само едно - ЦСКА да удари Хамбургер. Срещу Байер се видя, че отборът може, а треньорът Йешич знае как. С Хамбургер ще се случи същото. Онези паднаха два пъти, но поне пиха безплатен аспирин срещу болката. Тези нямат нищо освен прост хамбургски салам, с който са известни по света. Боготворяха Лечков, защото ги направи хора. През 1994 г. обаче го намразиха заради онзи гол. Какво е виновен Лечков, че е гениален? Нищо, но жителите на Хамбург са тесногръди. Те реагират като идиоти и мислят като коне с капаци. Показа го треньорът Томас Дол. Той пристигна в София без международен паспорт. Вероятно го е забравил от страх. Българските гранични власти можеха да го върнат обратно в Германия. Зам.-министърът на МВР Бойко Коцев обаче го пусна. Дол прие жеста като проява на великодушие и гостоприемство. Нямаме нищо против да ни разбират така и в Европейския съюз. Истинската причина обаче е друга - пуснахме го, за да дойде на стадиона. Не е прилично да ги почнем още на летището.

 

Дано наистина и този път да успеят!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Мачът за мен е двойка. Хамбургер в момента имат много добър отбор и могат да бият и доста по-силни отбори от ЦСКА. Все пак много ще викам за чорбата и дано да стане пак, както винаги - да непознавам при прогнозите.

Link to comment
Share on other sites

Горещата новина в ЦСКА:

В ЦСКА е получено писмо от Министерството на отбраната, в което се иска в 7-дневен срок да бъде освободен стадион "Българска армия", съобщи специално за Агенция Фокус пресаташето на клуба Атанас Караиванов.

Направо супер, майна! :) Новината е от днес, обичам когато в България се правят точно такива мизерии, точно в такъв момент.

Link to comment
Share on other sites

E tfa e gavra :angry1 .Po4naha se pak prostotiite.Ina4e si mislq,4e CSKA 6te imat dosta problemi s opazvaneto na Beinlich,Mpenza,Lauth,van der vaart,no se nadqvam da zemat o6te edin nemski skalp :devil .Samo dano tiq problemi sas stadiona da ne zatormozqt psihikata na Cska-to.Pobeda s 2-1 ili 1-0 :punk za na6te

Link to comment
Share on other sites

Горещата новина в ЦСКА:

 

Направо супер, майна! :) Новината е от днес, обичам когато в България се правят точно такива мизерии, точно в такъв момент.

и от къде точно сега пък решиха да си взимат стадиона. новината ми се струва много абсурдна, но в наща държава всичко може да се очаква :wacko:

иначе гласувах за победа на ЦСКА :D

Link to comment
Share on other sites

и от къде точно сега пък решиха да си взимат стадиона. новината ми се струва много абсурдна, но в наща държава всичко може да се очаква

Сега прочетох, че от МО отричат в писмото да има ултиматъл. Много объркана работа в много важен за ЦСКА момент, но трябва да се има предвид, че В.Божков шантажира МО искайки да вземе стадиона на безценица. Явно в този момент МО нанасят "контра-атака" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Нямам нищо против ЦСКА да бие,но просто Хамбургер са доста силни=>2ка

(ах,дано коментатор отново да е Ивайло Ангелов....) ;)

Link to comment
Share on other sites

Хмммм интересен мач ще е....ЦСКА играе чудесно в Уефа....ама все пак Хамбургер са доста над нивото им...за жалост....аз винаги съм си бил Песимист и сега няма да отстъпя....за мен мача е Двойка...СИЛНО СЕ НАДЯВАМ ДА ГРЕША!!!

 

 

България Над Всичко!!!!

Link to comment
Share on other sites

Хамбургер се издъниха мощно миналия кръг, докато ЦСКА боднаха 7 на Берое .. поне от психическа гледна точка ЦСКА са с предимство. И все пак предвиждам поне един хикс, че може да стане. Дано :)

Link to comment
Share on other sites

докато ЦСКА боднаха 7 на Берое .. поне от психическа гледна точка ЦСКА са с предимство.

Не бих казал. Спомням си една година ЦСКА биха Конструктурул Молдова с 7:0 след 5 гола на Бербатов и с общ резултат 10:2 продължиха, но още следващия кръг отпаднаха безславно. Много е важно да подходят сериозно и професионално към мача.

Едно е сигурно - ако победят Хамбургер ЦСКА се превръща във фаворит за класиране!

