Jump to content
BulForum.com

noviqt System Of A Down


z-man

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Има. Смятам , че ХИПНОТАЙЗ е... НАЙ - СЛАБИЯТ ИМ АЛБУМ! Поне аз така смятам... Няма и 1 песен , която да ми харесва... Това вече не е СОАД , който знаем ... Това е... Дори не искам да коментирам!

Подкрепям за жалост :( И Rammstein предадоха фронта и KoRn и те, а па за Static-X да не говора, че ша получа тикове(лично мнение) :( Ей слава на жицата, че е създала хорица като Fear Factory примерно ...

Link to comment
Share on other sites

Има. Смятам , че ХИПНОТАЙЗ е... НАЙ - СЛАБИЯТ ИМ АЛБУМ! Поне аз така смятам... Няма и 1 песен , която да ми харесва... Това вече не е СОАД , който знаем ... Това е... Дори не искам да коментирам!

 

Ваньо , хич не е слаб , пък и предният. Мене с последните 2 албума за таз година ме грабнаха именно... а преди ми харесваха само някои парчета с подобен стил на тези... може да съм прекалено стар вече :) :) ...ама сега много ме кефят :)

Link to comment
Share on other sites

Подкрепям за жалост :( И Rammstein предадоха фронта и KoRn и те, а па за Static-X да не говора, че ша получа тикове(лично мнение) :( Ей слава на жицата, че е създала хорица като Fear Factory примерно ...

 

И аз съм много разочарован от на корн последния албум много малко песни ме кефят ма раймщайн оше по-малко... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...