Jump to content
BulForum.com

piete li i pre4i li vi pieneto na treniraneto ?


zlobil

Recommended Posts

emi tva e piivate li si 4esto i pre4i li vi piivaneto na bodybuildinga ...... predi vreme az si piivax dosta 4esto po4ti sqka sedmica po 1-2 pati i ne mi pre4e6e ili pone taka si mislex ama sled kato zna4itelno namalix alkoxola ne6go v porqdaka na 1-2 mese4no rezultatite mi sko4ixa i silata i razmerite ta interesno mi e vie piivate li si i smqtate li 4e pre4i ? :D

Link to comment
Share on other sites

Пречи разбира се,аз например не съм пил от нова година,и онзи ден пих 1 бира на бир феста,пък и за мен е глупаво,повечето тиинейджъри по 15-16 год,гледат как да не изтрезняат,се наливат кат шалтици,някаде бях чел,че 1 напиване те връща 10 тренировки назад и разгражда част от белтъците в тялото.

Link to comment
Share on other sites

e to 4e pre4i pre4i ama ima pak nqkvi tolkova zapaleni 4e ne si pozvolqvat da piqt 1 vodka koeto spored mene glupavo

Тва вече е наистина глупаво и то много... Да се напиеш веднъж на една-две седмици не смятам че ще ти попречи, освен ако си в цикъл... Ама все пак има някои дето се напиват през вечер, пушат по кутия и нагоре цигари на ден и тогава наистина им пречи доста ;)

Link to comment
Share on other sites

Az piq sredno 2-3 puti na mesec daje i po-rqdko i ne pu6a. Ne sum zabelqzal pieneto da mi vredi no tova e sigurno za6toto ne sum mn redoven :P Imah slu4ai kogato sum se napival 3 puti za 1 sedmica i sled tova e imalo maluk spad vuv formata no za 1 sedmica max se vuzvru6ta. Ne znam za vas no pri men e taka :)

Link to comment
Share on other sites

Пиенето не може да ти попречи да постигнесх някой резултати ,който си си поставил за цел по какъвто и да е критерий.Ако се смеси с някакъв вид забранени медикаменти става много опасно и вредно за черният дроб,сърце,бъбреци.Но за какъв фитнес говорим като в главата е само пиене ???

 

според мен те са несъвмвстими и не може да се съчетават,защото и без пиене може да се живее, а не само да се накопаваш и да правиш простотий,а спорта е точно това да те учи да се бориш и да не се предаваш

Link to comment
Share on other sites

Пиенето не може да ти попречи да постигнесх някой резултати ,който си си поставил за цел по какъвто и да е критерий.Ако се смеси с някакъв вид забранени медикаменти става много опасно и вредно за черният дроб,сърце,бъбреци.Но за какъв фитнес говорим като в главата е само пиене ???

 

според мен те са несъвмвстими и не може да се съчетават,защото и без пиене може да се живее, а не само да се накопаваш и да правиш простотий,а спорта е точно това да те учи да се бориш и да не се предаваш

Не говоревхме за такива случеи които само гледат да се напият... Говорим да се напиеш един път на една две седмици, което ще ти попречи минимално и почти незабележимо...

Link to comment
Share on other sites

Вреди, особено ако на вечерта преди тренировка е консумиран алкохол. Но не вреди повече от цигарите ;)

 

e az ve4erta napiq li se na drugiq den ne moga da ida na fitnes i da iskam... :D a kolkoto do cigarite nqkak si nqmam dostata4no volq da gi spra bqx gi sprql za 5-6 meseca ama sq pak si pufkam e ne pu6a po 1 kutiq ama pak vredi... ;)

Link to comment
Share on other sites

e az ve4erta napiq li se na drugiq den ne moga da ida na fitnes i da iskam... :D a kolkoto do cigarite nqkak si nqmam dostata4no volq da gi spra bqx gi sprql za 5-6 meseca ama sq pak si pufkam e ne pu6a po 1 kutiq ama pak vredi...  ;)

Същата работа, година и нещо не пуших, после пак, сега пак ще ги спирам, че много се задъхвам, пък и вдигат кръвното цигарите...

Днеска ми е първи ден без цигари и цял ден се тъпча като прасе ;)

Link to comment
Share on other sites

az gi po4nax sq posledno pak kato bqx na edin priqtel na rojden den i te si4ki pu6at i pix 3-4 vodki i te ai zapali , zapali i nakraq zapalix i sq pak si pu6a.... zadaxvaneto verno ima razlika ama 4ak tolkova ne pre4i vse pak

orlin stoyanov

markus ruhl i o6te 10 kulturista pu6at a ne im pre4i da sa golemi... :D

ina4e kravnoto mi e normalno 120-80 gore doly

Link to comment
Share on other sites

Същата работа, година и нещо не пуших, после пак, сега пак ще ги спирам, че много се задъхвам, пък и вдигат кръвното цигарите...

Днеска ми е първи ден без цигари и цял ден се тъпча като прасе ;)

Тва е и една от причините да пуша, щот мойто кръвно е супер ниско 90 на 60 и ако не пия кафета и не изпуша някоя цигара, буквално не знам къде съм...

Link to comment
Share on other sites

az gi po4nax sq posledno pak kato bqx na edin priqtel na rojden den i te si4ki pu6at i pix 3-4 vodki i te ai zapali , zapali i nakraq zapalix i sq pak si pu6a.... zadaxvaneto verno ima razlika ama 4ak tolkova ne pre4i vse pak

orlin stoyanov

markus ruhl i o6te 10 kulturista pu6at a ne im pre4i da sa golemi... :D

ina4e kravnoto mi e normalno 120-80 gore doly

Абе все пак въпроса не е само да си голям, а и да си физически "изправен" :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...