Jump to content
BulForum.com

cdeath


VaNkO

Recommended Posts

ami 4e tova e pulna glupost ,pylno e sas 4iitari samo deto ti go iska za da vlezne6

igraia i na drugi mesta ama v evrokom syrvarite e istinski ko6mar.

taka ili ina4e pove4e niama da vlizam da igraia tam no ako niakoi ima sy6tite nabludenia hubavo e da go spomene ta da ne sam edinstven deto vigda kak se razvalia hubavata igra.

Link to comment
Share on other sites

Govoria za syrvara s cdeath .Vleznah tam za da igraia malko normalna igra ama to si be6e ko6mar. Niakakvo konkretno predlojenie edva li moga da dam ,pyk i edva li 6te ima niakakyv efekt za jalost.Prosto biah mnogo vyzmuten.

vazmojno li e na miastoto na CS+WC Mod (tam ne vijdam niakoi da vliza)

da se pusne CS+Matrix Mod.Vse pak e ne6to novo i na dosta hora 6te im byde interesno.

Link to comment
Share on other sites

Spored men survara bez Cheating-Death trqbva da se maxne, taka 4e koyto iska da igrae da igrae s nego (vse pak ne moje da ne pravi ni6to). I iskam da popitam ne6to. Do predi okolo sedmica ili dve vsi4ko si mi be6e Ok, no sega ne moga da vlqza v survara CS+CDeath, kakto i v survara na halfata. Nqkoy da znae, za6to e taka? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Spored men problema e 4e malko hora vlizat da igraiat v syrvara i to poradi tazi pri4ina(hakovete) ,ako biaha pove4e 6te6e i po 4esto da ima hora koito da gledat

da niama 6mekerii :D .Drugo e kogato znae6 4e vseki moment mogat da te bannat.

Za da ne prava nov topik 6te popitam tuk niakoi igral li e cs matix i neka da pi6e za6toto na men mi haresa. ako sme pove4e jelae6ti moje pyk i edinia syrvar da go pusnat na matrix.Ako niakoi ne e igral 6te mu dam IP ta ta vidi za kakvo stava vapros.

Link to comment
Share on other sites

Blagodarq furiozo. S tvoq pomo6t uspqx da se opravq, no se 4udq dali naistia Cheating-Death ne var6i nikakva rabota. Taka de, tova vse pak e napraveno sre6tu cheateri i bi trqbvalo da pravi ne6to pove4e ot spirane na nqkoi drebni cheatove, bi trqbvalo da spira vsi4ki takiva i ako e izpusnat nqkoy da update-vat programata 4esi4ko taka, 4e pone v tozi host da nqma cheatery.

Link to comment
Share on other sites

vyrshi dosta rabota, samo nai novite hacks rabotqt, to kakto i virusite s antivirusnite programi si e postoqnna nadprevara

za tezi entusiasti koito si poddyrjach cheatovete na grebena na vylnata i vlizat samo za da razvalqt igrata na drugite - ban po IP kakto kazah, prosto trqa da kajete koi sa

Link to comment
Share on other sites

Nadqvam se da nqma6 ni6to li4no za nick-a mi ;) . A 6to se otnasq do cheaterite i az 6te nabludavam i 6te pi6a v tazi tema, za vseki, koyto sum absolutno siguren, 4e e cheater B) (nadqvam se da spodelq6 mnenieto mi Slain)

nqma poblemi za nika we :-)

taka za hakerite:

4esto si smenqt nikovete i stava trudno tva da mu uceli6 nicka(ne vaji za si4ki)

drugi po4vat da igraqt bez hakove oba4e kato vidqt nqkoi s hack i si puskat i tehnite

nqkoi samo si puskat i izklu4vat hakovete

i nqkoi igraqt prez cqloto vreme s hakove

 

taka teq deto zabelqzah 4e igraqt s hakove sa:

