Jump to content
BulForum.com

Предлагам работа - поддръжка


Recommended Posts

За какво работно време става въпрос, искат ли се 18 навършени?

Иначе считам че отговарям на условията?

 

 

едит: На мен не ми пука каде е залата, ама съм нещо като учащ се. Не напълно де.

 

edit2: @genecathcer. ако имаш интерес към темата кажи, ако не въобще не вкарвай безмислен коментар.

Link to comment
Share on other sites

Хайде стига сте ме разсмивали - хм, непълнолетни. Кога успяхте за това време да се научите да асемблирате компютри. Колко конфигурации са ви минали през ръцете.

Link to comment
Share on other sites

Хайде стига сте ме разсмивали - хм, непълнолетни. Кога успяхте за това време да се научите да асемблирате компютри. Колко конфигурации са ви минали през ръцете.

Пълнолетен съм но си мисля че такава работа ще е най подходяща именно за учащи или някой студент не си мислете че няма светнати малчугани а и какво си мислите че се прави толкова в една квартална зала чудесно ще се справят малките по добре да ги насърчаваме никой не се е родил научен на всичко така че това за тях ще е най добро като за начало ако искат по нататък да асемблират компютри така де :punk

Link to comment
Share on other sites

Хайде стига сте ме разсмивали - хм, непълнолетни. Кога успяхте за това време да се научите да асемблирате компютри. Колко конфигурации са ви минали през ръцете.

Не възрастта, а опита определят кой колко се е научил и на кой колко конфигурации са му минали през ръцете. Иначе за рабтоата ще е хубаво да се уточни работно време и къде се намира и т.н...звучи интересно, но информацията е малко.

Link to comment
Share on other sites

По тази логика може да напиша " Предлагам работа за повече информация телефон 010 010" и готово..Но мерси, че ни показа правия път! Никога повече няма да страня от Светлината!

Link to comment
Share on other sites

Вие сте много интересни хора, ако искате човека да дойде да ви вземе от вас да ви заведе на интервю, че и да ви плати за изгубеното време..ако наистина се интересуваш от дадена обява ще се обадиш, ще отидеш и ще си отговориш на въпросите.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...