Jump to content
BulForum.com

milan-juve


winged

Recommended Posts

Аз макар че съм за Ботев Ювето винаги ми е било на сърце затва Ювентус ще бие Милан

Link to comment
Share on other sites

Незнам дали ще е "рукашки" мача ,но титлата в Италия ще я вземе този, който направи по-малко грешки в оставащите срещи. Пример днес Сиена - Милан 2:1 :bgrin:

По въпроса FORZA JUVE

 

EDIT: най-вероятно директния сблъсък ще завърши на равно

Link to comment
Share on other sites

Милан понякога много ме дразнят,най-големите калитари са с Челси :) Надявам се Юве да е шампион :punk :P

Link to comment
Share on other sites

Незнам дали ще е "рукашки" мача ,но титлата в Италия ще я вземе този, който направи по-малко грешки в оставащите срещи. Пример днес  Месина - Милан  2:1

По въпроса FORZA JUVE

 

И аз съм на същото мнение :punk, но важен ще е и мача на Сан Сиро след 2седмици :D

Link to comment
Share on other sites

Аз викам за Фиорентина(от много време...не заради Божинов)и Рома...доколкото титлата и двата отбора не я заслужават...това са два от най-смешните отбори на света!

Link to comment
Share on other sites

Според ако има логика Милан :sick ,трябва да станат шампиони,порсто са невероятно добър отбор,нямат слаба част в отбора,колкото ида ги мразя са много добри ако не и най!!

Link to comment
Share on other sites

нямаме избор и трябва да бием. по-добри сме от ювентус. показах ме го и в шампионската лига и в първентвото. мисля, че домакинството не ни дава кой знае какво предимство, но пак е фактор. така че смятам, че МИЛАН ще бие.

Link to comment
Share on other sites

И за това Ювентус са първи, а Милан втори :P  :P  :P

teb trqbva da te zabranqt sus zakon v toq forum.....ot vseki edin tvoi post luha razbirane kum vsi4ko ;) daje narejdash po-nqkoi drug novobranec 4e spam-i ;)

Juve si praktikuvat glupaviq footbol i vij dokude gi dovede...(2:1 ob6to za Pool) ...moje da minava v Italia no ne i v Evropa...NIe 6te si vzemem i kal4oto i Shampionska liga (i hope so) :)

Link to comment
Share on other sites

teb trqbva da te zabranqt sus zakon v toq forum.....ot vseki edin tvoi post luha razbirane kum vsi4ko  ;)  daje narejdash po-nqkoi drug novobranec 4e spam-i  ;)

Juve si praktikuvat glupaviq footbol i vij dokude gi dovede...(2:1 ob6to za Pool) ...moje da minava v Italia no ne i v Evropa...NIe 6te si vzemem i kal4oto i Shampionska liga (i hope so)  :)

6a vzemete vie na bosiq carvulite...

6th APRIL 1997

MILAN - JUVENTUS 1-6

Link to comment
Share on other sites

6a vzemete vie na bosiq carvulite...

  6th APRIL 1997

MILAN - JUVENTUS 1-6

 

 

 

Незнам pippo ако си говорим за резултатност става. Рекокорда по резултат е 8-1 за Милан така че се моли да не стане 10 - 0. А и каквото да си говорим в момента Милан е по добър. :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Много ясно,че Милан!!Едно,че са по добри,а друго,че са ни сателит!!На нас от Ботев де,сигурно стана ясно! :D

Link to comment
Share on other sites

Милан са много по-добри от Ювентус, но се отпуснаха последните 2 мача в първенството, но според мен справедливостта ще възтържествува с шампионската титла на Милан след победа с 3:0 над ювентус

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...