Jump to content
BulForum.com

Tae bo!


Recommended Posts

Zdraveite!Tui kato naposledyk mnogo se dvoumiq dali da se zapisha...imam malko vypros4eta kym hora koito sa trenirali!1-vo:Kade moga da se zapisha?

2-ro:Ima li efekt,kak se 4uvstvate sled trenirovka,stqgash li se?3-to:kakva e cenata na edna trenirovka?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

4 лв :blink: :crazy: Тва два пъти по-скъпо от една тренировка във фитнес ве...

Иначе знам че има и до Събота пазара в салона на училище Братя Миладинови...

Link to comment
Share on other sites

Таксата ще падне най-малко до 2 лева, ако се съберат хора. Най-евтиният фитнес в пловдив да е 1-1.50 без треньор. NEO_DDT, мисля, че разликата с присъствието на нещо като треньор е от голямо значение в спорта! :)

 

v na4aloto moje bi.....

Link to comment
Share on other sites

Таксата ще падне най-малко до 2 лева, ако се съберат хора. Най-евтиният фитнес в пловдив да е 1-1.50 без треньор. NEO_DDT, мисля, че разликата с присъствието на нещо като треньор е от голямо значение в спорта! :)

като всяко нещо мисла,че в началото е необходим тренъор ...,но след като се навлезе в час.......може и без тренъор.Всичко е настройка и желание

Link to comment
Share on other sites

Идеята ми беше, че се плаща за него/нея! А не, че може/не може без/с него/нея! Глави много, мозък различен!

хахаха...........глави много,но в малко има мозък.......в мойта май няма;))) хахахахахах

Link to comment
Share on other sites

Площад съединение но.2

Бившата Проектантска Организация Пловдив (голямата и висока сграда отляво на паметника на Съединението

q mi obqsni kade po-to4no 4e sym zle s orientaciata

Link to comment
Share on other sites

q mi obqsni kade po-to4no 4e sym zle s orientaciata

въпросната сграда не можеш да я объркаш - високата сграда до площад съединение. други толкова високи няма там.

относно първия ти въпрос за ефективността на тай-бо: позанимавах се за известно време да си подскачам вкъщи с филмчетата на Били Бланкс (има ги шернати в локалния DC++) и въпреки, че се занимавах само с кратките клипове, този тип аеробика имаше учудващо добър ефект върху мен (а може да е било защото дотогава единствената прилагана от мен аеробика беше тичане и колоездене). с кратката програма от 8 минути успявах сутрин да си дигна адреналина достатъчно за целия ден, а с половинчасовата да стапям сланинките - бавно, но сигурно. при съчетаване с диета и тренировки във фитнеса, резултатите се подобриха значително. за мое съжаление тогава ми се обадиха и разни стари травми и зарязах всякаква поддръжка за известно време, та сега отново съм на изходна позиция, т.е. не приличам на нищо :)

като заключение от личните ми наблюдения над този вид аеробика, макар и само в домашни условия - доста добро и интензивно натоварване, позволяващо както разграждане на натрупана мастна тъкан, така и за повдигане на общия тонус на организма и натрупване на издържливост при силови натоварвания (коя от двете насоки в развитието ще получиш, зависи от начина на изпълнение на движенията в програмата).

успех и дано проработи по-добре при теб. личен съвет - подобно струпване в два последователни дни или веднъж седмично едва ли ще има значителен ефект. ако имаш възможност тренирай два-три пъти седмично с почивка 1-2 дни между тренировките, т.е. разпредели ги по-равномерно.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

аз се записах там и да си призная доста ми харесва

разбира се зависи от това какъв резултат търсите

аз исках нещо раздвижено, за релакс

и тва е такова

не ми се занимава пак със фитнес - щанги, или муай тай.

исках нещо скачащно раздижено и тва е такова :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
въпросната сграда не можеш да я объркаш - високата сграда до площад съединение. други толкова високи няма там.

относно първия ти въпрос за ефективността на тай-бо: позанимавах се за известно време да си подскачам вкъщи с филмчетата на Били Бланкс (има ги шернати в локалния DC++) и въпреки, че се занимавах само с кратките клипове, този тип аеробика имаше учудващо добър ефект върху мен (а може да е било защото дотогава единствената прилагана от мен аеробика беше тичане и колоездене). с кратката програма от 8 минути успявах сутрин да си дигна адреналина достатъчно за целия ден, а с половинчасовата да стапям сланинките - бавно, но сигурно. при съчетаване с диета и тренировки във фитнеса, резултатите се подобриха значително. за мое съжаление тогава ми се обадиха и разни стари травми и зарязах всякаква поддръжка за известно време, та сега отново съм на изходна позиция, т.е. не приличам на нищо :)

като заключение от личните ми наблюдения над този вид аеробика, макар и само в домашни условия - доста добро и интензивно натоварване, позволяващо както разграждане на натрупана мастна тъкан, така и за повдигане на общия тонус на организма и натрупване на издържливост при силови натоварвания (коя от двете насоки в развитието ще получиш, зависи от начина на изпълнение на движенията в програмата).

успех и дано проработи по-добре при теб. личен съвет - подобно струпване в два последователни дни или веднъж седмично едва ли ще има значителен ефект. ако имаш възможност тренирай два-три пъти седмично с почивка 1-2 дни между тренировките, т.е. разпредели ги по-равномерно.

 

sestra mi iska da se zanimava i s tq s tva 4udo samo 4e iska parvo da vidi kvo stava a v DC++ samo 1 pi4 GENIUS gi ima i e pusnal sigurno minus 10 slota i ot 2 dena ne moga da se vreda ebati 4oveka 10 pati mu pisax i ne6te i ne6te da mi pusne 1 slot da gi drapna vratkite za 10 minuti aman ot stipci :angry1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...