Jump to content
BulForum.com

Green Street Hooligans


Recommended Posts

Става въпрос за този филм. Някой гледал ли го е да изкаже мнение. По-добър ли е от Football Factory, защото разбрах, че пак става въпрос за феновете на Челси :confused И как да го гледам с тия bin-ове :blink: Отварям го с daemona ама пак не става :confused

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply
Става въпрос за този филм. Някой гледал ли го е да изкаже мнение. По-добър ли е от Football Factory, защото разбрах, че пак става въпрос за феновете на Челси :confused И как да го гледам с тия bin-ове :blink: Отварям го с daemona ама пак не става :confused

 

 

 

Чух добри отзиви за филма ама не съм го гледал.Няма субтитри а и качеството е зле като гледах Sample-а ще изчакам да излезе както тряя да не се губи ефекта...ама играе Илайджа Ууд което означава че ще е добър!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Филмчето го има вече версия - "Green.Street.Hooligans.2005.PROPER.DVDRiP.XviD-HLS", също така има и идеални субтитри :)

Link to comment
Share on other sites

Много силен филм с поучителен завършек - "трябва да отстояваш територията си, но понякога трябва да отстъпваш."

Link to comment
Share on other sites

Гледам го за стотен път и не ми омръзва....впрочем ако този ви е харесал ето едни които ще ви размажат и ги има в локания:

 

 

Football Factory

Hooligans At Play

Hooligans & Thugs - Soccer's Most Violent Fan Fights

Ultrà

I.D.

 

не се сещам за други в момента....за Ultrà ако някой намери Английски субтитри да свирне ще ги преведа и ще ги кача в subs.unacs.bg.....

Link to comment
Share on other sites

Филма е на средно ниво. Не мога да му дам висока оценка. Първо, че е тъпо някакъв американец, които е гледал 2 футболни мача през живота си да стане хулиган от раз. Второ, че за 2 мача стана по-върл и от хората, които са се посветили на този спорт и даже си направи татус. Трето, че са избрали гей-хобит за хулиган във друг филм. И накрая - някакси не става американци да правят филм за английския футбол и хулиганите. Като цяло FF ми хареса много повече, но като за между другото и този филм става

Link to comment
Share on other sites

Филма е на средно ниво. Не мога да му дам висока оценка. Първо, че е тъпо някакъв американец, които е гледал 2 футболни мача през живота си да стане хулиган от раз. Второ, че за 2 мача стана по-върл и от хората, които са се посветили на този спорт и даже си направи татус. Трето, че са избрали гей-хобит за хулиган във друг филм. И накрая - някакси не става американци да правят филм за английския футбол и хулиганите. Като цяло FF ми хареса много повече, но като за между другото и този филм става

 

Тука съм много съгласен. FF e доста по-добър - чисто английски филм с английски актьори и много як саундтрак. В много отношения сценария на GSH се припокрива с FF . Като прибавим и няколкото фантастични момента GSH определено не ми хареса.

 

А Фродо хулиган але-алее , а Фродо хулиган але - алеее :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Тука съм много съгласен. FF e доста по-добър - чисто английски филм с английски актьори и много як саундтрак. В много отношения сценария на GSH се припокрива с FF . Като прибавим и няколкото фантастични момента GSH определено не ми хареса.

 

А Фродо хулиган але-алее , а Фродо хулиган але - алеее :D :D :D

Да, така си е. Пък и нали уж са casuals, закво тогава целят с няк'ви тухли и се бият с колове :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Тоя филм наистина е много готин първоначално като видях houligans в заглавието и после женствения илайджа ууд си помислих че не е нещо кои знае кво ама го гледах и наистина беше най хубавия филм на тая тематика който съм гледал :)

Link to comment
Share on other sites

Тоя филм наистина е много готин първоначално като видях houligans в заглавието и после женствения илайджа ууд си помислих че не е нещо кои знае кво ама го гледах и наистина беше най хубавия филм на тая тематика който съм гледал :)

Тогава си свали Football Factory и този ще ти се стори разводнена американска боза.

Link to comment
Share on other sites

Писах в Music раздела ще питам и тук... песента от края на филма.. последният бой точно.. някой знае ли как се казва и от къде мога да си я сваля?

Иначе филма е невероятен,много ми хареса :)

 

~edIt~ Намерих я :lol: :lol: :lol: Terence Jay -One Blood

Link to comment
Share on other sites

Писах в Music раздела ще питам и тук... песента от края на филма.. последният бой точно.. някой знае ли как се казва и от къде мога да си я сваля?

Иначе филма е невероятен,много ми хареса :)

 

~edIt~ Намерих я :lol: :lol: :lol: Terence Jay -One Blood

:D da i na men mi svarshi dobra rabota!!!10x :P

 

Писах в Music раздела ще питам и тук... песента от края на филма.. последният бой точно.. някой знае ли как се казва и от къде мога да си я сваля?

