Jump to content
BulForum.com

Tursq partniori


LinkinPark-16m

Recommended Posts

и така .. аз обичам този спорт и от скоро го практикувам ( поне се опитвам ) и си търся някои с които да карам в Пловдив : по тепетата например или на друго място няма значение стига да не сам сам а гадното е че всички хора които познавам некарат колело :( и така ако има желаещи да пишат

Link to comment
Share on other sites

Абре то да си сам верно не много интересно, скуката идва ного бързо...

ама пък повечето или имат работа, или не им се кара...

затова ние се разбираме предварително дали ще караме и така...

 

#mtb

Link to comment
Share on other sites

forum:if_pif

icq: if_pif

skype:if_pif

irc: if_pif

mail:if_pif@hotmail.com

 

i o6te vsqkakvi si tam drgi programi i t.n. vse sum if_pif! ama sega nqmam bike, tui koato toi se skupiiiiiiiiiiiii/v bokvalniq smisal!/

 

Myxa-TePoPuCT=Myxa-TePoPuCT

 

 

:punk :punk :punk Ко ме намесваш и мен :woot :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Абре то да си сам верно не много интересно, скуката идва ного бързо...

Зависи. Ходел съм след работа с моят Пешомобил да повъртя на гребната, че той завалията за друго не става и да ти кажа хич не ми е скучно. Карам си, зяпам мадамите... След 4-5-6 или не знам колко обиколки (гледам да си давам зор) си правя почивка, чета си книжка и да ти кажа си ми е супер яко. То вярно, че обичам от време на време да си оставам сам :))

Link to comment
Share on other sites

Зависи. Ходел съм след работа с моят Пешомобил да повъртя на гребната, че той завалията за друго не става и да ти кажа хич не ми е скучно. Карам си, зяпам мадамите... След 4-5-6 или не знам колко обиколки (гледам да си давам зор) си правя почивка, чета си книжка и да ти кажа си ми е супер яко. То вярно, че обичам от време на време да си оставам сам :))

и аз съм така, ходя до тепето на стария град всеки ден вече седмица и кат се кача горе си почивам и на връщане за тракия се състезавам с 99-ката и ест. че аз съм по-бързия :D и сам си ми е готино, не че не искам с друг, ама просто няма с кой

Link to comment
Share on other sites

Tursq partniori, za karane v plovdiv

 

Moia savet e da promenish obiavata! Provai s partniorki!

 

:woot

 

P.S. M/u 14 i 16 chasa kogato e xubavo vremeto sam na grebnata...i da ne sam tam ima mnogo samishlenitsi i vse shte si namerish kompania... malko e glupoavo zashtoto vseki kara s razlichna skorost no ti si znaesh... ;)

Link to comment
Share on other sites

Moia savet e da promenish obiavata! Provai s partniorki!

 

:woot

 

P.S. M/u 14 i 16 chasa kogato e xubavo vremeto sam na grebnata...i da ne sam tam ima mnogo samishlenitsi i vse shte si namerish kompania... malko e glupoavo zashtoto vseki kara s razlichna skorost no ti si znaesh...  ;)

 

 

 

П.С. човека има предвид, партньор за каране по тепетата ...и общо взето по такива места, а не по тая чупена гребна....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

това с карането ме заинтригува :) само че трябва да си сменя средното и задното движение.. което едва ли ще е скоро..

Link to comment
Share on other sites

Абе вие качвте ли се на младежкия хълм? Там най-много ме кефи (въпреки, че в стария град не съм ходил с колело, ама трябва да опитам). От върха до долу на младежкия хълм е около 2.6км. Първо много въртиш нагоре (аз се качвам без почивка), обаче после яко се надува по паветата надолу с 50км/ч. А и там в повечето случаи жива душа не виждам, а коли още по-рядко. А в стария град има ли много хора, щото на моята задна спирачка хич не й вярвам, а предната (по-важната) въобще я няма в спирането.

Link to comment
Share on other sites

аз се качвам ако има с кой , btw :pirate в петък на 14-ти октомври ако някой е видял някои се прибива на съединение с черен бегач да се обади ( това бях аз :bgrin: ) иначе сам с разцепена вежда ама пак сам навитак за каране .

А и междодругото Myxa-TePoPuCT не ми се кара с партниорки защото ги е страх от малко по грубо каране и освен това са и много бавни ( извинявайте за правописните грешки ако има такива )

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Стария град не знам... моя Пешомобил е без амортисьори и да ти кажа карането във стария град с тоя калдаръм си е жив мазохизъм! А младежкия хълм е много яко, признавам, но там завоите (за разлика от Альоша) са много остри и много буташ скоростта.

Link to comment
Share on other sites

pi6ete me i men

skype-> speed-fiend_bg

mail: za_si4ko@abv.bg & po_taka@abv.bg

 

edit: da spodelq , sabota izlizah da pokaram v snega :)

kato vidqh 4e baq zor,vpregnah ku4eto da me darpa.S obshti usiliq izminahme 3km be6e suuuper qko.

Sled tva ku4eto spa 4ak do sledva6tiq den :D

Sa6to v tva studeno vreme skorostometara ne6to mu stana i po edno vreme gledam s kolko se dvija: 3km , 5 km , 4 km 51.3km

o_O 51km i me darpa ku4eto :D

Link to comment
Share on other sites

t0tal, ти от кой факултет на ПУ си. Това за паркинг за велосипеди е стара и добра идея, но незнам дали е възможно да се осъществи. А и няма кой да ги пази тези колела. Но ако си решил да пробваш ти пожелавам УСПЕХ :D :punk Дано стане!

Link to comment
Share on other sites

Аз съм от ПУ-то.. не че ходя на даскало.. но се водя че уча там :)

За предложението съм навит.. като се стопли малко времето определено ще ме стимулира да ходя на даскало :)

Link to comment
Share on other sites

Във всички факултети (в които съм бил) и в ректората на Софийския Университет си има 'паркинги' за колелета, но да ви кажа просто никой не ги пази. Единственото необходимо нещо е една ножица за стомана...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...