Jump to content
BulForum.com

Продавам магазин


Recommended Posts

Знам, че не е особенно подходящо местото за такава оферта, но се надявам да не бъде заключена или изтрита. Може пък някой да се заинтересува.

 

Продавам работещ хранителен магазин.

Пловдив, Кършияка, Между 4 блока.

Обзаведен и Обурудван (Хладилници, Хл. Витрини, Стелажи, Мебели, Климатици, Компютри, везни, четци, СОТ,............), Метална конструкция.

 

ВСИЧКИ разрешителни (алкохол, цигари, ......).

 

ИДЕАЛЕН за семеен бизнес.

 

Цена: 7500 Евро.

 

При интерес:

 

тук, ЛС

Link to comment
Share on other sites

Знам, че не е особенно подходящо местото за такава оферта, но се надявам да не бъде заключена или изтрита. Може пък някой да се заинтересува.

 

Продавам работещ хранителен магазин.

Пловдив, Кършияка, Между 4 блока.

Обзаведен и Обурудван (Хладилници, Хл. Витрини, Стелажи, Мебели, Климатици, Компютри, везни, четци, СОТ,............), Метална конструкция.

 

ВСИЧКИ разрешителни (алкохол, цигари, ......).

 

ИДЕАЛЕН за семеен бизнес.

 

Цена: 7500 Евро.

 

При интерес:

 

тук, ЛС

 

повече инфо за собствеността на земята/общинска,под-наем, дълго срочен години?/нотариален акт имали-форма на собственост!!!

Link to comment
Share on other sites

повече инфо за собствеността на земята/общинска,под-наем, дълго срочен години?/нотариален акт имали-форма на собственост!!!

 

Земя - общинска. Наем 32 лв/месец. Договори - 3 годишни (стандартни). Брой подновявания до момента - 3. Настоящият изтича догодина м.Ноември.

 

Всичко (освен земята) е частна собственост.

 

Възможност за закупуване с фирмата , с цел предотвратяване на вадене на нови документи.

Link to comment
Share on other sites

Как точно е адреса? Аз имам интерес. Интересува ме колко квадрата е и дали апаратурата върви заедно с магазина.

 

ПП Защо го продаваш?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

За ВСИЧКИ неразбрали (поради многото телефонни обаждания) :

 

ЗЕМЯТА е Общинска и се плаща месечен наем (колко - по телефона).

 

Продават се:

1. Конструкцията (сградата) = 44м2 с 28 м2 чиста търговска площ

2. Обзавеждане (нови мебели + нови стелажи)

3. Обурудване (Хладилници "+/-" 6 бр. , Климатици 2 бр., Компютри 2 бр., Кантари 2 бр., БарКод Четец, Ел. Везна)

====================

До тук: 7500 Евро

 

 

 

Зареждане: ~ 5800 - 6000 лв.

 

Фирма- регистрирана по ДДС: 3000 лв.

 

Който и каквото пожелае може да закупи (разбира се след като се продаде сградата) !!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...