Jump to content
BulForum.com

Star Wars: Revelations


Recommended Posts

Moje i da lyja za6toto mai e samo edin epizod ot 47 minuti.Davaha edna 4ast ot nego po BBT dneska(21.05 ot 18,30) i syvsem slu4aino go gledah.V imdb.com pi6e6e 4e serialyt e napylno amatiorski i fenski,no George Lucas e dal syglasirto na pi4ovete da go snimat.Oba4e serial ne go namerih v nikvi servri za download osven nqkvi plateni ot imdb.com :angry1 :angry: .Ob6to vzeto seriala be6e typ i aktiorite(koito hi4 ne bqha aktiori a prosti tam nqkvi) igraha dosta skovano i efekti ne bqh kat za STAR WARS film.Mnogo qsno si li4e6e koi szeni sa na sin fon.Awe malko hora biha go ozenili oba4e se 4uda kak BBT sa se dokopali do filma tolkova skoro kato se ima predvid 4e seriala se razkazva za vremeto mejdu III i IV i e dosta svyrzan s Epizod III.

 

Ta iskah da pitam dali nqkoi ne znae ne6to i dali ne moje da go nameri iz neta?

Link to comment
Share on other sites

Лукас каза че ще започне филм с историята на Оби-уан :) а това са сериала е вярно и ще се разкава какво става с геройте след 6 епизод ;)

Link to comment
Share on other sites

ДААААААА, ОБИ-УАН РУЛИРААААА!!! А дали ще е по книгите "Ученик на Джедая", които ги има и на български (бая са интересни, ама кратички...)???

Link to comment
Share on other sites

На Лукас може да му хрумне и да направи 7, 8 и 9 епизод. Историята я има, само сценарий трябва да се направи :).

Link to comment
Share on other sites

Moje i da lyja za6toto mai e samo edin epizod ot 47 minuti.Davaha edna 4ast ot nego po BBT dneska(21.05 ot 18,30) i syvsem slu4aino go gledah.V imdb.com pi6e6e 4e serialyt e napylno amatiorski i fenski,no George Lucas e dal syglasirto na pi4ovete da go snimat.Oba4e serial ne go namerih v nikvi servri za download osven nqkvi plateni ot imdb.com .Ob6to vzeto seriala be6e typ i aktiorite(koito hi4 ne bqha aktiori a prosti tam nqkvi) igraha dosta skovano i efekti ne bqh kat za STAR WARS film.Mnogo qsno si li4e6e koi szeni sa na sin fon.Awe malko hora biha go ozenili oba4e se 4uda kak BBT sa se dokopali do filma tolkova skoro kato se ima predvid 4e seriala se razkazva za vremeto mejdu III i IV i e dosta svyrzan s Epizod III.

На Лукас може да му хрумне и да направи 7, 8 и 9 епизод. Историята я има, само сценарий трябва да се направи :).

 

 

Много му е дъло на латиница на колегата и не Му го прочетох,но по принцип някога беше замислено като 3 трилогии...

Link to comment
Share on other sites

Сериала е правен от американски фенове с позволението на Лукас,ще се излъчат и трите серии при Роро в Мист,в петък!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Утре от 22 и нещо часа (в програмата им пише 22:20) ББТ ще дават Star Wars: Revelations. Така че ако някой не го е гледал, има тази възможност. А след това почва МИСТ.

Link to comment
Share on other sites

Време е да внеса яснота по въпроса.

 

STAR WARS Revelations НЕ Е СЕРИАЛ и НЕ Е ОФИЦИАЛЕН ПРОДУКТ

Това е ФЕН ФИЛМ, правен е с абсолютно некомерсиална цел от фенове на Междузвездни Войни. Феновете на Star Wars постоянно правят такива неща - като се започне от простички флаш анимации и се стигне до големи проекти със доста добри специални ефекти. Има пародии, има филмчета с играчки и конструктори лего, има и напълно сериозни истории, доразвиващи вселената на Star Wars

 

В www.TheForce.net и www.Archive.BGJedi.com можете да откриете доста фен-филми. Лично аз ви препоръчвам следните:

 

Duality

Broken Allegiance

Star Wars Gangsta Rap

How the Sith stole Christmas

Bounty Trail

Star Wars Spoofs

Death Star Repairmen

Star Dudes

The Essence of the Force

 

Има и още много други.

