Jump to content
BulForum.com

Lord of the Dance


rane

Recommended Posts

Преди време гледах " Lord of the Dance " отново и много ме зарибяват танците. Някой знае ли дали има клуб или нещо такова в Пловдив или каде мога да се запиша ????

Link to comment
Share on other sites

МММммммисля,че в Пловдив няма да намериш точно такъв вид танци. :( Рядко нещо е,Особено като това на Lord of the Dance...,в софия естествено има,ама се съмнявам,че ще отидеш до там :P Тези танци са наистина хубави.....но,явно имаш желание,защо не пробваш със салса? :rolleyes: :D

Link to comment
Share on other sites

МММммммисля,че в Пловдив няма да намериш точно такъв вид танци.  :(  Рядко нещо е,Особено като това на Lord of the Dance...,в софия естествено има,ама се съмнявам,че ще отидеш до там  :P Тези танци са наистина хубави.....но,явно имаш желание,защо не пробваш със салса?  :rolleyes:  :D

 

 

probval sam. No tam se iska partnior i postoqnno se precakvah. Be6e dosta otdavna oba4e :) sega sam se zaribil po tova. Jalko 4e nqma v Plovdiv, no az sam si optimist :D A do Sofia ni6to ne mi pre4i da ida, no prosto pari4kite 6te stana mnojko, ina4e 6te hodq, nqma da mi pre4i

Link to comment
Share on other sites

probval sam. No tam se iska partnior i postoqnno se precakvah. Be6e dosta otdavna oba4e  :)  sega sam se zaribil po tova. Jalko 4e nqma v Plovdiv, no az sam si optimist  :D A do Sofia ni6to ne mi pre4i da ida, no prosto pari4kite 6te stana mnojko, ina4e 6te hodq, nqma da mi pre4i

Еми тогава супер.Имаш желание и възможности...какво повече може да искаш :D И все пак,салсата е добър вариант :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
И аз да питам последно в Пловдив няма място, където да преподават ирландски степ така ли?Един приятел ме помоли да потърся, но аз си нямам идея къде изобщо се дават уроци по танци като цяло и затова питам тук.Ако някой се поинтересува (да кажем на мястото, където ходи да танцува нещо друго) ще съм му много благодарен!

 

Абе не знам дали есе казва Иралндски степ. Мисля че се казва River Dance. Но и аз съм много заарибен и съм страшен мераклия да се науча.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...