А Хамбургер според мен в момента са по-силни от Леверкузен. Звездите им са Даниел ван Буйтен, Тимоти Атуба, Рафаел ван дер Ваарт, Емил Пенза и Рафаел Вики. Все извесни играчи... хубавото е, че тяхният треньор е наказан и няма да води отборът от скамейката!

Link to comment
Share on other sites

Според мен от този мач се решава дали ЦСКАА ще са първи в групата или просто ще преминат в следващия кръг. Ако ЦСКА бият хамбургер им се пткрива възможност защото не се съмнявам в победите срещу славия и викинг и ако това остане ще остава един мач във Франция където момчетата ще са премотивирани и според мен със сигурност няма да загубят.

Link to comment
Share on other sites

цска-то са много добри и мисля че ако играят добре ще бият хамбургер макар и трудно... все пак хамбургер са доста изнервени напоследък... направиха последния кръг от непретенциозния тим на волфсбург... тренъора няма да е на скамейката защото има наказание такаче дано цска се поздравят с добра победа!!! :)

ай БЪЛГАРИ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ммм малко офф, но да попитам на коя честота е Дарик Радио? Нали там коментираше Томислав Русев? Че бащатата не иска да слуша сакатите коментатори на БНТ-то ;)

 

Иначе Хамбургер наистина са в добра форма, но да се надяваме, че ЦСКА ще продължат с добра игра B)

Link to comment
Share on other sites

Ммм малко офф, но да попитам на коя честота е Дарик Радио? Нали там коментираше Томислав Русев? Че бащатата не иска да слуша сакатите коментатори на БНТ-то ;)

 

Иначе Хамбургер наистина са в добра форма, но да се надяваме, че ЦСКА ще продължат с добра игра B)

Томислав Русев мисля, че е по Гонг, а честотата му е 93.4

Link to comment
Share on other sites

Томислав Русев мисля, че е по Гонг, а честотата му е 93.4

 

Дам, в Гонг е,даже е и левскар :D Гледайте БНТ,защото там вероятно ще коментира Иво Ангелов и ще е нещо наистина страховито....

Хубаво е ,че има оптимизъм,но дали не се прекалява?Все пак ЦСКА играят срещу Хамбургер,а не срещу Берое...Дано да имат късмет и този път ;)

 

Стойко Сакалиев: Можем да вземем Купата на УЕФА .............

Link to comment
Share on other sites

Дам, в Гонг е,даже е и левскар :D Гледайте БНТ,защото там вероятно ще коментира Иво Ангелов и ще е нещо наистина страховито....

Хубаво е ,че има оптимизъм,но дали не се прекалява?Все пак ЦСКА играят срещу Хамбургер,а не срещу Берое...Дано да имат късмет и този път ;)

 

Стойко Сакалиев: Можем да вземем Купата на УЕФА .............

По БНТ ще е размазвацията! :P

 

Че защо да не можем да вземем УЕФА ?

Отбори от ранга на Ливърпул не останаха... ;) B)

Link to comment
Share on other sites

По БНТ ще е размазвацията! :P

 

Че защо да не можем да вземем УЕФА ?

Отбори от ранга на Ливърпул не останаха... ;) B)

 

Да,но останаха от ранга на Милан(визирам Левски най-вече) :P :D :lol: :punk :rolleyes: ;)

Link to comment
Share on other sites

Пресцентърът на ДАМС:

Няма да ги лишим от базата

Пресслужбата на ДАМС разпространи снощи факс до медиите със следното съдържание:

 

 

 

"Относно някои съобщения в медиите и насрочената за утре пресконференция на ръководството на ЦСКА, където ще се дискутира собствеността на спортната база, ръководството на ДАМС е в правото си да заяви следното: Във връзка с изпълнение на решението на Министерския съвет - 447 от 17. 05. 2005 година, за промяна на собствеността от МО на ММС, сега ДАМС, трябва да се извършат предвидените от закона процедури. Решението не е свързано с промяна на статута на собствеността. ДАМС ще направи необходимото за бързо финализиране на процедурата. ЦСКА няма да бъде лишен от правото си да ползва спортната база, да изпълнява функциите и дейностите си, както досега."

Link to comment
Share on other sites

Оф добре че няма да се направят на интересни и ще оставят базата....до тук добре остава само да видим мача....ъ той кога е всъщност?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...