Jump to content
BulForum.com

Лятна кинопрограма "Филмови нощи във Филипополис"


Recommended Posts

:punk Най-после доживях. :)

Античен театър, започва на 1ви август до 20-25 мисля че :) Ще има няколко премиери за България и тази година :) много яко.има ли други почитатели на киното,които се кефят на това събитие? :P B) На мен лично ми е много готино вечерта да гледам филмче навън,да подухва ветрец и да ми е абсолютен кеф :D :punk Миналата година не беше никак зле,надявам се и тази да е хубаво B)

Приятно изкарване на тези,които решат да погледат нещо хубаво там B)

Link to comment
Share on other sites

На Античния театър е тъпо :angry: Там просто не става за кино. Орфей е много по-добро открито кино ;)

СУПЕР си е на Античния.миналата година бях да гледам 1-2 филма,много е приятно.спомням си,че от 21:30 даваха по-нови филми,а от 23:30 разни класики и филми от миналата година.предполагам,че до 2-3 дни ще излезе програмата/

Link to comment
Share on other sites

Да ама от 1 до 5 има Фолклорен фестивал на Античния. Филмовия сигурно ще е след това. Дано да има хубави филмчета. :D

Link to comment
Share on other sites

а входа свободен ли ще е или ще се плаща?

Естествено, че ще се плаща. Ти мислиш ли, че премиерни филми някой ще ти даде да гледаш безплатно? Не, че за останалите няма да си плащаш ;) Повече от нормално е.

Link to comment
Share on other sites

Естествено, че ще се плаща. Ти мислиш ли, че премиерни филми някой ще ти даде да гледаш безплатно? Не, че за останалите няма да си плащаш ;) Повече от нормално е.

 

от каде да знам бе...може все още да са останали богати,доброволни и добри хорица :)

Link to comment
Share on other sites

Якото му е, че уж е по-евтино :)

Миналата година нали беше 3-4 лева за двама човека. Не е яко като на кино, но пък поне си навън :)

Приятно е, и не се вглъбяваш толкова във филма - именно затова не трябва да се гледат кой знае колко сериозни филмчета.

 

И все пак някой ще даде ли някаква програма?

Link to comment
Share on other sites

Аз го чакам с нетърпение, само дано имам достатъчно пари да ида да гледам всичко, което ми харесва.

 

intense, виждам че аватарчето ти е бъдещата ми жена :P

Link to comment
Share on other sites

Аз го чакам с нетърпение, само дано имам достатъчно пари да ида да гледам всичко, което ми харесва.

 

intense, виждам че аватарчето ти е бъдещата ми жена  :P

 

ще почакаш първо да й дам развод :P

Link to comment
Share on other sites

Ами в ПловдивИнфо ипрограмата не пише нищо :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...