Jump to content
BulForum.com

Прогнози за Бг първенството


VeSo

Recommended Posts

тема за прогнози в БГ първенството :) безплатно е :P

EDIT:Аз съм мноооооооогоооо тъп, като съм отварял темата съм забравил да дам линка ЦЪК

Link to comment
Share on other sites

Марек - Левски 0:3

 

Нафтекс - Локомотив (Пд) 1:2(макар че не ми се иска)

 

Пирин 1922 - Беласица 0:2

 

ЦСКА - Литекс 2:1

 

Берое - Ботев 1:2

 

Пирин - Вихрен 0:2

 

Черно море - Славия 1:3

 

Локомотив (Сф) - Родопа 3:0

 

 

Ми това са ми прогнозите....ай ся да видя ваще.

Link to comment
Share on other sites

Предлагам да си направим игричка със следните правила : Познал точен резултат - 3 точки, познал знак с точната голова разлика -2 точки, познал само точен знак - 1 точка. Непознал знак : -1точки.

Само не знам кой ще смята резултатите и ще актуализира класирането след всеки кръг. Аз нямам възможност за съжаление.

Мисля, че ще е забавно. Който пропусне да даде прогноза за даден мач от кръга - също -1. Прогнози се дават до 12:00 на обед в деня на всяка среща.

Моите прогнози:

 

Марек-Левски - 0-2

Нафтекс - Локо -1:1

Пирин 1922 - Беласица - 0:0

ЦСКА - Литекс - 1:0

Берое - Ботев 2-1

Пирин - Вихрен - 0:0

Черно Море - Славия - 1-1

Локо Сф - Родопа - 2-0

Link to comment
Share on other sites

Идеята във форума не е много добра, защото всеки може да си едитва прогнозите когато си иска. Освен ако няма всеки кръг тема, която да се затваря. А едва ли някой модератор ще се занимава с това. Има и друг сайт за прогнози http://football.neron.org/. Който иска да играе и там

Link to comment
Share on other sites

Е при едит си пише в колко часа е едитвано последно ;) Иначе съм съгласен, че темата е ненужна при наличието на вашия сайт

Link to comment
Share on other sites

Е при едит си пише в колко часа е едитвано последно ;) Иначе съм съгласен, че темата е ненужна при наличието на вашия сайт

Виж заглавието, той е имал предвид сайт... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...