Jump to content
BulForum.com

Ботев VS Локо


ultra_botev

За кой отбор сте?  

23 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ооооо! Писна ми от такива теми. Просто нямат смисъл, а на всичкото отгоре винаги просуществуват твърде кратко....Всички знаем защо.

Link to comment
Share on other sites

БОТЕВ ФОРЕВЪР! Честита победа (Миньор-Ботев 0-1) на всички бултраси :beer: ся кат се върнем в А група и ще мажем наред

 

ПС: Имам чувството, че тази тема няма да просъщтествува много :) :hump:

Link to comment
Share on other sites

БОТЕВ ФОРЕВЪР! Честита победа (Миньор-Ботев 0-1) на всички бултраси :beer:  ся кат се върнем в А група и ще мажем наред

 

ПС: Имам чувството, че тази тема няма да просъщтествува много :) :hump:

И аз мисля че ще бъде затворена скоро :)

Иначе е ясно-САМО БОТЕВ

едит вижте само резултатите за сега-показват кой е истинският отбор на Пловдив :punk

Link to comment
Share on other sites

http://www.sportbg.com/forums/uploads/post-6-1116348939.gif

 

Като изключим този линк, сега ще поискам затваряне на темата. Първо има много подобни, второ само наклаждат караници и псувни.

Link to comment
Share on other sites

http://www.sportbg.com/forums/uploads/post-6-1116348939.gif

 

Като изключим този линк, сега ще поискам затваряне на темата. Първо има много подобни, второ само наклаждат караници и псувни.

Това ме разби тотално. Сега ще си намразят легендата

Link to comment
Share on other sites

Ми аз предлагам и без това като се псува нищо не се постига поне да не се псуваме.Нека поне веднъж гласуваме и толкова!!!

Link to comment
Share on other sites

Най-доброто решение според мен е да се остави poll-a и да се забранят коментарите...така ще се види наистина кой е най-големия!

 

Б О Т Е В 1 9 1 2

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...