Jump to content
BulForum.com

Публикум - Левски


veseo

Как ще завърши мача ?  

41 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Относно мача Левски игра меко казано безобразно в първият мач дано да се поправят във вторият и да продължат нека да видим и Литек и Локомотив а защо не и Цска в групите на Уефа

 

pravo.gif

Левски...просто тези играчи не заслужават парите за които играят,не заслужават и публиката.Toва важи и за много други отбори.Трябва да играят за 300 лв месечна заплата и тогава ще видят как се изкарват парите.Не може футболист дето не може да спре топката, камо ли нещо друго да взима 100 пъти повече пари от един лекар, от един учител или който и да е човек отдал се на 10 години висши, магистратури и специализации.Да го духат тъпите ритнитопковци.Отсега ще си гледам само Ботев, нищо друго не ме ебе.Пък който ще да влизва в ШЛ и групите на УЕФА....ай сиктир....

Link to comment
Share on other sites

Левски...просто тези играчи не заслужават парите за които играят,не заслужават и публиката.Toва важи и за много други отбори.Трябва да играят за 300 лв месечна заплата и тогава ще видят как се изкарват парите.Не може футболист дето не може да спре топката, камо ли нещо друго да взима 100 пъти повече пари от един лекар, от един учител или който и да е човек отдал се на 10 години висши, магистратури и специализации.Да го духат тъпите ритнитопковци.Отсега ще си гледам само Ботев, нищо друго не ме ебе.Пък който ще да влизва в ШЛ и групите на УЕФА....ай сиктир....

Тук сам сагласен с теб......Атаката на ЛС е по-зле и от тази на Локомотив :(

Link to comment
Share on other sites

Левски...просто тези играчи не заслужават парите за които играят,не заслужават и публиката.Toва важи и за много други отбори.Трябва да играят за 300 лв месечна заплата и тогава ще видят как се изкарват парите.Не може футболист дето не може да спре топката, камо ли нещо друго да взима 100 пъти повече пари от един лекар, от един учител или който и да е човек отдал се на 10 години висши, магистратури и специализации.Да го духат тъпите ритнитопковци.Отсега ще си гледам само Ботев, нищо друго не ме ебе.Пък който ще да влизва в ШЛ и групите на УЕФА....ай сиктир....

 

нали знаеш кой както се оредил!!!

верно гадно е че умните хора които вършат нещо наистина стойностно печеля малко а футболистите печелят за една победа по хиляди "пари"

но и мераклиите за футболист не са малко такаче който тренира най-много и има талант той ще пробие това е ... /и връзки/

а това че левски евала на отбора че налага млади играчи от школата си евала! не са като тъпите мангали и цигани от цска това е за мен реалността левски заслужават адмирации че почнаха да налагат млади бг. момчета!

иначе по темата дано левски продължи ... за цска не ме ебе по-скоро предпочитам да не продължат просто в отбора повечето титуляри не са българи и не ми пука .... тва да хидиут силва хмарук матко максич матич гиом забавник ... пълно е с бг ей!

Link to comment
Share on other sites

нали знаеш кой както се оредил!!!

верно гадно е че умните хора които вършат нещо наистина стойностно печеля малко а футболистите печелят за една победа по хиляди "пари"

но и мераклиите за футболист не са малко такаче който тренира най-много и има талант той ще пробие това е ... /и връзки/

а това че левски евала на отбора че налага млади играчи от школата си евала! не са като тъпите мангали и цигани от цска това е за мен реалността левски заслужават адмирации че почнаха да налагат млади бг. момчета!

иначе по темата дано левски продължи ... за цска не ме ебе по-скоро предпочитам да не продължат просто в отбора повечето титуляри не са българи и не ми пука .... тва да хидиут силва хмарук матко максич матич гиом забавник ... пълно е с бг ей!

 

 

Левски наистина се изложиха жалко....а до колкото за младите играчи Ботев ги налага повече от Левски отбора на Канарчетата има само 3-ма играчи който не са 80 набор или нагоре.С отбор в който всички те му играчи освен ветераните са набор между 80-86 извинявай ама от Б група до А група и с амбиция за завършване в средата на таблицата(което е много реално) друг отбор това не го е постигал.Вива Канари!!!

Link to comment
Share on other sites

Едно нещо е много смешно и не мога да го разбера преди години когато Ботев играеха с Олимпиякос за тогавашната купа на Уефа много Левскари Цесекари и Локомотивци подкрепиха Ботев нещата се повториха когато Цска игра с Милан е не мога да си обесня защо от две години всички се надяват Цска да падне от еди кой си, Левски да падне от еди кой си, Локомотив да падне Литекс също.

Относно мача Левски игра меко казано безобразно в първият мач дано да се поправят във вторият и да продължат нека да видим и Литек и Локомотив а защо не и Цска в групите на Уефа

 

pravo.gif

Ами отговора е са много прост - защото клубни отбори. За останалото си има национален отбор. Представи си фенове на Интер на стадиона в Турция да подкрепят Милан :D :D Ами няма как да стане.

Link to comment
Share on other sites

Ами отговора е са много прост - защото клубни отбори. За останалото си има национален отбор. Представи си фенове на Интер на стадиона в Турция да подкрепят Милан  :D  :D  Ами няма как да стане.

Естестжено 4е феновете на Интер ще подкрепят и са подкрепяли Милан в такива ма4ове!!!

Link to comment
Share on other sites

Естестжено 4е феновете на Интер ще подкрепят и са подкрепяли Милан в такива ма4ове!!!

 

Така е. Както и всички фенове на Ботев викахме вчера за Локомотив и всички цска-ри викаха за Левски(справка оня the_ufo) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Интер ще подкрепя Милан когато Челси станат приятели с Милуол!Тоест никога.В Италия са свикнали да има отбор в Шампионската лига и в Уефа затова вобще няма да се интересуват да се подкрепят заимно.

Link to comment
Share on other sites

Тва за клубните отбори го има само в България. Примерно подкрепи левски щото са български отбор, или пък още по-тъпото подкрепи локо срещу цска, защото са пловдивски отбор. Интересно ми е Милан да не би да подкрепят Ювентус в евротурнирите, защото са италиански отбор, или пък да подкрепят Интер срещу Лацио, щото били отбор от Милано. За това си има национален отбор. А за клубните всеки си вика за своя отбор и всеки може да мрази противника - негово право

Link to comment
Share on other sites

Тва за клубните отбори го има само в България. Примерно подкрепи левски щото са български отбор, или пък още по-тъпото подкрепи локо срещу цска, защото са пловдивски отбор. Интересно ми е Милан да не би да подкрепят Ювентус в евротурнирите, защото са италиански отбор, или пък да подкрепят Интер срещу Лацио, щото били отбор от Милано. За това си има национален отбор. А за клубните всеки си вика за своя отбор и всеки може да мрази противника - негово право

Tova sravnenie ne osobeno umestno, za6toto Italia e strana s 7 otbora w euro turnirite ;) Kogato si fen na Milan estestveno 4e nqma da podkrepq6 Juventus w 6ampionskata liga, za6toto te sa konkurenti i na tvoq otbor.

Za strana kato na6ata e normalno wsi4ki da podkrepqme edinstvenia otbor koito se ma4i da vleze w grupite nezavisimo dali e Levski, CSKA, ili Lokomotiv ili nqkoi drug! Za men pone taka stoqt ne6tata :)

 

Sajalqvam za 6liokovizata :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...