Jump to content
BulForum.com

NickelbacK :punk


NickelbacK

Recommended Posts

Т'ва е една от най-яките групи които някога съм слушал!Ако някой ги е чувал нека да си каже мнението.

 

Вече са с нов албум!!! :punk

 

:)

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да сваля новия албум??  :woot

 

 

За сега можеш да намериш само пилотната им песен "Photograph" Ако я намериш обади се щото аз е намерих ама се чува музика само от едната тонколона.

Link to comment
Share on other sites

А можеш ли да ми дадеш обяснение защо най-тъпите им песни имат клипове, а най-яките - никой не ги е чувал? Аз не можех да ги понасям имено заради песните, които въртят по телевизията, но като чух другите парчета, разбрах, че има хляб в тях!

Link to comment
Share on other sites

:) Ами стават такива неща :) Лично аз не гледам музикални телевизии , които да ми формират мнението... но бандата е наистина яка. Колкото за клиповете - в света на музиката си има куп хора , които се въртят около теб и ти казват "това не" - "това да" ... тези положения са ви ясни предполагам.

Когато чух първия им албум направих леко паралел с G.U.N. чийто първи албум беше ебати удара , а хората ги запомниха с един кавър на "Word Up" .

 

...но все още си оставам резервиран към Канада :)

Link to comment
Share on other sites

to4no 3 pesni imam i ne gi slu6am mnogo redovno

predpolagam 4e 6te si svalq ne6to ot noviq album

sled kato mi oburna vnimanie za tova

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 4 months later...

Кхъм.. тези.. идиотчета (нищо лично към пичовете, кефят ;) ) ги чух по-задълбочено преди около 2-3 месеца, и трябва да си призная, че бях очарована от тях. :) Вярно, не са много в моя стил, но определено имат сполучливи неща, освен тези, които имат клипове. :D

 

Лириките им на места куцат като смисъл, но имайки предвид, че си падат леко комерсиални, стават за слушане. :music Нещото, което най-много ми харесва в групата - вокалите. По-точно гласа на Чад Крьогер (така ли беше :blink: ?!).. особен е, леко дрезгав.. просто кефи. :laughing:

 

П.П.: Сайта е готин.. попрехвърлих го набързо, но нямах време да се задълбоча. Обещавам да го допрегледам и да напиша по-свястна критика. :P

Link to comment
Share on other sites

Кхъм.. тези.. идиотчета (нищо лично към пичовете, кефят ;) ) ги чух по-задълбочено преди около 2-3 месеца, и трябва да си призная, че бях очарована от тях. :) Вярно, не са много в моя стил, но определено имат сполучливи неща, освен тези, които имат клипове. :D

Лириките им на места куцат като смисъл, но имайки предвид, че си падат леко комерсиални, стават за слушане. :music Нещото, което най-много ми харесва в групата - вокалите. По-точно гласа на Чад Крьогер (така ли беше :blink: ?!).. особен е, леко дрезгав.. просто кефи. :laughing:

 

Хах :lol: :punk :) Така се казва!Btw повечето които са ми казвали че групата е пълен гъз мислят така защото музиката горе долу я докарвали ама гласа на оня с дългата коса бил супер чупен. :lol: Да се смея ли да плача ли :unsure:

 

Той има супер спецефичен дори мога да кажа уникален глас който просто не може да се сбърка с друг.

Пак казвам ако някой се интересува от песните клиповете и някой техни концерти... В ДЦ++ съм шернал към 12-13 ГБ само с техни неща...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...