Jump to content
BulForum.com

Предлагам работа


Recommended Posts

Предлагам работа в интернет зала

 

Заплащането е 180 лв като първия месец има депозит от 1/2 заплата.

График: 2 дневни 2 нощми 2 почивни дни

Смените са по 10 часа залата НЕ Е денонощна работи се от 8:00 - 18:00 и 18:00 - 04:00 понякога се налага да се остане до 05:00.

 

Залата не е голяма за сега не е много посещаема. На централно място е но няма да казвам къде е то.

 

Нужни познания и умения:

- Работа с принтер и скенер

- Запис на Видео Дискове (VCD) и обикновенни дискове (Audio & Data)

- Комуникативност и лоялност ако някои си помисли ще може да взима пари без позволение въобще да не се занимава да ми пише !!!

- Работа в мрежа (file sharing)

 

Предимства:

- Работа с KAIOWAS shell

- Познания за предпазване от вируси

- работа в зала преди

 

Задължително са нужни 18 години навършени !!!

 

ЗА СЕГА ТЪРСЕНЕТО НЕ Е ОФИЦИАЛНО ТАКА ЧЕ И ДА ДОЙДЕТЕ НА МЯСТОТО НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ НИКАКВО ПРЕДИМСТВО НАЙ-МНОГО ДА НЕ БЪДЕТЕ ДОПУСНАТИ НА ИНТЕРВЮ !!!

 

 

За записване за интервю изпратете e-mail на lord_gudo@abv.bg с пълни данни какво сте учили или какво учите на колко години сте, какви познания имате в сферата на компютрите и на кои от горните изисквания и предимства отговаряте.

До няколко дни одобрените ще бъдат повикани за интервю в удобно и за двете страни време !!!

 

 

EDIT: забравих да спомена, че има и осигуровки, но за половин работен ден

Link to comment
Share on other sites

С удоволствие бих се явил на интервюто,но лятото съм извън Пловдив.Иначе работата ми допада...

Link to comment
Share on other sites

Аз съм съгласен да се явя за интервю.Имам стаж.Работил съм и преди като администратор в ::Neo.Ако се интересуваш от мен кажи как да се разберем

Link to comment
Share on other sites

Ще изчакам още няколко дни и после ще дам всичките данни на по-горна истанция да реши кои ще участват в интервюто за всички одобрени ще получат е-маил. И ще бъдат поканени на интервю в което ще се проверат познанията им.

 

 

Edit: 23.06.2005 - По желание на собственика на залата се търсят момичета за тази работа ако имате приятелка която да си има понятие от компютри да може да принтира и да записва обикновенни и аудио CD-та моля кажете й. Ако не се намери момиче до една седмица ще се вземе момче ...

Link to comment
Share on other sites

Временно е назначен човек на шефа така че търсенето се преустановява ако изникне друго място ще пиша отново и ще имам предвид хората изпратили ми меил.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...