EMINEM

www

On3 | KaL17k0

Jewel | C/|y4aeH nu4

Jewel | K0ko

 

ne moda da s1m 100% siguren za si4ki no mislq 4e teq sa s hakove

Link to comment
Share on other sites

Sus sigurnost sum saglasen za "On3 | KaL17k0" i "Jewel | C/|y4aeH nu4", no 6to se otnasq do vtoria toy ponqkoga se kazva "X-Man | C/|y4aeH nu4" no tova be6e predi. Predpolagam, 4e i Eminem e s hack, a "www" i "Jewel | K0ko" do sega ne gi bqx vijdal v host-a. E az 6te prodaljavam da nabludavam kogato imam vuzmojnost, za6toto dori kogato imam vreme za igrane predpo4itam da igraq v "CS+CDeath" :) .

Link to comment
Share on other sites

Kakto furiozo kaza ne moje Cheating-Death da spira absolutno vsi4ki cheatove, za6toto postoqnno izlizat novi. Vupreki tova ne sum vijdal cheateri v CS+CDeath no nie v momenta dori ne govorim za CS+CDeath , a za survara bez Cheating-Death, koyto ne razbiram za6to o6te ne sa go zamenili s ne6to po-dobro ;) .

 

P.S. 6to se otnasq do poslednata versiq moga da ti kaja, 4e Cheating-Death-a se update-va izklu4itelno rqdko :zzz .

 

P.P.S. Vupreki tova az sum mnogo dovolen ot deystvieto na Cheating-Death. B) .

Link to comment
Share on other sites

az dneska se pusnah s hak da vidq koi sa drugite s hakove.

 

Potvurjdavam za "Jewel | C/|y4aeH nu4" i sushto taka "|demon|". na 1000% sum siguren za tqh. imashe i oshte no dovechera pak shte proverq...

 

*** ako se pitate zashto mi e hak, za da gi vijdam ako me streqt prez stenata, shtoto ako sum bez hak moje da obvinq nqkoi chesten user.

Link to comment
Share on other sites

Produljavam da dokladvam B) . Do predi malko cukax na CS+Warcraft i ima edin, deto vijda prez steni. Ka6iral sam se nqkade, toq se podava ot ugala i me gramva :blink: . Vie mi kajete kak toy znae, 4e sam tam ;) . Nick-a mu be6e "exe.kiko" (nadqvam se da ne si go e smenil ;) ). Nadqvam se da bude napraveno ne6to po vaprosa :) .

Link to comment
Share on other sites

Napulno si prav furiozo. Za jalost nikoga ne mojem da xvanem vsi4ki cheateri :( . Za tova spored men ima samo edno vuzmojno re6enie: survara bez Cheating Death da se zameni s nqkoy drug naprimer CS+The Matrix (nikoga ne sum igral, no mislq, 4e nqma da e lo6), koyto estestveno da ima Cheating Death ;) . Su6to taka na survara CS+Warcraft moje da se sloji Cheating Death :) .

Link to comment
Share on other sites

100% sam saglasen a matrix e super qko moda e mnogo gotin ima rasi ebni minavat prez steni ,drugi streliat s lazeri ,ima agenti samo s 1.3 (eagle) i t.n

v kraina smetka ne e lo6o da se probva i da se vidi dali 6te se haresa

pyk i v tozi mod mai ne e nujno da izpolzva6 4iitove :P

 

 

P.S. Mejdu drugoto si biah addnal niakolko syrvara a predi ddva dni kakvo stana neznam ama sega na internet game mi vadi 3200 syrvara???????????

Link to comment
Share on other sites

P.S. Mejdu drugoto si biah  addnal niakolko syrvara a predi ddva dni kakvo stana neznam ama sega na internet game mi vadi 3200 syrvara???????????

emi nai-veroqtno si natisnal updatei te sa se updatenali.ako iska6 dai na filter i ot

tam si izberi nqkoi raboti

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...