Jump to content
BulForum.com

Ей тва ма разби!!!


KenwooD

Recommended Posts

Това много отдавна го видях! Мисля, че и във форума го коментираха :lol: иначе ме кефи много :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Айде. Целодневна детска градина "Папагалче" отвори врати. :lol:

 

yeah .. оригиналност. Защо вместо да обиждате на папагали не обясните защо клубната ви легенда ви нарича цигани ?

Link to comment
Share on other sites

yeah .. оригиналност. Защо вместо да обиждате на папагали не обясните защо клубната ви легенда ви нарича цигани ?

Е на тебе ли да обяснявам :blink:

Какъв смисъл има да споря с хора, които имат още мляко по устните и не знаят нищо друго освен да повтарят едно и също и се интересуват повече от други отбори, а не от собствения си?

Link to comment
Share on other sites

Е на тебе ли да обяснявам  :blink:

Какъв смисъл има да споря с хора, които имат още мляко по устните и не знаят нищо друго освен да повтарят едно и също и се интересуват  повече от други  отбори, а не от собствения си?

 

Незнам кои фенове са по-нови, следователно "с мляко по устните". А след като си решил да пишеш тук, защо не напишеш нещо смислено? Аз не споря с теб, питам те защо обиждаш Ботев, вместо да коментираш новината?

Link to comment
Share on other sites

mnogo me kefi kogato nqkoi zapo4ne da govori kolko malki beli drugite;kvi de4kovci bili i tn ili proslovutiq vapros:"ti na kolko godini si we?" tva go svarzvam s " Az obi4am decata"(bicer na edin velik bulgarin)...neka prosto kazim 4e edinstvenite fenove cigani na botev mozebi sa prodava4ite na sladoled i semki...i te sa baq maltretireani a na loko ale ne 1/2 ot publikata no 1/4 e cigani...tva e...i da malak sam na 16 no voob6te ne mi puka za nqkoi 4uzd otbor a za nai velikiq -BOTEV!

 

edit: otgovora mi be6e motiviran ot replikata na drugiq otgovarq6t.Mnenieto mi za temata e-Prav si e 4oveka....

Link to comment
Share on other sites

i kakvo e intersnoto na TOVA,4e te i detzata znaqt 4e privarjenitzite na loko ponamirisvat :D taka 4e tova ne nikav biser na Bonev a istina :punk

В никакъв случай не казвай , че ВСИЧКИТЕ ФЕНОВЕ НА ЛОКОТО СА ЦИГАНИ ! ! ! Защото това не е вярно ! Има доста цигани, но не и всичките ... Аз също съм фен на Локото, но не зная да съм бил и циганин ...

 

По темата : Малко е тъжно точно Бонев да го казва, макар че е истина , но все пак "Истината боли" :(

Link to comment
Share on other sites

no voob6te ne mi puka za nqkoi 4uzd otbor

Еми ето за това говорим. Но явно не всички фенове на Ботев мислят така.

Link to comment
Share on other sites

Е на тебе ли да обяснявам  :blink:

Какъв смисъл има да споря с хора, които имат още мляко по устните и не знаят нищо друго освен да повтарят едно и също и се интересуват  повече от други  отбори, а не от собствения си?

браво, но май ти се интересуваш от повече от Ботев, щом говориш за Ботев в тема, която няма нищо общо с най-големия отбор в Пловдив

Link to comment
Share on other sites

Айде. Целодневна детска градина "Папагалче" отвори врати. :lol:

По-хубаво "папагал" отколкото МАНГАЛ!!!! Айде всяка жаба да си знае гьола :lol:

Link to comment
Share on other sites

Айде. Целодневна детска градина "Папагалче" отвори врати. :lol:

 

 

Айде пак се почна няма тема за Ботев или локото в която да няма убида.......браво това е Българския начин!Иначе статията е голям смях,а това за папагалите да не си на 8 че ги мислиш такива?Ако не си те съжелявам.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...