 

Лукас планира 2 ТВ-продължения за сега - игрален сериал, първоначално са обявени 100 епизода, чието действие ще се развива най-вероятно между епизоди 3 и 4 и ще разказва историята на събитията по време на строежа на първата Звезда на смъртта. Ще видим вероятно Боба Фет, Моф Таркин, дроидите и капитан Антилис. ДРугото е новите 3D серии на Clone Wars.

 

Разнасят се и слухове за историята на Оби-Уан. (надявам се да ме изберат в главната роля) Книжките, разказващи за приключенията на Оби-Уан като юноша, преди ЕПИЗОД І, когато Джедайския съвет праща него и Куай-Гон на различни мисии се наричат Jedi Apprentice и са общо 16 (или 17), като на български излязоха едва първите 7 от поредицата, от Егмонт България, под заглавието "Ученик на Джедая"

Link to comment
Share on other sites

И не са те излъгали ;)

 

Duality на мен ми беше първия фен-филм който гледах и останах доста приятно изненадан.

 

А за почитателите на Боба Фет - Bounty Trail не е за изпускане.

 

А да не забравя и Store Wars - това е направо страхотно, голям майтап е.

 

Правят се, макар и не толкова често, фен-филми и по други поредици.

 

Примерно BATMAN: DEAD END е Батман срешу Пришълеца срещу Хищника!!! Кратко е, ама радва много.

 

GRAYSON също е за Батман. То е направено като трейлър за предстоящ филм. Уж Брус Уейн/Батман е убит и Дик Грейсън/Робин иска да отмъсти за него и да спре Жокера. И се появяват Супермен, Жената-чудо и всякаква супергеройска пасмина :D

Link to comment
Share on other sites

BATMAN:Dead End съм го гледал,изкефи ме :)

Относно Revelations...някой догледа ли го??

Аз само като го видях и се отказах..просто си личи ,че бюджетът на филма е 20.000 $ :) В никакъв случай не искам да умаловажавам труда на феновете,знам и че ефектите не са най-важното,но просто филмчето не ме грабна...вие с какви впечатления останахте? :)

Link to comment
Share on other sites

BATMAN:Dead End съм го гледал,изкефи ме :)

Относно Revelations...някой догледа ли го??

Аз само като го видях и се отказах..просто си личи ,че бюджетът на филма е 20.000 $ :) В никакъв случай не искам да умаловажавам труда на феновете,знам и че ефектите не са най-важното,но просто филмчето не ме грабна...вие с какви впечатления останахте? :)

Абсолютно същото. Просто това филмче изглеждаше някак "сухо". В смисъл нямаше ги някои ефекти и не беше толкова обнадеждаващо , за да продължа да го гледам ... Не казвам , че феновете направили филма не са се трудили , но все пак ... има и други филми много по-яки от това , което гледах :)

Link to comment
Share on other sites

Ами какво да ти кажа... Аз го бях свалил доста преди да го пуснат по ВВТ, ама... Абе актьорите са грозни, историята нещо куца, а филмът е 40 минути. Не го доизгледах... При все че е Star Wars

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Така, поразрових се из интернет,освен този сериал който са го правели аматьори.Лукас започва сериал който той пише историята и продуцира.Все още сериялът не е започнат да се снима.Той няма да има общо със сегашните известни герой,Люк Скайуокър и сие.Времето на действие е между 3-ти и 4-ти епизод.Имам големи очаквания за филма.2007 трябва да бъде пилота.Чудно ми е защотото все пак в 3-ти епизод избиват всичеки джедай.....абе незнам..ще разберем :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...