Jump to content
BulForum.com

БФС-Избори за президент


4efo_88

Recommended Posts

Конгресът е на 21 октомври. 353 делегати ще имат право на глас.

Кандидатите са трима: досегашният президент Иван Славков, Бирислав Михайлов и Валентин Михов.

Ако отново изберат Батето ще станем за резил :angry:

От тримата имам най-голямо доверие на Михов, но се чуват разни слухове, че той щял да се откаже в полза на Батето :blink: Но и без това неговите шансове са най-малки, така че битката ще се води главно между Батето и Боби Михайлов.

В '7дни Спорт' пък четох, че ако Славков остане на поста си, ще замени Стоичков с Люпко Петрович. Това изглежда е поредният му хитър ход, с който се опитва да спечели гласове за себе си, тъй като се знае че Стоичков има доста противници. И аз не искам Стоичков да е треньор на националния, но да не забравяме, че имаенно Славков го назначи.

Освен това Батето има официално подкрепата на Литекс, Славия и ЦСКА.

Едва ли ще е голяма изненада, ако бъде избран отново, въпреки че беше напълно компромитиран и изгонен от МОК и БОК. Батето има прекалено голяма власт в България и очевидно може да бъде надвид само от външни сили :angry1

Link to comment
Share on other sites

Батето рулзззз! :tongue

Еми мисля,че правилно ще постъпи...ЛюПко има доста опит като треньор!!

 

Иначе Славков го бива само да режи по няколко 100-грамки :woot :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Батето рулзззз! :tongue

Еми мисля,че правилно ще постъпи...ЛюПко има доста опит като треньор!!

 

Иначе Славков го бива само да режи по няколко 100-грамки :woot :beerchug

Haaha :punk taka si e oba4e Bateto ima trening i darji.Ina4e 6te bade stranno,aok sarbin ni e trenior,ama kakvoto stane stane

Link to comment
Share on other sites

Единственият ни шанс е Боби Михайлов. Вальо Михов е мекере и нищо няма да се промени. С Батето вече 100 години виждате как е... Просто е удивително, колко много тъпаци има в тоя спорт или може би колко много недоброжелатели...

Link to comment
Share on other sites

Оfftopic:

Еми.. досега не знам кой чужденец ни е бил треньор :huh:

Уж Дино Дзоф щеше да стане селекционер,но тогава искаше много пари и май затова избра Бенфика....

Link to comment
Share on other sites

A ina4e predi mnogo godini nqkav 4yjdenec mai ni e vodil nacionalniq,no ne sam sigyren

 

Рудолф Виталчил - през 60-те години - едовременно треньор на Левски и на националния отбор.

 

 

очевидно може да бъде надвид само от външни сили

 

Едва ли и външните сили ще помогнат :

Славков отдавна си е оплел кошницата в международен план. Президентът на ФИФА Сеп Блатер обяви, че няма никакъв проблем Батето да остане шеф на БФС. Независимо че бе изхвърлен от МОК. Да не говорим, че швейцарецът не спира да праща поздравителни телеграми до Славков и постоянно му оказва морална подкрепа. Блатер едва ли е чувал за Борислав Михайлов. Силен ход бе и поканата към Изпълкома на УЕФА да заседава в София миналото лято. С две думи, извън границите на България футболният съюз се олицетворява само с един човек - Иван Славков. Каква е сметката на ФИФА и УЕФА да управлява друг?
Link to comment
Share on other sites

Ауе всичко е мафия!!!Ако Батето или Михов поемат управлението на БФС ще сме на същото дередже още дълго време.А това с назначаването на Петрович е наистина поредният му хитър ход,с който иска да си измие ръцете от неуспеха на националите и да хвърли цялата вина върху треньора.Не знам как има още хора,който вярват на Батето.

Той става наистина само да обръща 100-грамки :lol:

Link to comment
Share on other sites

Батето е велик :P .Вие ще видите какво ще стане ако дойде Бобито или Михов,ще цари пълна анархия,и съдиите ще правят абсолютно каквото си поискат,не че сега не го правят де :tongue

Link to comment
Share on other sites

Батето е велик :P .Вие ще видите какво ще стане ако дойде Бобито или Михов,ще цари пълна анархия,и съдиите ще правят абсолютно каквото си поискат,не че сега не го правят де :tongue

Е и кво му е великото на Батето :confused :blink: :confused И ако дойде Михов ще е същото наистина просто защото са си комбина двамата и са еднакви....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://www.focus-sport.net/news.php?news_id=1129901170180

 

Борислав Михайлов е новият президент на БФС!

 

16:26 21.10.2005г.

Агенция "Фокус"

 

София. Борислав Михайлов е новият президент на Българския футболен съюз. Капитанът на златното ни поколение от САЩ’94 беше избран със 194 гласа от 329 гласували. За неговия конкурент и досегашен шеф на БФС Иван Славков гласуваха 133 от делегатите.

