Jump to content
BulForum.com

някой организира ли някво по-интересно каране


outfaced

Recommended Posts

ми има ли някой в Пловдив да организира наистина планинско колоездене ... да има транпорт да се извозят байковете до някъде и после по горски пътеки и такива неща ...

 

щот каране на гребната не е баш маунтин байкинг :P

Link to comment
Share on other sites

Разгледай темата "да караме заедно". Хората се качват по тепетата.

 

ем тепето си е юруш работа, малко за екстремни спускания ... мен мисълта ми е за каране по родопите по маршрути ... като туризъм ама на колела

 

ма явно няма ... ма все пак ще е интересно ако се съберем хора, транспорта се урежда си мисля

Link to comment
Share on other sites

wow!

 

tova zvu4i adski seriozno i 4esno kazano mnogo trydno za realizirane poradi lipsa ne vreme /i o6te po-lo6o na serioni xora - ne iskam da obidq nikoi ot vas <prosto li4en opit s xora ne ot plovdiv kak si se ka4vax sam kum ba4kovo vednujjjjjjjj :sayjin :love >/

Link to comment
Share on other sites

ем тепето си е юруш работа, малко за екстремни спускания ... мен мисълта ми е за каране по родопите по маршрути ... като туризъм ама на колела

 

ма явно няма ... ма все пак ще е интересно ако се съберем хора, транспорта се урежда си мисля

 

 

rabotite opirat glavno do organizaciqta... kakto if_pif kaza ima dosta neseriozni hora i to4no zaradi takiva hora se precakvat razni raboti...

Link to comment
Share on other sites

Продават много яки багажници за кола ама събират само два байка :punk смятам да си зема един и уикенда качвам байковете на някоя хижа и яко кеф :rolleyes: това ми е последната зарибявка, като я осъществя ще пиша как е било.

Link to comment
Share on other sites

Продават много яки багажници за кола ама събират само два байка  :punk  смятам да си зема един и уикенда качвам байковете на някоя хижа и яко кеф  :rolleyes:  това ми е последната зарибявка, като я осъществя ще пиИа как е било.

 

 

ima i takiva bagajnici koito stavat za 3 koleleta

http://www.eshop-gorgona.com/catalog/index...Path=31_101_120

Link to comment
Share on other sites

Това за родопите е болна идея и ако някой ден събера достатъчно кинти за да си сменя каплите (настоящите са ми кашкавалени) съвсем сериозно се замислям за Студенец и околността. В тази местност съм израстнал и пътеките ги знам почти наизуст. От Здравец до Бяла Черква ще е болно пътуване, само не знам колко хора ще имат краката за подобно нещо...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

преди 2 седмици с един приятел хванахме пътя нагоре през белащица и Гълъбово и после надолу спускане и през Марково.

Спря ми се тока нагоре по баира и под жаркото слънце между 13-14 часа обаче само заради спускането надолу си заслужаваше.

Link to comment
Share on other sites

kogato ima6 vreme probvai gi, samo vnimavai s zadnata spira4ka 4e da ne izkopae6 otgore do dolo

 

 

xaxa! slu6aite go! kolegata govori ot li4en opit!

 

a sega se setix! Vnimvaite ako puskate puteki, za6toto poradi prolivnite dujdove, vodata si e napravila mnogo golemi kanali i .... stavat mnogo golemi beli taka!

Link to comment
Share on other sites

и така тази събота ходих и на отиване тъпото изкачане на шосето но после беше страхотно надолу към асеновград по едни пътечки планински изкорубени и посипани с шишарки и каманаци. страхотно по едно време видях че стигнах до 40 км/ч, накрая видях че ми се е откачила веригата :)

Link to comment
Share on other sites

ми има ли някой в Пловдив да организира наистина планинско колоездене ... да има транпорт да се извозят байковете до някъде и после по горски пътеки и такива неща ...

 

щот каране на гребната не е баш маунтин байкинг  :P

Междувременно защо вместо по гребната не караш по дигата на Марица например. В края на дигата има въжен мост след него има пътеки през гората. Верно няма ги наклоните на планината, но както някой по-рано каза при по-голяма скорост пак е удоволствие. А и за повечето (включително и мен), карали само по гребната ще им се стори доста по нагорнище ако скочат направо на Родопите. Тук също може да се катери и по тепетата.... Само да имаш желание и въображение дори и да не излизаш от Пловдив можеш да се накараш на разнообразни терени. Разбира се бързичко писва но какво да се прави...

Link to comment
Share on other sites

и така тази събота ходих и на отиване тъпото изкачане на шосето но после беше страхотно надолу към асеновград по едни пътечки планински изкорубени и посипани с шишарки и каманаци. страхотно по едно време видях че стигнах до 40 км/ч, накрая видях че ми се е откачила веригата :)

 

 

ooo tova s verigata e gadno....az vednyj kato spuskah zdravec i na edni kamani usetih 4e ne6to ne moga da vrytva pedalite i 6tqh da se utrepq, no kato sprqh da oprava verigata 6toto se be6e usukala i zabelqzah 4e sym e skysal.....

taka 4e edno otka4ane na verigata moje da dovede do prebivane... :busted2:

Link to comment
Share on other sites

Еми за организиране незнам .... , обаче от службата на баща ми някой път се сабираме и се качваме сигурно цялата служба с оклите на планина там не се сещам точно коя станция , но както и да е ..... и там има колела под наем и е много зарибявка в планината по няква пътека да брулиш ..... зарибеното е само , когато е на надолу , защото на нагоре буташ и вървиш :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...