Jump to content
BulForum.com

За Родината


Defekt

Recommended Posts

PR20031118145258.GIF

Филм: За родината (Родина ждет)

Режисьор: Олег Пагодин

В ролите: Валери Николаев, Юри Саломин, Мария Кива, Дмитри Дюжев и др.

Държава:Русия

Жанр: Екшън сериал

Официален сайт: Родина Ждет

"В името на родината", най-мащабният руски телевизионен сериал, заснет веднага сред разпадането на Съветския съюз, е един от най-популярните руски сериали на ОРТ.

Филма има няколко епизода. Да ви кажа гледах първите серии и ме зарибиха супер много Такаче филма е супер :punk . Всеки понеделник и четвъртък по BTV от 20:00 ;)

Link to comment
Share on other sites

То на промитите мозъци на хейтърите няма какво повече да им се промива.

 

Сега по темата- първи епизод го качиха навсякъде, какво стана с втори? Ако някой го е открил, да казва!

Link to comment
Share on other sites

То на промитите мозъци на хейтърите няма какво повече да им се промива.

 

Сега по темата- първи епизод го качиха навсякъде, какво стана с втори? Ако някой го е открил, да казва!

 

Teddy-King еми гледай го по БТВ ако си изпуснал 2ри епизод незнам каде го има :confused Но за първи има в арена.бг

Link to comment
Share on other sites

Сериала за сега ми направи доста добро впечатление .... за пореден път руснаците показват, че има какво да представят по отношение на филми.

Link to comment
Share on other sites

Поредния руския сериял, които ме очарова :D Наистина много добра продукция. Дано братята руснаци продължават да ни радват с хубавите си филми и водка :) :D :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Просто днескашния епизод направо кърти мивки :punk особено накрая битката с Виктор и оня калъф беше супер.

Евала казвам на руснаците :) Просто този филм е къде къде повече от някой холивудски

 

@Teddy-King Виж изчакай още малко и сигурно в арената ще излезе DVD пък провери и някъде другаде ако намериш ми кажи Щото и аз искам да го имам ;) :P

Link to comment
Share on other sites

Еее тоя епизод ме разсипа :punk Още по-як от миналия

много зарибено е направена надпреварата с колите :woot Много ме изкефи когато му пръсна главата.

А пък оная част с кучетата ме разби Тристан и Изолда :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

а soudtrack-a на филма някой знае ли от къде може да се свали :unsure:

 

Аз не случайно съм дал линк за сайта на филма :excl: Там е песента която започва филма ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз не случайно съм дал линк за сайта на филма :excl: Там е песента която започва филма ;)

 

Аз не случайно питам за soundtrack-a на филма целия, а не за main title-а :confused ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...