Веднага след обявяването му за президент на БФС досегашният заместник на Батето направи кратко изказване, в което благодари на тези, които са го подкрепили и на тези, които са гласували за неговия опонент. Михайлов обеща, че до следващия конгрес ще работи така, че да го подкрепят и тези, които не са го направили сега. ”Имате мъжката ми дума”, заяви Борислав Михайлов и помоли за 10 минути почивка преди да предложи членовете на Изпълкома за гласуване.

 

Кой е Борислав Михайлов

Борислав Михайлов е роден на 12 февруари 1963 година в София. Син на Бисер Михайлов. Бивш вратар. Играе в Левски от 1981 до 1989 г. (180 мача за първенството), Белененсес от 1989 до 1992 г., Мюлуз от 1992 до 1994, Ботев (Пд) през 1994-1995 г., Рединг от 1995 г., Славия през 1997-1998 г. Шампион през 1984, 1985 и 1988 г., носител на купата през 1982, 1984 и 1986 г. В ”А” група има 188 мача. След финала за купата през 1985 г. между ЦСКА и Левски е сред наказаните с изключване от футбола, но е реабилитиран след половин година. Има 102 мача в националния отбор, от които 60 като капитан (и двете постижения са рекордни за България), където дебютира на 7 август 1983 г. срещу Алжир 3:2, последен мач на 5 юни 1998 г. срещу Алжир 2:0 в София. Неговият мач №100 е на 6 ноември 1996 г. срещу Саудитска Арабия 0:1 като гост. Участва на СП-86 (осминафинал), СП-94 (четвърто място) и СП-98, както и на ЕП-96. Най-успешният вратар в историята на българския футбол, който е един от героите на СП-94. Избран за Футболист №1 на България през 1986 г. По-късно влиза в ръководството на Левски, а от 2000 г. е член на Изпълкома на БФС и заместник-председател на Държавната агенция за младежта и спорта. Участва в мача Европа - Африка 4:0 през 2001 година в Бари. От 2001 г. е първи вицепрезидент на БФС.

Исторически момент!

Link to comment
Share on other sites

Добра промяна. Дано се почне най-сетне да се прави нещо за българския футбол, макар че нямам никакви лоши чувства към Батето не мисля,че до сега се правеше много.

Link to comment
Share on other sites

Само времето ще покаже....Батето нямаше с какво още да смаже БГ футбола ама Михайлов те първа ще се дъни....все пак се надявам да се оправят нещата....на мен мечтата ми е да оправят стадион Пловдив.... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Еми добре е,че го махнаха Батето,макар че беше пич :woot :lol:

 

Ама аз не знам какво повече може да даде Боби Михайлов,но ще видим.

Те първа предстои да видим...

 

Иначе стадион 'Пловдив' като гледам май,май никой няма и намерение да го пипне :(

Link to comment
Share on other sites

Ще ми липсват бисерите на Батето :D Дано Боби направи нещо смислено, макарче за кратки срокове нищо няма да стане. За съжаление сега шопите няма кой да ги мръдне от първите 3-4 места

 

EDIT: Резултатите от назначаването на Боби вече са на лице - Родопа - Уефски 1:2 с гол на Томашич (95 мин.) в даденото от съдията 8 мин. продължение

Link to comment
Share on other sites

Според мен нещата няма да се променят съществено.Сега вместо ЦСКА, шампион ще е Левски :)

 

 

Ще ми липсват бисерите на Батето :D Дано Боби направи нещо смислено, макарче за кратки срокове нищо няма да стане. За съжаление сега шопите няма кой да ги мръдне от първите 3-4 места

 

EDIT: Резултатите от назначаването на Боби вече са на лица - Родопа - Уефски 1:2 с гол на Томашич (95 мин.) в даденото от съдията 8 мин. продължение

Никой не е пророк в собствената си страна...Просто президент на БФС е Сиракуффф :sick

Link to comment
Share on other sites

Какво очаквахте от мача на Родопа с Левски? Напълно нормално е сателитът да пусне лесно на своя главен отбор, както и стана. Просто малко клизматично беше тоя път, едва ли съдията е виновен :) И между другото голът беше в 5минута, а не в 8, колкото и да е сладко да се преувеличава ;)

 

Ако "Сиракуфффф" беше президент на БФС дали ЦСКА щяха да мажат наред и Левски да не помирисват титла ?

Link to comment
Share on other sites

"Съмнително" високия коефицент за победа на Локо Пд и собствеността на ЕФУ И ЦСКА от Божков се свързаха в моя мозък ;)

 

Нема оправия, ако ще и Пеле да стане шеф на БФС ..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...