Иначе филма е невероятен,много ми хареса :)

 

~edIt~ Намерих я :lol: :lol: :lol: Terence Jay -One Blood

Mojesh li da mi kajesh ot kade da si q drapna??ili q ka4i dc++!!!

Link to comment
Share on other sites

Става въпрос за този филм. Някой гледал ли го е да изкаже мнение. По-добър ли е от Football Factory, защото разбрах, че пак става въпрос за феновете на Челси :confused И как да го гледам с тия bin-ове :blink: Отварям го с daemona ама пак не става :confused

 

Филма е много як!Гледах го преди около седмица и нещо и много ми хареса.Football Factory е съм го гледал и не мога да направя съпоставка.

И мисля, че ставаше въпрос за феновете на Уест Хям...

Link to comment
Share on other sites

И мисля, че ставаше въпрос за феновете на Уест Хям...

Да, за тях става въпрос, а в FF става въпрос за вражда между феновете на Челси и Милоу (тези 3 агитки в Лондон се мразят най-много). Определено този филм краде доста от английският (FF) и отново американците правят поредната поучителна боза с "happy end" :sick

Link to comment
Share on other sites

поучителна боза

 

Абсолютно.

 

А ето какъв мнолог имаше към края на доста по истинския FF след като главния герой едвам се движеше :

 

After all you really have to ask yourself if it was all worth it ???

Of course it fuckin' was !!!

 

Много поучително ,нали ??

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно.

 

А ето какъв мнолог имаше към края на доста по истинския FF след като главния герой едвам се движеше :

 

After all you really have to ask yourself if it was all worth it ???

Of course it fuckin' was !!!

 

Много поучително ,нали ??

Между другото това ми е любимата реплика от филма :D

Link to comment
Share on other sites

Харесал ви е FF а?

 

Ето гледайте тези филми:

 

Ultrà ::НЯМА СУБТИТРИ!!ФИЛМА Е ИТАЛЯНСКИ::

 

I.D. МНОГО ДОБЪР ФИЛМ!!!

ОПИСАНИЕ::: "An undercover cop finds that the line between his own personality and that of the character he's created have begun to dangerously blur in this drama. John (Reece Dinsdale) is a British police detective whose skill is matched only by his arrogance. Acts of brutal hooliganism have become commonplace at the football matches featuring one of London's minor league teams, Shadwell Town, and the police suspect that there is a more criminal undercurrent to these actions than merely fandom gone wrong after a few pints of beer. So John is made part of an undercover team along with Trevor (Richard Graham) and two other officers; they are to blend in with the most rabid fans and learn what is behind the violence. John also makes the acquaintance of Lydia (Saskia Reeves), a barmaid at a pub where many of the hooligans hang out, he and becomes friendly with her as a way of obtaining more information. But as John sinks deeper into a life of alcohol and violence while hanging out with the Shadwell Town hooligans, he finds he likes it more and more, and in time, he finds that he's becoming one of the brutal thugs he set out to capture. He also finds his relationship with Lydia is no longer just a matter of business, much to the chagrin of his wife Marie (Claire Skinner)."

 

Klatka ОПИСАНИЕ::: "ФИЛМ ЗА ПОЛСКОТО ХУЛИГАНСТВО" СУБТИТРИ::: "Субтитри" ФИЛМА Е ДОКУМЕНТАЛЕН

 

The FirmОПИСАНИЕ::: "This is the story of rival "Firms" of football (soccer) supporters, and how one man has a wish too team them up for the European Championships of 1988. However, when this is discussed, the opposing leaders, are not happy as the believe this is a challenge to their authority. This Film shows how football violence has progressed from pure violence to a form of organised crime, to the extent that all the leaders know each others home phone / mobile phone numbers." НЕ СЪМ ГО ГЛЕДАЛ НЯМАМ МНЕНИЕ АМА КАЗВАТ ЧЕ Е ДОБЪР!!!

 

Документален филм за Хулиганството на BBC

Още един документален филм за Хулиганството на BBC

 

Двата филма на BBC не съм ги гледал немога да дам мнение ама би трябвало да са хубави все пак BBC....

 

Има още много филми....повечето са в www.sabz.bz а останалите в data.com....проверете там ама има над 10 филма общо от двата сайта...ако се интересувате от нещо питайте!!!

Link to comment
Share on other sites

Мислиш ли че не сме ги гледали ? Отдавна

;)

 

 

А чакай да видя кристалната топка....ъъъъ от де да знам майна?!??!!?Аз давам предложения кат сте ги гледали браво на вас...супер филми са!!!

Link to comment
Share on other sites

Robi от тия филми само 2та документални на BBC не съм ги гледал ама съм гледал по Discovery един път няк'во кратко филмче за хулиганите, но за съжаление нито знам как се казва нито многа да го намера. Иначе FF на мен лично най-много ми хареса от всички филми :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...