Jump to content
BulForum.com

klenbuterol


zlobil

Recommended Posts

ta zna4i malko se poomaznix naposledak i iskam da iz4ista malko kilogrami sprql sam se na klenbuterola i iskam da znam dali nqkoi go e polzva i kvi sa mu vp4etaleniqta....

ne mi citiraite ot saitove deistvieto mu za6toto sam iz4el dosta i znam zakvo stava vapros li4no me interesuvat na nqkoi nabludeniqta nad sebe si ili nad priqtel4etata mu pri priem.... :D

mersi predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

Ами ще ти качи телесната температура, ще те поизнерви, ще ти даде енергия и ще се уморяваш по-трудно, чат пат може да ти се разтреперат ръцете... А и не е препоръчително да го взимаш, ако имаш високо кръвно... Един приятел е футболст и го пие преди мачове за power :D

Link to comment
Share on other sites

Личните ми впечатления от употребата на този препарат са, че наистина действа, но не повече от месец и то в минимални дози(макс 3-4 хапа на ден). Приет 60 до 30 мин преди тренировка дава много енергия и въздух, което ти помага да се възстановяваш по-бързо между сериите и да тренираш по-интензивно. Проблема с тремора на на ръцете изчезва след 4-5 дни прием. Предполагам си нясно,че след 10-12 дневен прием се преминава на схема 2 пиеш, 2 не пиеш, ако в дните, които не приемаш кленбутерола взимаш по едно хапче ефедрин разделено на 2 приема, сутрин и преди тренировка, ти гарантирам изключителни резултати, от личен опит ти го казвам. Няма да можеш да се спреш в залата, а и ще изчистиш, гаранция :) .

Link to comment
Share on other sites

da ama problema mi e 4e ne moga da si namera efedra ina4e sa 4uval za podoben vid kombinaciq ama nikade ne moga da namera dori v aptekite do sportnoto i dori moq 4ovek koito darji suplements.net sa6to nqma

Link to comment
Share on other sites

Разпитай трениращте тай бокс на стадион Ботев, ако имаш познат, един приятел тренира там и ми е казвал че някои от трниращите там взимат ефидрин преди състезания...

Link to comment
Share on other sites

NEo problema e 4e nqmam poznati tam... kazaxa mi da provera v aptekite okolo sportnoto ama i tam nqma

 

capone ti si go zimal ima6 li ideq dali moje da se nameri nqkade ? az otna4alo se bqx naso4il samo s efedrin ama ne moga da go namera absolutno nikade zatova re6ix klenbuterol4eto da si zema

Link to comment
Share on other sites

NEo problema e 4e nqmam poznati tam... kazaxa mi da provera v aptekite okolo sportnoto ama i tam nqma

 

capone ti si go zimal ima6 li ideq dali moje da se nameri nqkade ? az otna4alo se bqx naso4il samo s efedrin ama ne moga da go namera absolutno nikade zatova re6ix klenbuterol4eto da si zema

Аз съм си поръчал отпреди месец и все още чакам, ще питам моя човек дали мога да поръчам още една опаковка и ще ти пиша, че много хора са си поръчали и чакат на опашка. ;)

Link to comment
Share on other sites

takaaa.... namerix si efedrina no cenata mi se stori dosta viso4ka

 

15 leva za 25tabletki sega ostava da kupq i klenbuterola i da po4vam cikal4eto :D klenbuterola svobodno li se predlaga v aptekite ili mi trqbva recepta ?

Link to comment
Share on other sites

takaaa.... namerix si efedrina no cenata mi se stori dosta viso4ka

 

15 leva za 25tabletki sega ostava da kupq i klenbuterola i da po4vam cikal4eto :D klenbuterola svobodno li se predlaga v aptekite ili mi trqbva recepta ?

ogito ima.cenata ne se se6tam kakva be6e ....pitai go kakva cena go dava i proveri nqkade drugade 6toto e normalno da go dade po-debleo ot obiknovennoto...

Link to comment
Share on other sites

takaaa.... namerix si efedrina no cenata mi se stori dosta viso4ka

 

15 leva za 25tabletki sega ostava da kupq i klenbuterola i da po4vam cikal4eto :D klenbuterola svobodno li se predlaga v aptekite ili mi trqbva recepta ?

 

Аве по принцип е с рецепта, ама едва ли ще се направат... Един приятел си взе без никакъв проблем...

Link to comment
Share on other sites

ogito ima.cenata ne se se6tam kakva be6e ....pitai go kakva cena go dava i proveri nqkade drugade 6toto e normalno da go dade po-debleo ot obiknovennoto...

 

to4no ot ogito de :D az sam mu redoven klient ve4e :D

Link to comment
Share on other sites

6te ti bada blagodaren ako go napravi6 :D

a ti po kakva sxema si pil klenbuterola i vinagi li si go kombiniral s efedra

Основното е да нацелиш точната дозировка за твоя организъм, това става като си мериш температурата 2 часа след прием на 1 таблетка. Търсената телесна температура трябва да е 37,5-не повече, да не направиш беля.

Значи схемата по която съм го приемал е следната:

сутрин на гладно пия 1 таблетка и след 2 часа си меря температурата, ако не е достигнала 37,5 градуса на следващия ден приемам 1 таблетка пак сутрин на гладно и втора таблетка след обяд, след което пак си меря температурата и ако вече е стигнала 37,5 градуса оставам на тази дозировка-2 таблетки на ден.

Накратко-увеличаваш всеки ден с по 1 таблетка докато телесната ти температура достигне 37,5. След което, примерно, оставаш на 2 таблетки дневно разделени на 2 приема в продължение на 10-12 дни, но не повече защото се получава засищане на рецепторите. След този период минаваш на схема 2 дни пиеш, два дни не пиеш.Както ти казах в предишния пост при мен клена не действа повече от месец, но това вече си е доста индивидуално, трябва да откриеш сам за себе си най-добрата схема и продължителност на прием.

Аз пия по 2 хапа сутрин на гладно и един хап около час преди тренировка, от този прием съм най-доволен

Ефедрина го пия в дните които почивам от клена, тоест след 10-12 дневния период, когато се редуват 2 пиеш 2 не пиеш, като 1 таблетка е разделям на 2 и едната половинка пия сутрин на гладни а втората преди тренировка.

Ем тва от мен, дано си разбрал точно квото исках да ти кажа, ко има нещо неясно питай, а и споделяй за резултатите от приема . :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
ta zna4i malko se poomaznix naposledak i iskam da iz4ista malko kilogrami sprql sam se na klenbuterola i iskam da znam dali nqkoi go e polzva i kvi sa mu vp4etaleniqta....

ne mi citiraite ot saitove deistvieto mu za6toto sam iz4el dosta i znam zakvo stava vapros li4no me interesuvat na nqkoi nabludeniqta nad sebe si ili nad priqtel4etata mu pri priem.... :D

mersi predvaritelno

az livchno sum dosta dovolen ot clenbuterola. Tazi godinago izpolzvah no v kombinaziq s mnogo bqgane, dieta i sus smazvashti trenirovki. Prinzipno svalqm trudno no opredeleno tazi godina postignah dobri rezultati. Clenbuterola otvarq droboveteq, dava sila i vtvurdqva muskulaturata.

Link to comment
Share on other sites

кленбутерола се пие за отпушване на дихателните пътища, оттам идва и повечето енергия и сила!!! Не е изобщо подходящо за отслабване , само дето ша стоиш малко по-дълго във фитнеса!!! Моят съвет е Л-карнитин!!! Естествено само с хапчета няма да стане, надявам се го съзнаваш! :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...