Jump to content
BulForum.com

Абитюрентки 2005


Recommended Posts

Наистина не мога да разбера защо толкова много ги коментирате! Нито виждаме подобно нещо за първи , нито за последен път! Просто това ще го има винаги. 2 деца... какво повече може да се иска?

 

Еми... повече деца. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply
Офффф:Ами със сигурност форумите не са да ми проверяват правописните грешки и аз да се уча да шиша!!Форума е да се споделя мнение по даден проблем или да се обсъжда някаква ситуация както е в момента!!Аз много добре знам че пиша с грешки и използвам каквито си поискам думи и не поставям запетайки въпреки че знам кога се употребяват!!Мисля че във форума е важно каква позиция изразявам и какви мисли имам а не как пиша!! :punk

 

Незнам дали форумите са за да ти проверяват грешките, но са идеалното място, където можеш да се покажеш неграмотен и че номожеш да шишеш. ;)

И освен това какво толкова сте се впрегнали в тези абитуриентки (както е правилно да се напише думата) та изписахте 3 страници, имаме си цял сайт посветен на такива работи, верно има си пропуски, ама да не издребняваме. :P

Link to comment
Share on other sites

Незнам дали форумите са за да ти проверяват грешките, но са идеалното място, където можеш да се покажеш неграмотен и че номожеш да шишеш. ;)

И освен това какво толкова сте се впрегнали в тези абитуриентки (както е правилно да се напише думата) та изписахте 3 страници, имаме си цял сайт посветен на такива работи, верно има си пропуски, ама да не издребняваме. :P

Хихихи :) Как беше.... присмял се хърбел на щърбел? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ама вярно ли никой не е забелязъл кой е шофьор? Поне аз не видях някой да е писал за това! Според мен (не съм му голям фен - даже изобщо) тва е Мишо Шамара, а тея двете сигурно са някви к*рви дето той е наел! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ама вярно ли никой не е забелязъл кой е шофьор? Поне аз не видях някой да е писал за това! Според мен (не съм му голям фен - даже изобщо) тва е Мишо Шамара, а тея двете сигурно са някви к*рви дето той е наел! :bgrin:

Ехеееее..... къде го видя тоз Мишо, къде го видя тоз шамар, бе човек :bgrin: Да не си пил нещо?

 

Xoxox,a Ванко 1 е скрит в багажника.Не бе,шофьорът си е някъв пич от София

Аз пък си мисля, че тия двете са от Антибиотика! Правили са нова песен... :punk

Link to comment
Share on other sites

Да бе. Този път вместо да пеят че момичета като тях не са за момче като него, ще допълнят и че защото са жени за много мъже. :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...