Jump to content
BulForum.com

Малта - България


simbata

Малта - България  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Тройчо Шесторкин и Пламен Марков, дето го беше страх да каже на играчите да тръгнат напред .. и това са само в последните години, за по-назад не мога да говоря

 

При тия двамата поне си взимахме мачовете срещу сервитьори, пиколота, готвачи и пожарникари... При Пл. Марков даже бяхме 1-я или 2-я отбор, който се класира за европейското - кръг преди края!

 

 

Такова нещо наистина не съм очаквал - да играем като путки!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

eee що няма възможен отговор за равен щото аз така го прогнозигах и познах ;) иначе как ви се струва некви фризьорчета и адвокатчета да направят равен срещу " професионалния " БГ отбор :)

Link to comment
Share on other sites

някоя гледа ли интервюто, след мача с малта, с Мартин Петров... Баткааа тоя се прави на Стоичков само за да остане в националния. Btw доста се постара и пред испански журналисти след мача с Реал. Гордея се че съм от България :blush:

Link to comment
Share on other sites

някоя гледа ли интервюто, след мача с малта, с Мартин Петров... Баткааа тоя се прави на Стоичков само за да остане в националния. Btw доста се постара и пред испански журналисти след мача с Реал. Гордея се че съм от България :blush:

Какво значи "тоя се прави на Стоичков само за да остане в националния" ?

Link to comment
Share on other sites

Какво значи "тоя се прави на Стоичков само за да остане в националния" ?

предполагам, че има предвид това, че Петров псува точна кат' батка си Стойчков...и това му придава вид, че е 'роден победите' ,и че се раздава всеки мач... :sayjin

въпреки, че според мен в доста от мачовете Петров повече псува, отколкото да играе, ама..........

Link to comment
Share on other sites

предполагам, че има предвид това, че Петров псува точна кат' батка си Стойчков...и това му придава вид, че е 'роден победите' ,и че се раздава всеки мач... :sayjin

въпреки, че според мен в доста от мачовете Петров повече псува, отколкото да играе, ама..........

И това застрашава титулярното му място ? :blink:

 

Стоичков ако изкара Петров от титулярите ще е най-големия куриоз в българския футбол за всички времена :laughing: Имаме само 1 добър играч и това е Мартин...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...