Jump to content
BulForum.com

Request za NFS2


BarCoder

Recommended Posts

Are we hora... are da saberem si4ki NFS

Samo 2 lipsva

Ima li niakoi entosiast deto da ia ima i da mu se zanimava da ia ka4i .... ako ne vi se zanimava kajete she si 4uknem sreshta na poshtata i she se pogrija igrata da bude ka4ena ;)

 

Are raz4itam na vas :(

Link to comment
Share on other sites

Na Racing World ima RIP na NFS2, 44Mb - ako ti vurshi rabota. RIP-nati sa videos dokolkoto razbrah. Skorossta na download izglejda razumna (kum 5-6kB/s), no ne si padam mnogo car-simulator fan, ta shte triabva da si ia drupnesh ;)

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

Triabva mi ISO ili BIN :(

prosto po dobre si4ko da si e kakto triabva ;)

 

se pak mersi

 

P.S. dokato pisah toya topic si misleh .... ei sia ako purvia deto ne postne ne e 0xdeadc0de glavata si reja :D

 

Otdaden si na kauzata 4ove4e priznavam ti go :)

i ti kat nas Ninjite :ph34r: :D ;)

Link to comment
Share on other sites

xa xa xa ... e samo ninja ne me biaha narichali! 10x, no niamashe nujda. Vse pak tozi forum e za help, vseki helpva s kvoto moje. Az se opitvam po otnoshenie na Abandonware, tam mi e silata :) E i v programiraneto, ama mai nikoi ne se interesuva ot programirane tuk ili pone ne pishe za takiva neshta ;)

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

Brato az imam NFS 1 i NFS 2 SE na Iso kato mb sa malki ama neznam koga 6te moga da gi uploadna za6toto tezi diskove sum gi dal na edin pi4 i trqbva da si gi vzimam a puk asq ne6to sum bolen mamka mu i nqmam vuzmognost :( .Ina4e 6te ti pi6a ako gi Uploadna

Link to comment
Share on other sites

Brato az imam NFS 1 i NFS 2 SE na Iso kato mb sa malki ama neznam koga 6te moga da gi uploadna za6toto tezi diskove sum gi dal na edin pi4 i trqbva da si gi vzimam a puk asq ne6to sum bolen mamka mu i nqmam vuzmognost  :( .Ina4e 6te ti pi6a ako gi Uploadna

Undyning neznam moje i da si vidql no ima tema za anonsi.Kogato re6i6 da uploadva6 igrata samo se obadi tam.Ne e slojno :P

Link to comment
Share on other sites

Undyning neznam moje i da si vidql no ima tema za anonsi.Kogato re6i6 da uploadva6 igrata samo se obadi tam.Ne e slojno  :P

A ti mojeshe tva da mu go kajesh na personal message ili i ti si ot lubitelite na broikata postove ;)

 

P.S. I gledai da ne polzvash polzvani Avatari <_<

Tupo se polu4ava... ne mislish li :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Undyning neznam moje i da si vidql no ima tema za anonsi.Kogato re6i6 da uploadva6 igrata samo se obadi tam.Ne e slojno  :P

A ti mojeshe tva da mu go kajesh na personal message ili i ti si ot lubitelite na broikata postove ;)

 

P.S. I gledai da ne polzvash polzvani Avatari <_<

Tupo se polu4ava... ne mislish li :ph34r:

Kagi kak se pra6tat tezi MSG we maina 4e po dobre,4e ot 2 meseca polzvam foruma na warez.ru ama ne sum mnogo naqsno 6toto predi bbqh sus Dial Up i interneta nali znae6 ograni4en a sega sus cabel sum non-stop ama nqkoi ne6ta ne mi sa qsni

Link to comment
Share on other sites

Zna4i nad Avatara imash ime na usera (pod4ertano) cakash na nego i mu vlizash v personalnata informaciq sled tova tursish "Private Message:" i cakash sreshtu nego "Click Here" sled tva ti se otvaria formata za post i si pishesh se edno postvash ... tarikatluk aaa ;)

 

probvai go i mi prati nekvo personal suobshtenie 4e stava

za da si editna toya post i da pisha po temata na topica

 

Uvajavam hora koito si priznavat 4e ne znaiat i pitat

to tva e edinstvenia na4in da progresirate burzo we hora :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...