Jump to content
BulForum.com

арт фотография


Recommended Posts

Така от втория опит май я видя а, съдейки по едит-а, :

 

но виждам че са ти трябвали 8 минути за да откриеш грешката, което не е похвално :woot

 

Но все пак:

Моля, пак заповядай...

 

Не предполагах Бомбар, че си толкова дребнав човек. Първо грешката е поради разсеяност. И темата не е по литература, а... ти се сети сам. Предпочиташ да се дразниш с мен или...

Link to comment
Share on other sites

Ехаа,тва изглежда страхотно.Как правиш ефекта с подрбраната цветност?Само не ми казвай че е фотошоп-а.

Сейвнах си го. :)

свалям шапка.

Мислех да се пробвам с черно и бяло отдавна. :allien

 

За мен не е важна толкова рамката,няма смисъл да се хващаме за нещо незначително когато снимката просто взима цялото ни внимание.

Със сигурност имаш някакви програми и техника на обработка.Ще ми издадеш ли тайната си,а ако искаш можеш само да подразниш любопитството ми. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Не предполагах Бомбар, че си толкова дребнав човек. Първо грешката е поради разсеяност. И темата не е по литература, а... ти се сети сам. Предпочиташ да се дразниш с мен или...

Ми, нямах идея да се заяждам, а само да ти помогна да не се излагаш, но ти пръв почна с "Бомбар пак си се объркал нещо мой човек. Вземи се стегни", на това ако не му викаш заяждане, дразнене или каквото там си измисляш - не знам. И после на пострадал не се прави, нема сми...

Link to comment
Share on other sites

здрасти,реших да въ ъпна едно ново,за почитателите на графитите...добавих масата за да е по-ефектно.Става за десктоп-а.

http://img36.imageshack.us/img36/3785/webp10101971sy.jpg

 

Моите поздравления за тази снимка! :)

Между другото, имаме такава маса на тавана... :) :) :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...