Jump to content
BulForum.com

Левски-Ц(*KA


gusto_maina

Recommended Posts

значи от доста време не бях гледал бг футбол, защото смятах че е тъп. сега вече съм сигурен. тея 2 отбора ако са ни най-добрите, то тогава и отборчета от Малта, Кипър и Албания ще ни мачкат без проблем. аз се чудя как стадиона не се изпразни на полувремето.

яд ме е че левски падна, защото бях за тях. мача трябваше да е 0-0 защото и едните и другите не могат да играят. направо жалка картинка.

Link to comment
Share on other sites

Скучен мач. Даже много скучен. Просто футболът в България става по-лош и по-лош. Ако наистина това е "вечното дерби" просто незнам какво ще ни направят Република Конго :bgrin: . Аз като гледам как играят "най-добрите отбори на България" се чудя дали трябва да участваме в Евро турнирите. Много жалка гледка сме ... :(

Link to comment
Share on other sites

Edinstvenoto hubavo neshto v tozi mach be,che CSKA pobedi....

Link to comment
Share on other sites

значи от доста време не бях гледал бг футбол, защото смятах че е тъп. сега вече съм сигурен. тея 2 отбора ако са ни най-добрите, то тогава и отборчета от Малта, Кипър и Албания ще ни мачкат без проблем. аз се чудя как стадиона не се изпразни на полувремето.

яд ме е че левски падна, защото бях за тях. мача трябваше да е 0-0 защото и едните и другите не могат да играят. направо жалка картинка.

Ти си намерил кой мач да гледаш...най-безинтересния...гледай някой път БОТЕВ-ЛОКО тогава става мач :):):):)

Link to comment
Share on other sites

Много въпросителни изникнаха след този мач, защо ли ? Първият който ми изниква в главата е има ли избщо Български футбол. Колкото повече се замислят толкова повече си мисля че Топузаков падна за да фаулира Янев за може ЦСКА да победи. Истината е една ЦСКА шампион Левски с купата Локомотив и Литекс също в евротурните и... след това знаете всички какво ще стане ...

pravo.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Мога да кажа...

ЦСКА ШАМПИОН

Мда, прав си :(. След този случен мач , завършил с победа на ЦСКА има огромна вероятност , ако още не е и сугирено, че титлата в България тази година, ще я спочелят "чорбите" :angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...