Jump to content
BulForum.com

Pussycat Dolls


Recommended Posts

Значи.. За всички "умници" , "хакери" , "геймъри" , и най - вече тези , които знаят кво говорят... Имаше изявление преди около 1 или 2 месеца , което го даваха по всички новини , че имало няква група на име "Pussycat Dolls" и че е съставена САМО И ИЗЦЯЛО от травестити. Дори имаше обяснение , в което пише за какво се борят. А това , че zlobil не е виждал травестит на живо мисля , че не е наш проблем , а само може да се радва!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Аз нещо немога да разбера. Като излезе Shark Tale в саундтрака имаше ето това парче и аз се поинтересувах кои аджеба са тия и видях нещо съвсем различно от това, което виждам сега в тази група. Btw току що гледах клипа и така и не разбрах останалите мацки освен пеещата защо въобще се водят, че са част от групата? Нито са толкова красиви, нито правят нещо друго освен да подскачат наляво-надясно. А песента е тъпа. Писна ми от бози. Мразя MTV.

zlobil: нямам идея пък и ми е леко все едно. Има толкова красиви травестити и толкова грозни жени, че вече не правя разлика. Да се оправят, пълнежа на гащичките им не е моя работа.

Link to comment
Share on other sites

Лично незнам тия травестити ли са или не са но по БТВ като даваха по Новините на обяд за Мис Травестит Виетнам мога ти кажа само че първия/първата ако не ти кажат че е травестит няма как да разбереш нито адамова ябълка нито едра структура нищо

Link to comment
Share on other sites

Juji ти уби сичко децко в мен как можа да постнеш такива работи

А тва което го постна juji: :sick 

Ауе как можа да постнеш тва.Щях да повърна,тъкмо ядях крем карамел и щях да се изплуя върху монитора. :sick

Аз пък мога да кажа точно обратното :angry:

Аз пък ще кажа, че бях предупредила-както се казва:Любопитството погуби котката-сърдете се на себе си :bgrin:

За мен това продължават да си бъдат травестити. Само актът за раждане може да ме убеди в противното... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Изчел съм цялата тема и мога да кажа, че до сега snejko се изказа най-смислено.

Не ни е работа кво имат в гащите. Няма утре да имаме irc среща с тях я? :D

Относно mTV: нямам досег с него (вече не гледам никаква телевизия) и съм страшно доволен :)

juji, по пиковете, които си предоставила, съдя че не си примерно момиче :P

интересно татуираните пръсти за какво ги използваш :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...